Online Kilo Kontrol Programı – MyDiyet

Kilo problemi birçok kadının ortak derdi. Sizin iç geçirerek baktığınız incecik kadınlara bile sorsanız bir kaç kilo fazlası olduğunu iddia edecektir. Sağlık durumunuz, beslenme alışkanlıklarınız, genetik nedenler hatta ruh halinizin etkisi bile size kilo aldırıyor olabilir. Kimimiz kullandığı ilaçlar yüzünden kilo almaya başlar, kimimiz abur cubura karşı koyamaz. Yoğun ve koşturmalı bir iş temposundan sonra, daha ritimsiz, masa başı bir işe başlamışsınızdır. Ailenizden gelen kemikli bir vücut yapınız var ve bir kilo bile alsanız, kıyafetlerinizi bir beden büyütmeniz gerekiyor belki de. Eşinizle ya da sevgilinizle kötü bir dönemden geçtiniz ve bunalımdan sürekli yediniz. Ve şimdi o fazlalıkları yakmanız gerekiyor!

Neden Kilo Vermek İsteriz ?

Kilolu insanların başka bir ortak derdi, fazla kiloları yüzünden toplumun dışına itildiklerini hissetmeleridir. Olumsuz cevaplanan iş görüşmeleri, kötü geçen randevular derken bir süre sonra yakın arkadaşlarının hatta ailelerinin bile onlarla görünmek istemediği düşüncesine kapılmaya başlarlar. Ne yazık ki görsellik insanların seçimlerini çok fazla etkileyen bir algı. İç dünyası çok güzel, hatta melek gibi biri olabilirsiniz ama bunu gösterebilmek için hep insanların önyargıları ile savaşmak zorunda kalırsınız.  “Daha zayıf olsam o randevu o kadar kötü geçmezdi” ya da “benim iş ile ilgili bilgim çok daha fazla ama işe o çiroz gibi kızı aldılar” gibi cümleler belki sizinde zaman zaman aklınızdan geçmiştir. O zaman ne duruyorsunuz, uzman diyetisyenlerin kontrolünde, sizin için hazırlanan diyete başlayıp fazla kilolarınıza güle güle diyebilirsiniz!

En yakın arkadaşınızın düğününe gitmek için büyük beden abiye mağazaları ararsınız ve giydiğiniz hiçbirşey sizi mükemmel göstermez. Üzerinize en uygun olan elbiseyi bile bir terzinin elden geçirmesi gerekir. Sıradan bir alışverişte bile her mağazadan üzerinize göre bir şey bulamazsınız, bütün trend mağazalar ürünlerini 42 bedene kadar üretir çünkü. Büyük beden mağazalar vardır birde tabi. Ama onlarda da vitrinlerde gördüğünüz o içinizi eriten kıyafetleri bulamazsınız. Büyük beden ve hamile kıyafeti satan mağazalar sizin tek çarenizdir. Ama tek çareniz olarak kalmak zorunda değil. Tamamen kontrol altında bir diyet programına girerek istediğiniz kiloya kavuşabilirsiniz. Hemde diyetisyenlerin özel kliniklerine gidip dünyanın parasını harcamadan!

Online Kilo Kontrol Programı Nasıl Çalışır ?

Diyetisyene gitmek birçok nedenle zordur. İlk ve en önemli nedeni, ünlü diyetisyenlerin bir muayenesinin ateş pahası olması. O kadar parayı verince benim içimin yağları erir zaten diyenlerden olabilirsiniz. Diyet işine ayıracak çok büyük bir bütçeniz yok, ama bu kilolardan da kurtulmam lazım diyorsanız buyrun www.zayiflamaformulleri.com ’a.

Ayrıca kilolu insanlar, kilolu oluşlarını sohbet konusu yapmaktan hoşlanmayabilirler. Bir doktora gidip kendinizi göstermekten çekiniyor olabilirsiniz. Hissettikleriniz çok normal.  Ama böyle hissediyor olmanız, “açın bakın internetten, önünüze gelen diyeti uygulayın o zaman” demek değil tabi. Evinizin mahremiyetinde, size özel hazırlanmış diyet programınıza sahip olabilirsiniz. Sizin kendinizle ilgili verdiğiniz bilgilere dayanarak, uzman diyetisyenler sadece size özel bir diyet programı hazırlıyorlar.

Kilo vermekle ilgili yola çıkarken bir hedefiniz olmalı. 44 bedenim ama 40 bedene inmek istiyorum, şu an 72 kiloyum ama 60 kilo olmam yani 12 kilo vermem lazım gibi. Hedefi bir kez önünüze koydunuz mu size geriye kalan, uygulamanız gereken diyet programının dışına çıkmamak.

Nasıl mı oluyor? Şöyle: www.zayiflamaformulleri.com sitesindeki bilgileri okuyarak kitabı satın alıyorsunuz. Üstelik bir yıllık danışmanlık hizmeti veriyor.

Evinizin konforunda, üstelik iki dilim, bir kibrit kutusu şeklinde sıkıcı diyetler olmadan ve tamamen kontrol altında kilo vereceksiniz. Bugün kilolarınıza veda ettiğiniz hayatınızın ilk günü olabilir, daha fazla gecikmeden hemen şimdi başlayın.

Benzer Konular :

Yorum

 • Meltem
  Cevapla

  ben mydiyet üye oldum. Üye olduktan sonra formu doldurup gönderdim ve daha sonra bana özel diyet programımı panelden takip ederek diyetime başladım. Gerçekten çok başarılı bir sistem sadece diyet programımı takip etmekle kalmıyorum aynı zamanda programıma özel spor programımda var. Hareketleri videolar eşliğinde izleyerek evimde çalışıyorum. Bu sistemde en hoşuma giden ise sorularıma hemen cevap verilmesi. paylaşım için teşekkürler admin…

  • Didem
   Cevapla

   Uzmanlar tarafından hazırlanmış, gerçekten başarı vaad eden bir program olduğu için biz de tanıtımını yaptık ki daha çok insan öğrensin ve faydalanabilsin. Memnun kalmanız bizim içinde çok sevindirici. Umarız en kısa sürede arzu ettiğiniz kiloya kavuşursunuz..
   Sevgiler..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *