Erkeklerin Prensesi kitabını ücretsiz indirip okuyabilmeniz için yapmanız gerekenleri sıralıyoruz. Sida Berberoğlu imzalı Erkeklerin Prensesi pdf kitabını buradan ücretsiz indirebilir ve hemen okumaya başlayabilirsiniz. 

Buraya tıklayın, açılacak sayfada alta doğru ilerleyin ve kitap resminin üzerine tıklayın. Erkeklerin Prensesi kitabını indirip okumaya balamak için yapmanız gerekenler bu kadar.

Erkeklerin Prensesi Kitabını İndirip Okuyanlar Ne Yorum Yapıyor?

Erkeklerin Prensesi pdf e-kitabını indirip okuyanlar hep olumlu yorumlar yapmaktalar. Bu tür kitaplara Know-How kitaplar deniyor ve basılı yayın değil genellikle pdf biçimli e-kitap şeklinde yayına çıkıyor. Know-How yani Türkçeleştirirsek Bil-Yap türü kitaplar genellikle okuyucusunun vizyonunu yükselten kitaplardır. Kişiye yaşamadan tecrübe kazandıran ve hatta ne yapması gerektiğini sıralı şekilde anlatan kitaplardır. Konusuna ilgi duyduğunuz bir know-how kitap bilin ki mutlaka size çok şey katacak nitelikte olacaktır.

Erkeklerin Prensesi Kitabını İndirip Okuduğunuzda Öğrenecekleriniz

Erkekleri etkilemek, onlar için ideal bir kadın olmak için yapılması gerekenleri anlatıyor. Bunu yaparken erkeklerin zihin yapısını ve eğilimlerini de okuyucusuna aktarıyor. Bu bilgileri isterseniz hoşlandığınız erkeğe, isterseniz çevrenizdeki tüm erkeklere uygulayabilirsiniz. Kitabın genel bir anlatım dili var.

Erkeklerin Prensesi PDF e-kitabını İndirmek ve Okumak İçin

Buraya tıklayın, açılacak sayfada alta doğru ilerleyin ve kitap resminin üzerine tıklayın.

Comments

 • Rojbin
  Reply

  Merhaba, sözleşmeyi okuduğuma göre 18 yaş altı alıcılar için herrhangi bir satış işlemi yapılmıyor. Ben 16 yaşındayım ve ödeme kısmında kredi kartı ile ödeme yapmak istiyorum. Yalnız kredi kartının sahibi ben değilim. 18 yaşını aşmış bir başkası üzerinden bu kitabı sipariş edebilir miyim ? Yanıtınızı bekliyorum.

  • zuhal
   Reply

   Merhaba, evet 18 yaşını aşmış birinin vasıtasıyla alım yapabilirsiniz. Genel bilginiz olsun diye de ekleyelim; Aslında yaşınız kaç olursa olsun internette satış yapan her sayfadan satın alım yapabiliyorsunuz. Yasalara göre bu ikazı yapmak satış yapan tüm web sayfalarının görevi olduğu için bu ikaz konulur. Buna uyup uymamak alıcının sorumluluğundadır. Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum kısmını alıcı kişi klikledikten sonra hiç bir sorun kalmıyor her iki taraf için de.

  • Fk
   Reply

   Merhaba kitabi aldin mi merak ediyorum ve faydasini gördün mü

   • zuhal

    Piyasadaki bu konuda olan kitaplar içerisinde en kaliteli 2 kitaptan biri bu. Diğeri ise Onu Elde Et isimli kitap. Erkeklerin Prensesi, anlatımını makaleler halinde genel bilgiler vererek yapıyor, Onu Elde Et kitabı ise elde etmek istediğin erkeğe karşı yapman gereken metotları aşama aşama sıralı biçimde anlatıyor. Yani okuyucuya belirli bir plan sunuyor. Onu Elde Et kitabını buraya tıklayarak inceleyebilirsin. Erkeklerin Prensesi kitabını nerede bulacağını yukarıdaki makalede yazmıştık zaten.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir