Boy Uzatanlar Anlatıyor

Boy uzatanlar ne diyor? Evet, mümkün. Doğru boy uzatma egzersizleri ve boy uzatan yiyeceklerle hormonal problemi olmayan herkes uzayabilir. Nasıl mı?

Öncelikle bunun için yapılan ameliyatlara ihtiyacınız olmadığını şimdiden söyleyelim. Ameliyat olmak çok zorlu ve sıkıntılı bir süreci beraberinde getiriyor. Daha ağrısız, acısız yöntemler denemek istiyorum diyorsanız okumaya devam edin.

Boy Uzatanlar Omurga Duruşunu Çok Önemsiyor

Hatırlarsınız, gelişme çağındayken ebeveynlerimiz bizi sürekli ikaz ederler, ‘Dik dur çocuğum’, ‘Kamburunu çıkarmadan otur evladım’ gibi. Eskiler ve boy uzatanlar sırrı biliyor, duruş bozuklukları boyumuzdan en az 2-2,5 cm kaybettiriyor. Gün içerisinde yorgunluktan, belki ayakta çok durmaktan, ya da masa başı bir iş yapıyorsanız sürekli eğilmekten vücudumuz yorulur ve kendini salar. Zamanla bu duruş şekillerini vücudumuzun doğal duruşu gibi kabul eder, alışırız. Oysa ki bu bozuk, omuzlarımızın çöktüğü, kamburumuzun çıktığı duruş şekli bizleri yorgun, özgüvensiz ve bezmiş gibi göstermekle kalmaz, zaman ilerledikçe var olan boy uzunluğumuzdan da yok eder.

İlk Adım: Duruşunuzu Düzeltin

Duruşunuzu düzelttiğiniz andan itibaren çevrenizden gelecek olan ‘Senin boyun mu uzadı?’ sorularına hazırlıklı olun. Bir süre böyle idare edin ama aynı zamanda boy uzatma metotlarının anlatıldığı, size önereceğimiz kitaptaki egzersizleri yapmayı da ihmal etmeyin. Bahsedeceğimiz kitap; Boy Uzatma Taktikleri isimli kitap. Günümüzde boy uzatanların hemen hepsi bu kitapla bunu başardı. Kitabı buraya tıklayarak hemen okumaya başlayabilir ve vereceğiniz çabayla orantılı olarak siz de uzamaya başlayabilirsiniz.

İkinci Adım: Sırt dik, baş yukarı, karın içeri!

Sırtınızı ve omuzlarınızı dik tutmalı, başınızı ve boynunuzu öne eğmek yerine yukarı kaldırmalı ve karnınızı salmak yerine içeri çekmelisiniz. Çalışmaya başlarken karşınıza bir boy aynası alırsanız, aradaki farkı izleyerek gözlemleyebilirsiniz. İlk önce sırt duruşunuzu kontrol edin. Özellikle masa başı bir iş yapıyorsanız muhtemelen sırtınız kambur durmaya eğilimlidir. Ayna karşısında sırtınızı düzleştirin, omuzlarınızı yukarı çekin ve kürek kemiklerinizi geriye doğru itin ve bunu duruşunuzda sabitleyin. Kürek kemiklerini bu şekilde sabitlemek ve öyle kalmasını sağlamak sizi zorlayacaktır. Azimli olmalı ve bu duruşu kaybetmemeye özen göstermelisiniz. Boynunuzun duruşuna da bakın. Bu da çok önemlidir. Boynunuzu dikleştirin, başınızı kaldırın. Bakışlarınız yere değil karşıya odaklansın. Karşıya bakmanız gerektiğini aklınızdan çıkartmazsanız bu harekete vücudunuzu alıştırmanız daha kısa sürer. Son olarak da karnınızı içeri çekin. Daha ince görünmek demek aynı zamanda daha uzun görünmek demektir. Bunu aklınızdan çıkarmayın. Ayrıca karnınızı gergin tutmanız belinizi otomatik olarak dikleştirecektir, bunu karnı içeri çekerken hemen hissedersiniz zaten.

Boy Uzatanlar Kitabını İndir

Yukarda yazdıklarımızı kontrollü olarak yapar ve bunu vücudunuzun duruş biçimi olarak oturtabilirseniz, 2,5 cm’e kadar uzun görünmek elinizde ama bunlar sadece ufak bir başlangıç. Daha fazlası için, bizim de işin diğer sırlarını edindiğimiz, içeriğinde boy uzatma için egzersizler, beslenme önerileri ve konu ile ilgili arayabileceğiniz pek çok şeyi bir arada sunan Boy Uzatma Taktikleri e-kitabını okumalısınız. Ağrısız, acısız, ameliyatsız boy uzatma yöntemlerini öğrenebileceğiniz tek yayın olan Boy Uzatma Taktikleri e-kitabı hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın. “Boy uzatanlar” furyasına siz de katılın.

Roonin Stark imzalı Boy uzatma taktikleri kitabı