Erkek Arkadaş Nasıl Bulunur: 7 Mükemmel İpucu isimli yazıma hoş geldin.

Bu yazıda 7 adımda istediğin özelliklerdeki erkekleri hayatına nasıl katabileceğini ve erkek arkadaşın yapabileceğini görebileceksin. Özellikle onun sadece hayatına girmesini istemek dışında yapabileceğin ve süreci çok daha kısaltacak noktaları bu yazıda bulabilirsin.

Eğer sabredensen ve birazdan listelediğim ipuçlarını uygularsan, kısa sürede bir erkek arkadaş bulabileceğini söylemek için buradayım. Bahsettiğim erkek ise sıradan bir erkek değil, senin isteyebileceğin birçok özelliğe sahip bir erkek.

Hazırsan Erkek Arkadaş Nasıl Bulunur ipuçlarına başlayalım.

Erkek Arkadaş Nasıl Bulunur; 7 adım

 1: Kendine Güven ve Bunu Ona Yansıt

Bir erkeği etkilemenin en etkili yöntemlerinden birisi özgüven sahibi olmaktır.

İç dünyanda çaresiz ve yalnız hissetsen bile, özgüvenini geri kazanmak, atman gereken ilk adım.

Her ne kadar zaman alacak bir süreç olsa da emin ol sonunda verdiğin emeğe değecek. Özgüvenini kazanmak için çalışmalı ve kendine yatırım yapmalısın. Söylediklerim gözünü korkutmasın, küçük değişikliklerle başlayarak özgüvenini kazanmayı sağlayabilirsin.

Peki bu neden önemli? Neden erkekler kendine güvenen kadınlardan daha çok hoşlanır? Çünkü kendinden emin bir kadın başkasına muhtaç izlenimi bırakmaz. Bir erkeğe ihtiyacı var gibi görünmese de, ona dünyasında yer vermek ister.

Ayrıca özgüven sahibi kadınlar her zaman çekicidir ve erkekler tarafından arzu edilir. Özellikle erkekler, onlarla birlikte olmak için harcadıkları tüm çabaya değeceklerini düşünürler.

Peki sen bu tarz bir kadın olmak istemiyor musun?

Tabii ki de EVET!!!

Özgüvenini Artırmanın Birkaç Yolu:

  • Aynada kendine gülümse ve kendini her gördüğünde kendine güzel olduğunu anımsat.
  • Sadece markete gitmiş olsan bile, içinde kendini iyi hissettiğin kıyafetler giy.
  • Yürürken omuzlarınızı geri çek ve dik dur.

Bu küçük adımları hemen hayatına katabilirsin.

(Diğer adımlar ise yazının devamında.)

2.Erkek Arkadaş Nasıl BulunurSabırlı Ol

Sabırlıolmak, bir gereklilikten ziyade zorunluluktur çünkü sabretmeden hayatına istediğin kriterlerdeki birisinin hemen girmesi çok olası değil. Peki neden?

Öncelikle hayatına dahil etmek için arzuladığın kişinin bir ilişkisi olabilir veya henüz kendini seninle bu tarz bir birlikteliğe hazır hissetmiyor olabilir. Bu durumu olgunlukla karşılamalısın.

Çünkü emin ol zamanı geldiğinde bu birliktelik gerçekleşecektir. Bu yüzden beklemek yerine hayatında gerçekleştirebileceğin değişikliklere odaklanmalısın. Sabırlı olmakta bu adımlardan birisi.

Eğer bu birlikteliğin biran önce gerçekleşmediği için devamlı serzenişte bulunur ve umutsuz, memnuniyetsiz bir tavır sergilersen ne olacağını tahmin edebiliyor musun?

Tabii ki hiçbir şey !!!

Hele ki bu tavrı devam ettirirsen günden güne erkek arkadaşı bulma ihtimalin azalır. Unutma, yalnız olduğunu devamlı kendine hatırlatman ve bu durumun değişmesi için hiç bir şey yapmaman, maalesef yalnız kalacağın anlamına gelir.

Sadece bu gerçek ile yüzleş ve geçici bir süreliğine hayatında var olacağına inan. Sıraladığım diğer ipuçları bu süreci kısaltmak için işine yaracak.

Erkek Arkadaş Nasıl Bulunur, Okumaya devam et !!!

3.Fiziğine Önem Ver

Kişisel olarak odaklanman gereken bir diğer adımda fiziksel değişim. Tabii ki her birimiz doğuştan eşit fiziksel özelliklere sahip olmuyoruz. Kimisi için ilk izlenim esnasında bu büyük bir avantaj olabilir ama işin aslı farklı.

Birçok erkek için karşı cinsin fiziksel görünüşü, ilk izlenim sırasında oldukça önemlidir. Çok güzel bir kız olmasan bile bu durumun motivasyonunu düşürmesine izin vermemelisin. Kendine yatırım yaparak fiziksel görünüşü kısa sürede değiştirebilir, erkeklerin ilgilisini çekebilirsin.

Sonuçta hiçbir erkek aşırı kilolu, aktif olmayan ya da çok zayıf bir kız arkadaşı istemez. Vücudun üzerinde çalışman ayrıca özgüvenini doğrudan etkileyecektir.

Özellikle kısa sürede yaşayabileceğin değişim seni çok daha ön plana çıkaracak ve erkeklerin ilgisini çekmeni sağlayacaktır.

En basitinden birkaç fitness bloggerının var olan videolarını inceleyebilir ve salona gitmek istemesen bile kolaylıkla evde uygulayabilirsin. Womens Workout Channel veya Pamela Reif’in Youtube kanallarına göz atabilir ve değişimine hemen başlayabilirsin.

4. Kendini Düşün ve Mutlu Et

Bu adımda bir konuya açıklık getirmek istiyorum. Erkek arkadaşı bulmak için yapman gereken her ne kadar duymak istemesen de onu aramayı bırakmaktır. Sana zamanı geldiğinde o seni bulacak ve birlikteliğin gerçekleşecek dediğim adımı hatırladın mı? O zaman kendi hayatına odaklanmaya biran önce başlamalısın.

Peki nasıl? Öncelikle aktif olmalı ve hobilerine, zevklerine zaman ayırmalısın. Bu süreci en iyi şekilde geçirmen için kendini mutlu etmelisin. Yemek yapmak, kitap okumak, dans kursuna yazılmak, yeni bir dil öğrenmeye başlamak… Listeyi çok daha uzatabilirim fakat ne demek istediğimi anladığını düşünüyorum.

Böylelikle zamanını, kendini kişisel olarak geliştirerek ve tatmin ederek değerlendirebilirsin. Emin ol yapacağın aktiviteler, süreci çok daha hızlı ve verimli bir biçimde geçirmeni sağlayacaklar.

5.Önyargılı Olma  

Hayatına dahil edebileceğin erkekler konusunda önyargılı olmak ve onların hayatına girmelerine izin vermemek yapabileceğin en büyük hatalardan birisidir. Aksine cesur olur ve erkekler ile iletişim kurmaya açık olursan bu süreç senin için çok daha kısalacaktır.

Şu olası yanlış anlaşılmaya açıklık getirelim. Elbette standartlarının olmalı ve erkekler ile her an görüşmeye hazır olmamalısın. Ayrıca herkesin kolaylıkla hayatında yer alması gibi bir durum söz konusu değil fakat burada tipik bir sorundan bahsediyorum.

Birçok kız bu noktada hatalı davranarak uzun süre boyunca hayatlarını mükemmel erkeği bekleyerek geçiriyorlar. Peki ya bu süreçte senin hayatına dahil olmak isteyenler hakkında ne biliyorsun?

Belki o kişi ileride mükemmel bir sevgili olacak ya da çok iyi bir arkadaşın. Bunu ona şans vermeden bilmen mümkün değil. Ayrıca ne kaybedebilirsin ki…

O yüzden hayatına girmek isteyen bu kişilere bir şans vermelisin. En fazla birkaç saatlik bir buluşma ile hiçbir şey kaybetmezsin.

Haftanın bazı günleri kız arkadaşlarınla çıkarak gittiğiniz mekanlarda birçok erkek ile tanışmanız mümkün ve bunda yanlış olan hiçbir şey yok. Dediğim gibi her kim seninle iletişim kurmak isterse ve standartlarına uyduğunu düşünüyorsan, ona bir şans ver.

Erkek Arkadaş Nasıl Bulunur

6.Yavaş İlerle

Bu adım için birisiyle tanıştığını varsayıyorum fakat henüz erkek arkadaşın değil. Bir süredir görüşmeye başladığınız ve yakınlaşmaya başlamanız normal ancak aceleci davranmaman bir konu var, o da seks.

Hayatına giren kişi ile çok erken bu tarz bir yakınlaşmada bulunman, ilişkinin gidişatı için sağlıklı bir adım değildir.

Eğer ki üç ile dördüncü randevunuz esnasında durum bu noktaya gelirse aceleci davranmamalısın. Hele ki amacın bir erkek arkadaş edinmek ve hayatında uzun süre var olmasını istemek ise, bu ağırdan alman gereken bir konu. Yoksa erkeğin gözünde ilişkiden ziyade rahatlıkla birlikte olabileceği biz kıza dönüşebilirsin.

Elbette zamanı geldiğinde ve kendini hazır hissettiğinde bunun gerçekleşmemesi için hiçbir sebep yok. Ayrıca cinsel mutluluk, bir ilişkinin devam edebilmesi için en önemli etkenlerden birisidir fakat onun seni sadece yattığı birisi olarak görmesini istemezsin.

Peki ne kadar beklemelisin? Açıkçası birisiyle ne kadar süre içerisinde yakınlaşma gerektiği konusunda herhangi bir kural yok, ancak genel olarak, kendini hazır hissedene kadar beklemek senin için eni iyisi.

Erkek Arkadaş Nasıl Bulunur konusunda kendi hazır hissetmiyorsan atabileceğin bazı adımlar;

  • Buluşacağınız mekan onun evine çok yakın olmasın (emin ol erkeklerin denediği bir yöntem)
  • Film için evine çağırırsa sinema alternatifini dile getir.
  • Eğer seni zorlarsa, birbirinizi daha iyi tanımak için süreye ihtiyacın olduğunu söyle.
  • Buluşma bitişlerinde kısa ve tatlı bir şekilde öpüşün. Emin ol seni daha çok isteyecek ve ilişkin zamanla daha sağlam temellere dayanacak.

7. İlişkini Dengele

Aynı şekilde bu son ipucunda da birisini hayatında var olduğunu düşünelim. Öyle ki bu son adım aslında ilişkinizin sağlıklı devam etmesine yönelik önerileri içeriyor.

Onu hayatına dahil etmen ve birlikte olmanız, tüm iplerin onun elinde olduğu anlamına gelmiyor. Senin de kendi hayatın var ve bunu asla unutmamalısın. Önemli olan birlikteliğiniz süresince ikinizin de hayatınıza mutlu bir şekilde devam etmenizdir.

Onun başarısı veya mutluluğu için asla kendi hayatından ödün vermemeli, fedakarlıkta bulunmamalısın. Bu gerçekleştiği takdirde ilişkide bir dengesizlik söz konusu olur ve mutluluğunuzu direk olarak etkiler.

Önemli olan, ona destek olarak iyi bir kız arkadaşı olduğunu göstermek ve aynı zamanda kendi hayatına devam etmektir. Zevklerin, hobilerin senin için önemli ve ilişkiniz süresince bunun bilincinde olmalısın. Seni ne mutlu ediyorsa onu yapmaya devam et, zaten erkek arkadaşın olacak kişi bu konuda senin zevklerine saygı duyacaktır.

Böylelikle hislerinizin daha sağlıklı bir şekilde gelişmesini ve ilişkinizin mutlu bir şekilde devam etmesini sağlayabilirsin.

Özetlemek gerekirse;

“Erkek Arkadaş Nasıl Bulunur” erkek arkadaşı edinmenin en kısa yollarını yukarıda sıraladım. Bu süreçte sabırlı olmalı ve kendine odaklanmalısın. Unutma, aşk, en az beklediğin zaman seni bulacak.

Dediğim gibi erkeklerin hayatına girmelerine izin ver. Açık, cesur ol ve kendine güven.

Bir gün muhteşem bir adamla tanışacaksın. Böylelikle yalnız olmakla ilgili sevdiğin bazı şeyler ortadan kalkacak.

Anı yaşa. Sonsuza kadar yalnız olmayacaksın, bu yüzden o kişi hayatına girmeden önce zamanın tadını çıkar.

Umarım yazımı beğenmişsindir fakat devam ediyoruz

Hayalindeki adamın kısa sürede hayatına girmesini sağlayabileceğin bir programdan bahsetmek istiyorum. Bu yöntemler sayesinde;

  • Erkekleri duygusal olarak nasıl etkileyebileceğini ve onların seni arzulamasını başarabileceğini
  • Özgüvenini yükselterek erkeklerin peşinden koşmalarını nasıl gerçekleştirebileceğini
  • Bir erkek ile nasıl flört edebileceğini ve onun duygularını yöneterek nasıl baştan çıkarabileceğini öğreneceksin.

Erkek Arkadaş Nasıl Bulunur anlatan bu kitap İhtiyacın olan rehber burada:

Erkek Arkadaş Nasıl Bulunur anlatan bu kitabı Hemen incelemeye başla

=> Erkeklere Sahip Olma E-Kitabı: O’nu Elde Et

Peki nasıl dediğini duyabiliyorum.

Erkek Arkadaş Nasıl Bulunur ile sana bahsedeceğim programın ismi Onu Elde Et e-kitabı serisi. Piyasadaki kitapların aksine sana bu süreç için sunduğu yöntemler, hayalindeki erkeği kısa sürede sana çekmeni sağlıyor.

Türkiye’nin önde gelen dijital yayıncılık markalarından birisi olan e-kitap dünyasının oluşturduğu bu seri şimdiye kadar yüzlerce bayanın hayatını değiştirdi. Mojo İlişki Uzmanlığı Akademisi ile işbirliği sonucu oluşturulan Onu Elde Et E-kitap serisi, birçok yerli ve yabancı araştırmalara dayanmaktadır. Tüm bu araştırmaların yanı sıra Türkiye içerisinde de 25-40 yaş aralığındaki farklı meslek gruplarında kariyer sahibi 30 erkek ile görüşlerine de yer verilmiş ve son halini almıştır.

Erkek Arkadaş Nasıl Bulunur anlatan bu set bir ana kitap ve 3 bonus kitaptan oluşan bu seri senin için kaçınılmaz bir fırsat. Kişisel olarak birçok yönünü geliştirmeni ve karşı konulmaz bir kadına dönüşmeni sağlayan bu e-kitabı mutlaka edinmelisin.

Yayınlandığı andan itibaren birçok kadının satın aldığı bu seri sayesinde yeni mutluluk hikayeleri gerçekleşiyor.

Sende kendi hayatında değişime şimdi başla. Yeni sana !!! 

Erkek Arkadaş Nasıl Bulunur anlatan bu kitabı Hemen incelemeye başla:

Erkek arkadaş nasıl bulunur kitabı incele

=> Erkeklere Sahip Olma E-Kitabı: O’nu Elde Et

Erkek Arkadaş Nasıl Bulunur ile diğer konularımız.

5 Adımda Sevgili Nasıl Yapılır (Denenmiş Başarılı Yöntem)

 

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir