Yataktaki Kraliçe kitabını oku-Yataktaki Kraliçe pdf oku ve bilmen gereken ne varsa hepsini öğren. Bu yazıdaki linki tıklayarak Yataktaki Kraliçe online oku sen de erkeğini mutlu et.

Yazımızın son satırlarında kitabı indirip okuyabileceğiniz linki göreceksiniz ama öncesinde kısaca bu kitaptan söz edelim. Yataktaki Kraliçe pdf kitabı dijital bir kitaptır. Yani e-kitaptır. E-book reader, bilgisayar, telefon gibi cihazlarda okunabilen pdf formatındadır. Sibel Savaş’ın yazdığı bu kitap Know-How türü kitaplar sınıfına girer. Roman okumanın bırakıldığı günümüz teknoloji dünyasında en çok tercih edilen tür Know-How’dur. Okuyucusuna rehber hocalık ederek neyin nasıl yapılması gerektiği sıralı şekilde anlatılan bir hatta ilerler.

Yataktaki Kraliçe Pdf Kitabını Okuduğunuzda

Yataktaki Kraliçe kitabını oku ve cinselliğe dair bilmeniz gereken herşeyi öğrenin. Zihninize takılan ne varsa tüm soru işaretlerinizden kurtulursunuz. Kitap seti içerisinde ana kitap ve yanında 3 adet ek kitap bulunur. Cinsel & Genital Sağlık İsimli Ek Kitap: Cinsel sağlığınızı korumanın tüm yollarını anlatır. Mevzu sadece doğum kontrolü değildir, göğüsten vajinal estetiğe, jinekolog seçiminden  vajina sporuna kadar kadın sağlığı için bilmeniz gereken ne varsa hepsi bu kitapta ele alınmış. Seks Çeşitleri, Giyim, Oyuncak ve Aksesuarları isimli Ek Kitap: Erkeklerin cinsel eğilimleri hakkında bilinmesi gerekenleri, 5 sıra dışı seks çeşidinin neler olduklarını, yetişkin oyuncaklarını ve erkeklerin deli oldukları özel kostüm ve aparatları bu ek kitap anlatıyor. Aşk Kuponları isimli Ek Kitap: Partnerinizin asla unutamayacağı ve oynarken çok heyecan duyacağı oyunlar bu kitapta kuponlar halinde… Bilgisayardan çıktı alıp, kağıtları kesip bu kuponları elle tutulur hale getirebiliyorsunuz. Aşk oyunlarının erkekler üzerindeki bağlayıcı etkisi gerçekten inanılmaz.

Yataktaki Kraliçe Pdf Kitabını Okumak İçin Hemen İndirin

Yataktaki Kraliçe pdf kitabını okumak için Buraya tıklayın, açılacak olan sayfada aşağıya doğru ilerleyin, kitap setine ait resmin üzerine tıklayın. Çoklu setlere dikkat edin, Yataktaki Kraliçe’nin yanında çok faydalı olacak başka kitaplar da göreceksiniz. Evli kadınlara Kocanın Kalbine Gir kitabının da dahil olduğu seti öneririz. Sevgili sıfatında olanlarınıza da Onu Elde Tut kitabının dahil olduğu seti öneriyoruz. Hangisini seçerseniz seçin maksimum 5 dk gibi bir sürede kitap setinin indirme linkleri e-mail adresinize gönderilir ve hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Yataktaki Kraliçe Kitabı okumak için tıkla

 

Yataktaki Kraliçe Pdf Kitabını Oku ile benzer diğer yazılar;

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir