Ayrılık Acısı

Dindirmek Senin Elinde

Belki de böyle düşünmemiştin değil mi? Ayrılık acısını dindirmek senin elinde! Üzülüyorsun, acılar içindesin; hayat arkadaşınla, sevgilinle ya da eşinle yeniden birlikte olmak istiyorsun. Ne yapman gerektiği konusunda pek bir fikrin yok. Ayrılık acısı hissettiğin tek duygu olsa gerek. Ne derler bilirsin: “Ateş düştüğü yeri yakar.”

Bu konuda sana yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. Öncelikle duyguların ne kadar karışık olsa da, kendini toparlaman gerekir. Biliyorum belki çok canın yanıyor ama güçlü olmalısın. Ağlayıp sızlamak, stresini azaltmak için sigara, içki, uyuşturucu gibi şeylere yönelmek gibi hareketlerde bulunuyorsan önce bunlardan kurtulmalısın. Belki bir süre rahatlıyor sonrasında da daha bitkin bir halde yine onlara sarılmıyorsun umarım. Hem sağlığın, hem kendine güvenin azalmaması için şimdi onları bir kenara koy.

Ayrılığın acısı bir türlü dinmek bilmiyor…

Bu saydıklarımın hiçbirini yapmıyor olabilirsin, ama sürekli ağlıyor ya da bir şekilde ayrılık acısına yenik düşüyorsun. Kendini yemeğe içmeye veriyor, toplumdan ve arkadaşlarından uzaklaştırıyor olabilir; depresyona davetiye çıkarıyor olabilirsin. Belki de rol yapıyorsun. Etrafında ki insanlara kendini güçlü gösteriyor, odana kapandığın zamanlar kendini hırpalayarak zarar kendine vermeyi sürdürüyorsun. Unutma ! “Ayrılık Acısını Dindirmek Senin Elinde.”

Ne olursa olsun, eğer ki ruhsal yönden kötüysen ne kadar istersen iste kimseyi geri kazanamazsın. Öncelikle kötü alışkanlıklarla beraber kötü duygularından kurtulmalı, sağlıklı bir vücuda ve zihne kavuşmalı sın. Her insan böyle durumlarda sağlıklı düşünmeye başladığı zaman kazançlı sonuçlar almaya başlar. Hem kendine zarar veren bir insan kime faydalı olabilir ki? Ya da kendine faydan yoksa kime nasıl fayda edeceksin? En kısa zamanda acılarını dindirmen gerek. 

Bir kaç örnek verecek olursak:

Mesela, sürekli ayrıldığın kişiyi düşünüyorsun. Onunla yeniden birlikte olma duygusu sürekli aklını meşgul ediyor, ona sahip olmak istiyorsun. Peki o senin için aynı şeyleri hissediyor mu? Seninle tekrar konuşmak istiyor mu? İstese bile senin bazı alışkanlıklarından ya da hareketlerinden sıkılmış olma ihtimali yok mu? Olabilir veya olamaz bunlar birer varsayım. Şu an olan şey birbirinizden ayrı kaldığınız ve bir iletişiminizin olmaması. Kendini yıpratıp, üzmen le hiçbir şey değişmeyecek biliyorsun. Yapman gereken ilk iş ilgilenecek başka bir konu bulmak. Kendine veya başkasına zarar vermeyecek herhangi bir şey olabilir bu.

Bir kitap olabilir, açık havada bir gezinti olabilir. Hayvanlarla ilgilen ya da. Sevdiğin, hoşlandığın herhangi bir aktivite üzerine yoğunlaş. Kendini geliştirmeni sağlayacak ve seni doğruya yönlendirecek bir konu. Beynini dinlendirmiş olacaksın böylece. Eminim bunları yapacak vaktin var, sadece gereksiz bahaneler yaratmaman gerekecek. Ayrılık acısı düşüncelerini karıştırabilir, buna izin verme; hatta fayda bile sağlayabilirsin bu durumdan. Yalnız geçirdiğin günleri yaratıcılığını ortaya çıkarmak için kullan. Yeni uğraşlarla kendini tekrar bulacak, ayrılık acını unutmaya başlayacaksın. Ayrılık acını dindirmek senin elinde.

Ayrılık acısı çekerken etrafını incelemeyi ihmal etme

Etrafında ki insanları mutlaka izle. Ayrılık acısına yenik düşen onlarca insan göreceksin. Hassas, asabi, kaba insanlar göreceksin. Onları iyi incele, nasıl sağlıklarına ve zamanlarına kısacası kendilerine zarar verdiklerini görmüyor musun? Sana benzer şeyler dikkatini çekti mi? Eleştiriye açık ol ve kendine yalan söyleme. Onları izleyerek aksini başarabilirsin, ayrılık acısını dindirmek senin elinde. Önemli olan sensin! Sevdiğin insanı geri kazanmanın senden daha bir önemi yok biliyorsun değil mi?

En başta sen varsın ve sevdiğini ya da eşini geri kazanabilmek için öncelikle fiziksel ve duygusal olarak sağlığı yerinde bir birey olmalısın. Kimse suçlayamaz seni, neticede yalnızlığı tatmaktır ayrılık. Gücünü tüketir insanı yorgun düşürür. Ayrılık acısı hayattan soğutur herkesi . Etrafına bak, dünyanın güzelliklerini gör. Çok zor değil bu güzellikleri görmek. Bağımlılıklarından kurtul. Özgürlüğün seni güçlendirecek, mucizelerle karşılaşacaksın, ayrılık acısının ne olduğunu unutacaksın adeta.

Ayrılık Acısı

Gücünü toplamanın vakti gelmedi mi? Kim olduğunun hiç bir önemi yok. Kendini toparlamaya başladığın an hayata yeniden başladığını düşün. Yeni zevkler edinip araştırmaya başla. Hayatının geri kalanında sevdiğin seninle olmayabilir ya da ileri de tekrar beraber olacaksınız. Ama ne olursa olsun önemli olan kendine güvenen, güçlü ve hayatın üstesinden gelebilen biri olarak hayatına devam etmen değil mi? Belki de o seni tekrar isteyecek senin güçlendiğini görünce. O seni tekrar istese de sen geçmişe bakmak istemeyeceksin belki de.

Eski Sevgilim Beni Unuttu mu Testi çözmek için alta inebilirsin ancak okuman gerekecek bir kaç konu daha var. Senin de kendini bulacağına hiç şüphem yok. Güçlü, başarılı bir insan olacaksın. Ayrılığın acısından kurtulacak, daha farklı bakmaya başlayacaksın etrafına. Yaşadığımız her acı bizi daha güçlü yapar. Sen de gücünü toparla olur mu? Ayrılık acısını dindirmek senin elinde olup üsteki tavsiyeleri uygulamana bakar. Elbette tüm tavsiyeleri burada yazmadım. Sana aşk acısından kurtulman için vereceğim kitap tavsiyesini mutlaka okumalısın. Aşk Acısından Kurtulmak e-Kitabı şimdi incele.

Eski sevgiliyi elde et kitabın yazarı kim?

Ayrılık acısını dindirmek istemiyorsan ve eski sevgilini/kocanı geri döndürmek istiyorsan yine sana bu konuda yardımcı olacak ve en kısa sürede seni sevdiğine kavuşturan, hiçbir büyü dua ihtiyaç duymadan ve sadece kişisel gelişimine yön gösteren rehber kitabı okumanı tavsiye ediyorum. Eski Sevgiliyi Elde Etmenin Garantili Yolları e-Kitabı şimdi incele.  

https://tr.boojaro.com/eski-segiliyi-elde-et-kitabi/ adresine tıklayabilirsin. Eski Sevgilim Beni Unuttu mu Testi yazımızın sonuna gelmeden önce ayrılıkla bitmiş sorunlu bir aşk için çözüm olacak bir düşünce üretemiyorsan, bu test sana bir hayli yardımcı olacak. Eski Sevgilim Beni Unuttu mu Testi çözmek için buraya tıkla!  

eski sevgilim ben hala seviyor mu testi
Eski sevgilim beni unuttumu testi
eski sevgiliyi elde et kitabı okumak için tıkla

Eski Sevgilim Beni Unuttu mu Testi Hakkında Benzer Konular :

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir