Boy uzatmak için ipuçları veriyoruz

Boy uzatmak için ipuçları yazımızda, boyunu kısa bulan, biraz daha uzayabilir miyim? diyen okurlarımız için bazı tekniklerden bahsedeceğiz.

İstediğiniz boyda değilsiniz ve buda sizi mutsuz mu ediyor? Peki boy uzatmanın mümkün olduğunu ve sandığınız kadar zor olmadığını söylesek!  Sadece sabırlı ve inançlı olmanız ve kararlı bir şekilde öğrendiklerinizi uygulamaya devam etmeniz gerekiyor.

İnsan aklı farklı çalışır, biz bir konuyu kompleks haline getirdiğimizde, o sanki yapacağımız herşeyin önüne bir engel gibi çıkar. Daha başarılı olmanıza, istediğiniz işi almanıza, beğendiğiniz kişi ile birlikte olmanıza engel olan hep şu boy sorununuz değil mi? O zaman bu sorunu çözmek için şimdi bir adım atın, hayatınızı güzelleştirin. Aşağıda boy uzatma ipuçlarınız sizin için sıraladık, bahsi geçen yöntemler tamamen doğal, zararlı yan etkisi olmayan yöntemlerdir.

İşte Boy Uzatmak İçin İpuçları

 • Kilonuza Dikkat Edin

Ne kadar fazla kilonuz varsa olduğunuzdan o kadar daha fazla kısa görünürsünüz. Kilolu olmak uzun boylu insanların bile olduğundan kısa görünmesine neden olur. Yediklerinize dikkat edin, gerekirse diyet yapın. Diyet konusunda bir uzmandan yardım almalıyım diyenlerdenseniz bu makaleyi de bir inceleyin.

 • Mineral ve Vitamin Tüketiminizi Artırın

Vücudumuzun büyümek için ihtiyaç duyduğu üç temel madde kalsiyum, C ve D vitaminleridir. Bunları taze besinlerle desteklemeli, süt içmeyede özen göstermelisiniz.  Bu vitaminlerin takviyesini devamlı kılmak için bu besinleri tüketmeyi günlük alışkanlık haline getirin. Ayrıca gün ışığınında oldukça kuvvetli bir D vitamini kaynağı olduğunu hatırlatırız.

 • Uykunuzu Düzene Koyun

Büyüme hormonu geceleri siz uyurken salgılanır. Özelliklede uykuya geçtikten sonraki bir saatte maksimum seviyesine ulaşır. Bu hormonun işini tam yapabilmesi için geceleri en az 8 saat uyumayı alışkanlık haline getirmeniz gereklidir.

 • Germe Hareketleri

Büyüme hormonunun üretimini destekleyen bir unsur da germe egzersizleridir. Sistem şöyle çalışır; siz gün içinde germe egzersizleri yaparak vücudunuzun büyümeye ihtiyacı olduğu sinyalini beyne yollarsınız. Egzersizleri yaparken bol su tüketmeyi de ihmal etmeyin.

Boy uzatmak için ipuçlarını uygularsam boyum hemen uzar mı?

Size doğal yollardan boy uzatmak için ipuçları verdik. Ancak tabi ki çok kısa sürede sonuç almanız mümkün değil. Bu nedenle söze başlarken sabırlı ve inançlı olmalısınız demiştik. Kararlı bir şekilde çalışmayı sürdürmelisiniz. Tabi boy uzatmak için uygulayabileceğiniz bazı özel taktiklerde var. Size verdiğimiz ipuçlarını bu taktikler ile birleştirirseniz olumlu sonuçlar almanız kaçınılmaz olacaktır. Bu özel taktiklerin okuyucuyla buluştuğu Boy Uzatma Taktikleri e-kitabı oldukça etkili bir kaynak.

 

Boy uzatmak için ipuçları

Yapabileceğiniz her şeyi, saatlerce araştırmak zorunda kalmadan tek bir kaynakta bulabileceksiniz. Kitapta önerilen egzersizleri, tavsiye edilen beslenme programlarını uygulayarak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz. Yazımızda bahsi geçenlerden çok daha fazla bilgiye ve yönteme ulaşabileceğiniz Boy Uzatma Taktikleri e-kitabını indirmek için buraya tıklayın.

Roonin Stark imzalı Boy uzatma taktikleri kitabı

Boy uzatmak için ipuçları Benzer konular:

Yorumlar

 • Cagla Yilmazer
  Cevapla

  Cok uzan olayim demiyorum bir kac cm

  • Irmak Duru
   Cevapla

   Boy Uzatma Formülü kitabı işinize yarayacaktır Çağla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir