Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı Kitabı-Kitabı ücretsiz indirebileceğiniz linki paylaştık. Bu kitapla erkekleri elde etmeniz mümkün.

ilgi duyduğunuz o erkeği henüz elde edememişseniz, onun aşkını kazanmak için yollar arıyorsanız çok şanslısınız. Çünkü bu yazıda Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı Kitabını indirebileceğiniz linkle sizleri buluşturuyor olacağız. Yazının sonunda kitabı indirip okuyabileceğiniz linki göreceksiniz ama öncesinde kitap hakkında vereceğimiz ön bilgileri de okumanızı tavsiye ederiz.

Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı Kitabı Ne Anlatıyor?

Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı Kitabı erkeklerin aşık olmaya meyilli olduğu kadın modelini ve bu kadının neler yaparak bu aşkı kazandığının hilelerini aktarıyor. içerisinde barındırdığı yöntemlerle isterseniz çevrenizdeki tüm erkekler üzerinde, isterseniz sadece ilgi duyduğunuz erkek üzerinde aşık edici bir etki bırakan davranışları sunuyor. Yapılması gerekenleri adım adım anlatıyor ve tam bir ilişki koçu gibi neyi, ne zaman yapmanız gerektiğini söylüyor.

Erkeklerin ortak psikolojisini baz alarak, onların zihninin derinliklerine etki eden can alıcı davranış modellerini nasıl uygulayacağınızı sırasıyla anlatıyor. Kısa süreli bu uygulamalar sonrasında o erkek size doğru dayanılmaz bir çekim duymaya başlıyor. Tıpkı bir nehirdeki su gibi toprağın eğimi ne yöndeyse suyun oraya aktığı gibi size doğru akmaya başlıyor.

Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı Kitabı yani kısa adıyla Onu Elde Et kitabı E-Kitap Dünyası Ar-Ge ekibi tarafından hazırlanmış olan özel bir kitap. Kadın erkek ilişkileri üzerine metodoloji kitapları üreten ve bu işte hayli başarılı olan bu ekip sizin de aşkı kazanmanıza katkı sağlayacaktır.

Kitaptan faydalanarak istediği erkeği elde etmiş pek çok genç ve orta yaşlı kadın bulunuyor. Çünkü kitap erkek psikolojisinin sırlarını deşifre ediyor. Erkeklerin bu açıklarını nasıl kullanacağınızın yöntemlerini öğretiyor.

Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı Kitabı indir

Kitabı indirmek için en aşağıdaki linki ya da görseli kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan rahatlıkla okuyabileceğiniz bir kitap. Tamamını okumanız en fazla üç gününüzü alacaktır. Kitap setinde ana kitapla birlikte üç adet ek kitap bulunuyor. Ana kitapta anlatılan bazı özel bölümleri tamamlayıcı görevi olan ek kitaplar bunlar.

izlenim Testi & Beni Baştan Yarat: Bu ek kitabın giriş bölümünde 35 soruluk özel bir test bulunuyor. Sonraki bölümde ise test sonucundan aldığınız puana göre kendinizde ne gibi değişimler yapmanız gerektiği anlatılıyor.

Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma: Bu ek kitabın giriş bölümünde de yine 35 soruluk özel bir test bulunuyor. Kıskançlıktan yola çıkarak, erkekler üzerinde bıraktığınız özgüvenin derecesini ölçüyorlar. Test sonucundan aldığınız puana  göre elde etmek istediğiniz erkek üzerinde olumlu bir imaj bırakmak için neler yapmanız gerektiği anlatılıyor.

Onla Chat: Bu ek kitapta ise SMS, MSN ya da WhatsApp gibi alanlarda elde etmek istediğiniz erkeğe neler yazıp neler yazmamanız gerektiğini gösteriyorlar.

Tüm bu kitaplardan okuyup öğrendiklerinizi sizin için özel olan o erkeğe uyguladıktan kısa bir süre da size aşk duymaya başlıyor.

“Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı Kitabı” indirmek için buraya ya da aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı

Sistem uyumlu PDF

Erkekleri etkileme beceri testi

ilgini çekebilecek diğer bazı yazılar;

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir