Erkekleri ilişkiden Soğutan Sebepler – Erkekler ilişkiden neden soğur? Kimi zaman ilişkiniz çok güzel başlamış olsa bile, bir yerde bir şeyler yapar ve her şeyi yüzünüze gözünüze bulaştırırsınız. Yitirdiğimiz bir sevgilinin ardından nerede yanlış yaptım diye düşünür dururuz. Eğer böyle bir dönemden geçiyor ve erkeği kendine bağlamanın yollarını arıyorsanız yazımızı okumaya devam edin. Sonda bir bomba sizi bekliyor olacak.

Erkekleri Soğutan Sebepler

Sürekli İrtibatta Olmak

Ona olan sevginizi göstermenin yolu onu dakika başı aramaktan geçmiyor. Aslında bu hataya kadınlar kadar erkeklerde düşüyorlar. Erkekleri ilişkiden Soğutan Sebepler de sürekli aramak, sürekli mesaj atmak sevginin bir göstergesi değildir ve sonunda onu çıldırtabilir. Mutlaka o da sizinle iletişim halinde olmaktan hoşlanıyordur ancak iş hayatının koşuşturması içinde size bu kadar ilgi göstermek zorunda bırakılmaktan hoşlanmazlar. Ayrıca bunun bir çeşit kontrol olduğunu düşünmesine de neden olabilirsiniz.

Hayatını Kısıtlamak

Erkekler bazen erkek erkeğe bir şeyler yapmak isterler. Maça ya da balığa gitmek gibi… Sosyal çevreleriyle de zaman geçirmeye ihtiyaçları vardır. Zaten bir erkeğin, arkadaşları ile gelenekselleşmiş buluşmaları varsa buna müdahale ettirmeyecektir. Bu onlar için sosyalleşmekten daha fazlasını ifade eder. Buluşma akşamına kız arkadaşı istemiyor diye katılmayan adam sosyal çevresinde statü kaybına uğrar ve bu erkekler dünyası için çok önemlidir. Onun özel zamanlarına müdahale etmeyin. Arkadaşları ile buluştuğunda sık sık arayıp sizle konuşması için baskı yapmayın. Bunu yaparak da onu arkadaşlarının arasında küçük düşürürsünüz. Bırakın arkadaşları ile plan yapsın ve sizin ona duyduğunuz bu saygının tadını çıkarsın.

Değişmesini Beklemek

Aşkın kör ettiği gözlerimiz açılmaya başlayınca bay mükemmelin beğenmediğimiz yanlarını görmeye başlarız ve bu beğenmediğimiz özellikleri değiştirmek isteriz.  Bu durum, ilişkilerde her iki tarafın da düştüğü bir hatadır. “Erkekleri ilişkiden Soğutan Sebeplerdediğimizde sevgilinizin beğenmediğimiz yanlarını törpüleyip düzeltmeye çalışmanın boşa bir çaba olduğunu söyleyelim. Belki sizi mutlu etmek için farklı görünmeye çalışabilir ama bu ne kadar iyi niyetli bir çaba olsa da aslında bir kandırmacadır. Değişmesi için çabalamayın.

O’nu Elde Tut Kitabı ile Erkeği kendine bağlamanın yollarını öğren

Çok önemli bir kitap bu. Bu kitaptan öğreneceklerinin bir kısmı şöyle;

  • Onun için vazgeçilmez kadın olmanın metotları,
  • Kendini hangi konularda salı vermemen gerektiği,
  • Asla yapmaman gereken hataları ve muhakkak yapman gereken güzellikleri,
  • Onu tesir altına alacak tılsımlı davranışları,
  • ilişkinizin gidişatına yön vermeyi,
  • Erkeklerin partnerlerinden neler istediklerini,
  • Onun aktif ve pasif yönlerini nasıl tespit edeceğini ve bu yönlerini kullanarak Ona kendini SENLE nasıl TAM hissettireceğini,

Bunlar sadece bir başlangıç. Erkeğinin ilişkiden soğumaması ve sana hep bağlı kalmasını istiyorsan bu kitabı dikkate almalısın. E-Kitabı okumak için buraya tıklayın! Ya da alttaki görsele tıklayabilirsiniz.

Onu elde tut kitabı okumak için tıklaSistem uyumlu PDF

Erkekleri ilişkiden Soğutan Sebepler ile Benzer konular: