Onu Elde Tut pdf e-kitabını ücretsiz indirmek için vereceğimiz linki kullanabilir ve hemen okumaya başlayabilirsiniz. 

Onu Elde Tut Pdf e-kitabını ücretsiz indirmek için yazımız sonundaki linke tıklayabilirsiniz fakat öncesinde kitapla ilgili bazı detayları aktaralım. Böylece ne tür bir kitaba vakit ayıracağınızı görmüş olacaksınız.

Onu Elde Tut pdf e-kitabı indirip Okuyanlar Ne Diyor?

Onu Elde Tut pdf e-kitabını indirip okuyanların yorumları genel olarak son derece olumlu. Kitabın kendilerine yaptığı katkılardan büyük bir memnuniyetle bahseden pek çok kişi olmuş. Kitabın sadece erkeği kendine bağlamanın yollarını öğretmekle kalmayıp ek olarak kadına kayda değer bir vizyon kattığını da dile getiren çok yoruma rastladık.

Yorumlardan bazı örnekler;

‘Sevgilimle ilişkimizin 2. yılından sonra bir soğukluk yaşadık. Herşey bence güzelken o bizden, ilişkimizden memnun değil gibiydi. Bana olan bağlılığı azalmıştı, umursamaz ilgisiz halleri çok canımı sıkıyordu. Bazen huyuna gittim, bazen trip yaptım, her yolu denedim ama hiç o eski güzel günlerimize dönmedik. Bir gün internette bir makaleye denk geldim. Erkeklerin sevgililerinden soğuması için sebepler konulu bir yazıydı. O yazıdan sonra aklımda birşeyler yeşerdi. Daha doğrusu bazı şeyleri yanlış yapmış olabileceğimi anladım. Erkeği kendine bağlamanın yolları hakkında nette araştırma yaparken de Onu Elde tut kitabını gördüm ve indirdim. Hiç pişman olmadım çünkü gerçekten beni kendime getirdi bu kitap. Farkında olmadan yaptığım yanlışları gösterdi. Bunları nasıl düzelteceğimi anlattı. Elbette ki sevgilimi kendime hayran bırakmak için ekstra yapabileceklerimi de bu kitaptan öğrendim. Kitap sonrasında 1 ay kadar daha sabretmeniz lazım çünkü sizde ki değişimin karşı tarafa yansıması haliyle biraz zaman alıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.’ Reyhan K.

‘Kitap her satırıyla çok faydalı cidden ama ben en çok erkekler üzerinde bağlayıcı etki yaratan tılsımlı davranışlar bölümüne bayıldım. Bu kitapla şunu anladım; Tecrübe gerçekten çok önemli ve tabi psikoloji bilimi de öyle. Kitapta yapın ve yapmayın dedikleri şeyler hurafe tipi şeyler değil tamamen insan psikolojisi üzerinde tesir bırakan çok olumlu davranışlar. Erkek arkadaşımın gözlerinde ki ışığı gördüğümde kitaptaki bilgilerin hızlıca işe yaradığını anlamıştım. Okuyun. Kaybetmezsiniz aksine çok şey kazanırsınız.’ Rumuz: Eftelya

Onu Elde Tut pdf e-kitabı Başarısını Neye Borçlu?

Beraber olduğunuz erkeği kendinize hayran etmek ve onu sıkıca kendinize bağlamak için yapmanız gereken/yapmamanız gereken özel metotlar ele alınıyor. Kitap, başarısını bu metotlarla sağlıyor.

Kitap içerisindeki metotları denemenizi ciddi şekilde tavsiye ederiz. Telif hakları nedeniyle ve tabi ki buraya sığmayacağı için metotları aktaramıyoruz. Deneyin ve elde edeceğiniz sonuçları kendi gözlerinizle görün. Sevdiğiniz o özel erkekle mutluluğu yakalamak ve ilişkinizdeki bağlılığı devam ettirmek istiyorsanız doğru adımları uygulamalısınız. İşte bu kitap size doğru adımları sırasıyla gösterecek!

Onu Elde Tut pdf e-kitabını İndir ve Oku

Onu Elde Tut kitabını indirmek için izlemeniz gereken adımlar aşağıdaki gibi;

  1. Buraya tıklayın
  2. Tıklama sonrasında karşınıza çıkacak sayfayı aşağı doğru kaydırın,
  3. Kitabın tekli seti mi yoksa çoklu setini mi indirmek istiyorsunuz ona göre ilgili kitap resmi üzerine tıklayın.

NOT:Onu Elde Tut kitabı indir ücretsiz diye aramayın. Duyduğumuz kadarıyla yazar tanıtım ve test amacıyla zamanında kitabı ücretsiz dağıtmış. Testler olumlu sonuçlanınca ücretsiz dağıtımı kaldırmış. Sevgilinizi kendine bağlamak istiyorsanız bu Onu Elde Tut kitabı mutlaka bu sayfadan almalısınız.

 

onu elde tut kitabı indirmek için tıkla

Sistem uyumlu PDF

Onu Elde Tut hakkında diğer yazılarımız

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir