Boy Uzatanlar Anlatıyor

Boy Uzatmak Mümkün Mü? Evet, mümkün. Doğru boy uzatma egzersizleri ve boy uzatan yiyeceklerle hormonal problemi olmayan herkes uzayabilir. Nasıl mı?

Öncelikle bunun için yapılan ameliyatlara ihtiyacınız olmadığını şimdiden söyleyelim. Ameliyat olmak çok zorlu ve sıkıntılı bir süreci beraberinde getiriyor. Daha ağrısız, acısız yöntemler denemek istiyorum diyorsanız okumaya devam edin.

Boy Uzatanlar Omurga Duruşunu Çok Önemsiyor

Hatırlarsınız, gelişme çağındayken ebeveynlerimiz bizi sürekli ikaz ederler, ‘Dik dur çocuğum’, ‘Kamburunu çıkarmadan otur evladım’ gibi. Eskiler ve boy uzatanlar sırrı biliyor, duruş bozuklukları boyumuzdan en az 2-2,5 cm kaybettiriyor. Gün içerisinde yorgunluktan, belki ayakta çok durmaktan, ya da masa başı bir iş yapıyorsanız sürekli eğilmekten vücudumuz yorulur ve kendini salar. Zamanla bu duruş şekillerini vücudumuzun doğal duruşu gibi kabul eder, alışırız. Oysa ki bu bozuk, omuzlarımızın çöktüğü, kamburumuzun çıktığı duruş şekli bizleri yorgun, özgüvensiz ve bezmiş gibi göstermekle kalmaz, zaman ilerledikçe var olan boy uzunluğumuzdan da yok eder.

Boy Uzatmak Mümkün Mü

İlk Adım: Duruşunuzu Düzeltin

Duruşunuzu düzelttiğiniz andan itibaren çevrenizden gelecek olan ‘Senin boyun mu uzadı?’ sorularına hazırlıklı olun. Bir süre böyle idare edin ama aynı zamanda boy uzatma metotlarının anlatıldığı, size önereceğimiz kitaptaki egzersizleri yapmayı da ihmal etmeyin. Bahsedeceğimiz kitap; Boy Uzatma Taktikleri isimli kitap. Günümüzde boy uzatanların hemen hepsi bu kitapla bunu başardı. Kitabı buraya tıklayarak hemen okumaya başlayabilir ve vereceğiniz çabayla orantılı olarak siz de uzamaya başlayabilirsiniz.

İkinci Adım: Sırt dik, baş yukarı, karın içeri!

Sırtınızı ve omuzlarınızı dik tutmalı, başınızı ve boynunuzu öne eğmek yerine yukarı kaldırmalı ve karnınızı salmak yerine içeri çekmelisiniz. Çalışmaya başlarken karşınıza bir boy aynası alırsanız, aradaki farkı izleyerek gözlemleyebilirsiniz. İlk önce sırt duruşunuzu kontrol edin. Özellikle masa başı bir iş yapıyorsanız muhtemelen sırtınız kambur durmaya eğilimlidir. Ayna karşısında sırtınızı düzleştirin, omuzlarınızı yukarı çekin ve kürek kemiklerinizi geriye doğru itin ve bunu duruşunuzda sabitleyin. Kürek kemiklerini bu şekilde sabitlemek ve öyle kalmasını sağlamak sizi zorlayacaktır. Azimli olmalı ve bu duruşu kaybetmemeye özen göstermelisiniz. Boynunuzun duruşuna da bakın. Bu da çok önemlidir. Boynunuzu dikleştirin, başınızı kaldırın.

Bakışlarınız yere değil karşıya odaklansın. Karşıya bakmanız gerektiğini aklınızdan çıkartmazsanız bu harekete vücudunuzu alıştırmanız daha kısa sürer. Son olarak da karnınızı içeri çekin. Daha ince görünmek demek aynı zamanda daha uzun görünmek demektir. Bunu aklınızdan çıkarmayın. Ayrıca karnınızı gergin tutmanız belinizi otomatik olarak dikleştirecektir, bunu karnı içeri çekerken hemen hissedersiniz zaten. Boy Uzatmak Mümkün Mü mümkün.

Boy Uzatanlar Kitabını İndir

Boy Uzatmak Mümkün Mü konusunda yukarda yazdıklarımızı kontrollü olarak yapar ve bunu vücudunuzun duruş biçimi olarak oturtabilirseniz, 2,5 cm’e kadar uzun görünmek elinizde ama bunlar sadece ufak bir başlangıç. Daha fazlası için, bizim de işin diğer sırlarını edindiğimiz, içeriğinde boy uzatma için egzersizler, beslenme önerileri ve konu ile ilgili arayabileceğiniz pek çok şeyi bir arada sunan Boy Uzatma Taktikleri e-kitabını okumalısınız. Ağrısız, acısız, ameliyatsız boy uzatma yöntemlerini öğrenebileceğiniz tek yayın olan Boy Uzatma Taktikleri e-kitabı hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın. “Boy uzatanlar” furyasına siz de katılın.

Boy Uzatmak Mümkün Mü

Boy Uzatmak Mümkün Mü kitabı okuyanların yorumları

Boy Uzatmak Mümkün Mü diye arayan ve Boy Uzatma Taktikleri kitabı okuyup uygulayan okuyucularımızın yorumlarını alta sıralıyorum.

Boy Uzatmak Mümkün Mü Yorumları:

Arkadaşlar başka hiçbir yerde aramayın formülleri. İhtiyacınız olan her şey Boy Uzatma Taktikleri Programı’nda mevcut.Ben düzinelerce sayfa dolaştım, yüzlerce makale okudum, ne öğrendiysem yaptım ama sonuç 1 cm uzamaydı. Nedense bu programa geç denk geldim.

Kendime son bir şans veriyorum dedim artık bunla da olmayacaksa boy uzatma defterini kapatıyorum artık dedim. Sabrım o denli sona gelmişti. Programa katıldım.

Sonuç: 4 ayda 7cm uzama. Başka hiçbir şeyle vakit kaybetmeyin bu programı uygulayın. Programdaki tavsiyeleri doğru uygularsanız kesinlikle sonuç alırsınız. Hiç merak etmeyin.

Sizin belki 5 ay sürer belki 2 ay sürer ama mutlaka sonuç alırsınız.

Ali T.

Çok kısa ve net aktarayım: Ben uzadıysam herkes uzayabilir. Bu kadar net! 3 ayda eriştiğim sonuç 5cm. Boy Uzatmak Mümkün Mü diye sorularım vardı bu kitapla mümkün.Daha da devam ediyorum uygulamalarıma. Bu gidişle devam edersem minimum 8cm uzamış olacağımı şimdiden öngörebiliyorum.

Daha fazlası olursa yeniden mail atarım Boy Uzatma Taktikleri Programı yetkililerine. Herkese başarılar, Selamlar…

Tuğrul A.

Herkese merhaba, tam size mail atmak üzereydim ki sizden gelen maili gördüm. Diğer kullanıcılara fikir olması açısından deneyimimi paylaşmak ister miyim diye sormuştunuz ben de zaten bunu yazacaktım sizlere.Öncelikle Ronin Stark’a ve tabi emeği geçen herkese çok teşekkür etmek istiyorum ve sözlerime başlamak istiyorum.

Ben programa yaklaşık 4 ay önce katıldım. Programa başlar başlamaz egzersizleri yapmadım. Her şeyi baştan sona okuyup ondan sonra da hem beslenme düzenimi ve önerdiğiniz diğer şeyleri bir düzene sokayım istedim çünkü çok dağınık bir hayatım vardı.

Egzersizlere de beslenme düzenimi rayına sokunca başlarım diye düşündüm. Tahminimce, tembel tavrım yüzünden bu başlangıç öncesi sürecim 2,5 hafta kadar sürdü. Sonrasında start verdim ve hem beslenme, uyku hem de egzersizlerimi tam olarak önerdiğiniz gibi hayata geçirdim.

Önerdiğiniz diğer birkaç püf noktalarının gücü de şahaneydi bu arada. Zihnimi açtı 🙂 Velhasıl sanıyorum başladıktan sonra 3.aya girişimde 5cm uzamaya eriştim. 162 cm olan boyum şu an 167 ve 170’i hedeflemiş durumdayım.

Alıştığım rutini bırakmadım uygulamalarıma devam ediyorum daha da uzayacağıma eminim. Bir de çok güzel bir disiplin edinmiş oldum bu nedenle de bırakmak istemiyorum sayenizde oluşturmuş olduğum rutinlerimi.

Hiç de zor değil ve son derece sağlıklı. Başta Roonin Stark olmak üzere biz kısa boylulara bu fırsatı veren herkese teşekkürü borç biliyorum.

İyi ki varsınız.

Sayenizde özgüvenim yerine geldi. Binlerce teşekkür….

Ceren D.

Abi, ben memnun kalmadım sizden.Neden? 10 cm uzamam gerekiyordu 8cm.’de kaldık!!! Hahahaha…

Süpersiniz yaaa valla hepsi sayenizde oldu. Daha da devam ediyorum/edeceğim. 5.aydayım ve şunu düşünüyorum 5. ayda 8cm uzadıysam 10. ayda 16cm artış sağlarım diye düşündüm ama Roonin abinin dediğine göre o matematik öyle olmayabiliyormuş.

Olsun! Ben yine de devam edeceğim artık sonuçta kaç cm ye ulaşıp ulaşmayacağımı hep beraber görmüş olacağız. İşe yaradığını gördüğüm bir sistemi neden bozayım diğ mi?

Bu kadar basit.

Koray D.

170’den 5 ayda 176’ya. Daha ne diyeyim! Başkalarıyla kıyaslayınca bu iyi bir skor mudur kötü müdür bilemiyorum ama benim için gayet şahane bir rakam. Gerisinin de geleceğine inanıyorum.Yaşım henüz 20, programda da anlatıldığı gibi uzamaya devam edebileceğim daha çok süre var. Yani şimdiden bir tahminde bulunacak olursam bence bi bu kadar daha uzayabilirim diye düşünüyorum. 6cm. yi kesinleştirdik nasılsa.

Yaşayarak bizzat gördük. Bence tahminim de tutacaktır. Roonin abiye özelden teşekkürümü ettim ama burada bir kez daha belirteyim.

Çok büyük adamsın.

Hakkını helal et abi.

Sercan T.

Comments

  • ezgi oğlakçı
    Reply

    Selam arkadaşlar, yaşım 27 boyum 1.53’dü ….denedim ben de 6 ay 5 cm uzadım şimdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir