Erkekleri Elde Etme ve Kendine Bağlama Sanatı Kitap Seti Hakkında

Erkekleri Elde Etme ve Kendine Bağlama Sanatı bazı incelikleri uygulayarak erkekler üzerinde derin etkiler yaratabileceğiniz hareketler bütünüdür. Bu hareketler erkeklerin gözünde sizi bir nevi Tanrıça’ya dönüştürür.

Tanrıçaya dönüşmenizi sağlayacak bu bilgilerin, sıralı bir biçimde anlatıldığı Onu Elde Et kitabından bu yazıda sizler için detaylıca bahsedeceğiz. Bu kitapla aşık etme duası gibi hurafe işlere girmeden doğrudan kendinde var olan potansiyel yeteneklerle, birlikte olmak istediğin erkeği etkileyebilir ve kendine bağlayabilirsin. Nasıl mı? Kitabın içinde yer alan çok etkili taktikleri uygulayarak.

Erkekleri Elde Etme Sanatı Kitap Setinin Sırrı Nedir?

Kitap oldukça etkili bir kitap. Bu kadar etkili olmasının sebebi; erkekler üzerinde derin etkiler bırakan sırları deşifre etmiş olması ve okuyucusuyla paylaşmış olması. Senin de bu tür arkadaşların muhakkak olmuştur. Herhangi bir ortama girdiğinde erkeklerin gözü hemen onun üzerine çevrilir. Her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Üstelik, çok da güzel değildir.

İşte bu kitap, erkekleri elde etme ve kendine bağlama sanatı konusundaki en etkili yöntemleri senin de uygulaman için basit ve sade bir dille adım adım anlatmış. Uygulamalar ve örneklerle kısa sürede hedefine ulaşmanı sağlıyor. Not: Yazı sonunda bu kitabı indirip okuyabileceğin linki senle paylaşacağız.

Konusunda çok başarılı olan birisinin sana öğretmenlik yaptığını düşün. Onun tecrübelerine, yaşadıklarına ve yöntemlerine ilk ağızdan sahip olmak Amerikayı yeniden keşfetmenin önüne geçecektir. Bu sayede, etkilemek istediğin kişilere yönelik boşa kürek çekmek yerine denenmiş ve başarılı olmuş taktikleri sen de hemen uygulayabileceksin. Kitap seti bir ana kitap ve üç ek kitaptan oluşuyor. Bu bilgileri Onu Elde Et Kitabı adresinden direkt aktarıyoruz.

O’nu Elde Et – Erkekleri Elde Etme Sanatı

Erkekleri Elde Etme

Erkekleri etkilemenin bilinçaltındaki can alıcı yollarını, O’nun gözünde Harika Kadın olmanın metotlarını, beden dilini kullanarak O’nu tesir altına almayı ve O’nun beden dilini okuyarak gidişata yön vermeyi, erkeklerin potansiyel sevgili gözüyle bakabilecekleri kadınlardan neler istedikleri gibi ihtiyacın olacak tüm bilgilere E-Kitap Dünyası Ar-GE Ekibi tarafından hazırlanan bu kitapla kavuşacaksın. Kitapta anlatılanları kendi üzerinde ve O’nda sırasıyla uygularsan sendeki değişimi sadece O değil çevrendeki herkes fark edecek. Onla mutlu sona ulaşmayı gerçekten istiyorsan hemen bir şeyler yapmaya başlamalısın. Bu kitap, sana yapman gerekenlerin tamamını tek tek gösterecek ve senin için çok iyi bir yol haritası olacak.

Bonus 1: İlk İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat

onu elde et kitabı özet izlenim testi

Nasıl bir ilk izlenime sahip olduğunu öğren. Herkes iyi bir izlenime sahip olduğunu düşünür ama bu çoğu zaman doğru değildir. Sen ilk izlenimine ne kadar güveniyor olsan bile bir erkeğin gözünde bu durum aynı değildir. Önceden seni defalarca görmüş olsa bile dert etme, bıraktığın izlenimi gerektiği gibi güncellediğinde sendeki farkı fark edecek ve bunu bakışlarında göreceksin. Seni kendine dürüst olmaya zorlayan %100 özgün ve E-Kitap Dünyası Ekibi tarafından hazırlanmış bu testle kendine O’nun gözüyle bakabilir ve kendini baştan yaratabilirsin. Kendini baştan yaratmak için yıllar harcamana gerek yok. Kısa yoldan yapabileceğin uygulamaları çok eğlenceli bulacaksın. Tek başına bu bonus kitap bile erkekleri etkilemenin yollarını sana gösterecek ve onu kendine aşık etmeni çok ama çok kolaylaştıracak.

Bonus 2: Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma

onu elde et kitabı özet kıskançlık testi

Daha sevgili olmadan O’na kıskanç olmadığını göstermelisin. Erkekler kıskanç kızları rakiplerinden korkan, özgüvensiz ve problem yaratıcı olarak görürler. Birazcık kıskanç olduğu için aslında beğendiği kıza çıkma teklifi etmeyen erkekler olduğunu biliyor muydun..?  %100 özgün ve E-Kitap Dünyası Ekibi tarafından hazırlanmış bu testle kıskançlık dereceni ölçebilir ve derecene göre bu özelliği karakterinden nasıl yok edeceğini öğrenebilirsin. Bu çalışma seni özgürleştirecek ve kendine daha güvenen bir kadın olmanı sağlayacak. Tüm aurana yansıyacak olan bu duruma O da ilgisiz kalamayacak.

Bonus 3: O’nla Chat

onu elde et kitabı özet onunla chat

Çoğu ilişkinin şekillenmesinde internet, sosyal medya ve chat büyük önem taşıyor. İnternet; birçok beraberliğe çöpçatan olmasının yanı sıra doğru metotlarla kullanılamazsa bir ilişkiyi başlamadan bitirme gücüne de sahip. Hal böyleyken, O’nu Elde Etme yolunda sosyal medya araçlarından bahsetmemek olmaz. Facebook’tan WhatsApp’a kadar O’nla chat yapabileceğin tüm platformlarda neler yapman ve neler yapmaman gerektiğini bilmelisin. İşte bu 3.bonusla bunların hepsini öğreneceksin.

Erkekleri Elde Etme ve Kendine Bağlama Sanatı kitabını indir

Buraya tıklayarak kitabı hemen okumaya başlayabilirsin.

onu elde et kitabı indirimek için tıkla
Erkekleri Elde Etme ve Kendine Bağlama Sanatı Kitap Seti Hakkında 1. Sürüm 1
Erkekleri etkileme beceri testi

Benzer Konular:

Comments

 • burcu
  Reply

  Ilk oncelikle meraba benim 10 aylik bir iliskim var ve ilk gunlerde ki gibi davranmiyor umursamaz gibi davraniyo beni onemsemedigini fark ediyorum ve cok kiskanc biriyim once ki kadar sık aramıyo ve sevgisini ilgisini bana gostermiyo bunlar için ne yapabilirim bana yardımcı olabilir misiniz acaba sevgisini ilgisini tekrardan nasıl kendime çekebilirim simdi den tesekkurler

  • Irmak Duru
   Reply

   Merhaba
   Sevgilinizi elde tutmak için son zamanlarda çok satan bir kitap seti tavsiye edeceğim. O’nu Elde Et Kitap setinin devamı olan O’nu Elde Tut – Erkekleri Elde Tutma Sanatı kitap Seti. Setlere ulaşmak için aşağıdaki bağlantı adreslerine tıklamanız yeterlidir.

   Onu Elde Et Kitabı
   Onu Elde Tut Kitabı

   Sağlıcakla :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir