Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı kitabı pdf indirmek için bu yazımızdan faydalanabilirsiniz. Erkekleri elde etme, etkilemenin yolları.

Erkekleri etkilemek ve istediği erkeği elde edebilmek konusunun kadınlar tarafından hayli ihtiyaç duyulan bir konu olduğunu gördük. Bazı araştırmalar yaptık ve size bu konuda en doğru bilgiler aktardığına inandığımız Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı kitabı pdf indirebileceğiniz linki paylaşalım dedik. Kısa adıyla ‘Onu Elde Et’ kitabını, bu yazımızın en altındaki satırdan indirebilirsiniz.

Arzu edenler aşağıda yazmış olduğumuz bilgileri de okuyabilirler.

Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı Kitabı Pdf İşe Yarıyor mu?

Bu yazıyı hazırlamadan önce, sayfanın yazar kadrosunu oluşturduğumuz üç kafadar olarak bu konuyla ilgili yazılmış bir iki kitaba daha göz attık. Kitapları okumamız bittiğinde hepimiz birbirimize fikrimizi söyledik ve hepimiz şu konuda hem fikirdik.

Tanıyor olduğumuz ya da yeni tanışacağımız bir kız bize sergileyeceği davranışlarında hangi kitabın önerilerine uymuş olsaydı onu çok çekici bulur ve hatta aşık olabilirdik? Hepimizin cevabı aynıydı. Onu Elde Et kitabı biz erkeklere göre okuyucusu olacak kadınlara en doğru bilgi ve metotları aktarıyor. Yani, büyük oranda işinize yarayacak bir kitap olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Kitabı indirip okumuş ve uygulamış genç kadınların bazı forum ve sayfalarda yaptıkları yorumlar da hayli olumlu zaten.

Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı Kitabı Onu Elde Et

Kitapta en hoşumuza giden taraf, okuyucusu olacak kadınlara önerdikleri metotlarla onları küçük düşürecek, basitleştirecek şeyler yaptırmıyor. Tam tersine cool kadın imajı yaratılmasını sağlıyor. Aklı başında, kaliteli kadına yakışır davranışlar bunlar. Kadının kendisinde bazı güncellemeler yapmasını sağlıyor. Örneğin, fiziksel izlenim ve duygusal izlenimini revize ettiriyor ki böylece erkekler üzerinde eskisinden daha olumlu bir etki bırakılması sağlanıyor.

Sonra, erkeklerin zihinlerini daha fazla etki altına alabileceğiniz psikoloji biliminden yola çıkmış metotlar öğretiliyor. Bunu yaparken psikoloji ders kitabı okuyormuşsunuz gibi içinizin bayılmasına sebep olacak şekilde yapmıyor. Yazı dili harika, zevkle ve bir solukta okuyabileceğiniz bir yazı dili kullanılmış. Kitabı uzun uzun anlatmak isterdik ama inanın bir makale buna yetmez. Ama şunu bilin, son derece kaliteli ve gerçekten etkili metotlar barındıran bir kitap seti bu.

Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı Kitabı Pdf İndir

Aşağıda vereceğimiz linkle, setteki 65 sayfalık ana kitabı ve yanındaki 3 adet ek kitabın tamamını indirebilirsiniz ama size bir tavsiyemiz daha olsun. Kitabın çoklu setleri mevcut ve imkanınız varsa çoklu setleri mutlaka okuyun. Örneğin;

  1. Onu Elde Et + Onu Elde Tut ikili seti ya da
  2. Onu Elde Et + Onu Elde Tut + Yataktaki Kraliçe üçlü seti

Unutmayın, bu tavsiyeyi size ilişkiler konusunda hayli bilgisi olan 3 erkek veriyor. Bir erkeği elde ettikten sonra ‘Oh, tamam hallettim’ deyip sırtınızı arkaya yaslayamazsınız. O erkeği elinizde tutmak, gitgide size bağlanmasını sağlamak ve günbegün aşkını arttırmak için başka meziyetleriniz de olmalı. İşte bu meziyetlerin neler olduklarını da çoklu setlerdeki bu diğer kitaplar öğretiyor. Bizden size önemli bir tüyo olsun bu da!

Aşağıdaki linke ya da resme tıklayarak ister tekli seti isterseniz çoklu setleri indirebilirsiniz.

Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı Kitabı Pdf” indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 m-kombo-simdi-incele

 

 

Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir