Sevgilim olmuyor ne yapmalıyım?

Sevgilim olmuyor diyenlerdenseniz size çok sağlam bir tüyo vermek istiyorum. Aynı durumu ben de sizinle paylaşıyordum bir zamanlar. Ne yaptıysam, ne ettiysem bir türlü sevgilim olmuyordu. İnternet üzerinden verilen tavsiyeleri okudum ve uygulamaya çalıştım. Kalabalık ortamlara girdim. Arkadaş çevremi kullanarak yeni tanışmalara doğru yol aldım. Hatta bir dans okuluna bile kayıt oldum. Ama nafile, sevgilim olmuyor.

Bunun tersine çevirmem gerekiyordu. Bir şeyleri yanlış yapıyordum bunun farkına varmıştım ama ne olduğunu bir türlü göremiyordum. Bir gün evimde sakin sakin otururken kendi kendime düşünmeye başladım. Neden sevgilim olmuyor diye düşünürken kendi durumumu göz önüne getirerek nerede hata yaptığımı anlamaya çalıştım. En yakın arkadaşım olan Buse’yi aradım ve o da bana yaptıklarımın biraz farklı modelini anlatmıştı. Haliyle işe yaramayan çözümleri tekrar dinlemek beni biraz sıkmıştı. Buse’nin verdiği tavsiyeleri dinledim fakat uygulamadım. Biraz eski moda tavsiyelerdi. Zaten onları da uygulamıştım. Daha yeni bir şey lazımdı bana. Beni ve ben de onu anlayabilecek, aynı frekansta yayın yapabilecek birisi lazımdı. Onu nasıl bulurum? Onu nerede bulurum?

Onu nasıl bulurum?

Kendimi biraz araştırmaya verdim. Aşk işlerine bilimsel yaklaşmak istedim. Yaşım gereği mantıklı bir birliktelik yaşamak istiyorum. Eskilerde kaldı sorunsuz ve sıkıntısız aşık olmak. Bilimsel olarak diyorsam da direkt İsviçre bilim adamlarına başvurmadım tabiki. Google amcamız var. O da yetişemiyorsa Yandex var. Arama çubuğuna “Sevgilim Olmuyor” yazdım ve 600 bine yakın sonuç vermişti bana. Bir anda bilimsel araştırma hevesim suya düşmüştü. Google bile küsmüştü bana. İçimden ‘Onu nasıl bulurum ben yahu?’ deyince dur bir de şunu yazayım demiştim. Onu nasıl bulurum yazınca birden bana önerilerde bir kelime göstermişti. Onu Elde Et. Hmm. Seçtim ve sonuçları sıralanıverdi önüme. Meğer bunun bilimsel açıklamasını yapan bir kitap varmış. Vay arkadaş.

Onu elde et kitabı

Sırasıyla oradaki makaleleri okumuştum. Anladığım kadarıyla da sevgilim olmuyor sıkıntısı olan kişilere bilimsel ve kişisel gelişimi anlatarak yardımcı oluyor. Güzellik yerine karizma, çekingenlik yerine özgüven gibi şeylerin kilit noktalarını açıklıyorlarmış. Onu elde et kitabı hakkında daha çok araştırdıkça benim gibi olan birisine bu kitabın işe yarayacağını anlamıştım. Kolları sıvayıp almadan önce biraz daha inceleyeyim demiştim. İyi de yapmışım bunu. Çünkü sadece o kitapla iş bitmiyor. Dahası da var. Ana kitabın yanı sıra 3 adet ek kitap veriyor. İlki çok ilgimi çekmişti. İzlenim Testi ve beni baştan yarat. Testi çözmek için can atıyordum. Hakeza kıskançlık testi olan kitabı da ayrı bir merak salmıştım. Acaba kıskanç mıyım ben? Kıskanç olmadığımı biliyordum. Daha sonra testi çözünce düpe düz kıskanç olduğumu öğrenmiş oldum. Chat rehberi de ayrı bir ilgi konusuydu benim için. Sosyal ağlarda iletişim özürlüsü olarak bu kitap bana kesinlikle lazım demiştim.

Onu elde tut kitabı

Onu elde et sitesinde ayrıca onu elde tut kitabı sattıklarını görmüştüm. İçimden gülümseyerek sevgilim olmuyor ki elimizde tutalım demiştim. Sonra açıklamasını okuyunca, bu kitabın sevgilim olduktan sonrasına ihtiyaç olacağını anlamıştım. Yine güzel konulara ve can damarlara değinmişler. İkili ilişkilerde büyük sorun olan iletişimsizliği konu alarak bir ek kitap yazmışlar. Her bir bireyin kendi çember alanı olduğunu daha önceleri duymuştum. Her zaman ilgimi çekmişti. Ama asıl ilgimi çeken Aşk biletleri olmuştu. Hani bir gün sevgilim olursa onunla bu biletleri kullanarak aşk yolculuğumuza çıkar aşk hayatımızı renklendiriz diye düşünmüştüm. Haliyle kitaplar ilgimi çekince ikili seti almaya karar vermiştim. Tam alırken bir de ne göreyim. Sibel Savaş’ın yazdığı Yataktaki Kraliçe kitabı. Wow. İşte İsviçre bilim adamları çıktı karşıma.

Sibel Savaş’ın Yataktaki Kraliçe kitabı

Sibeli bazı gazetelerdeki yazılarından tanıyordum. Güzel konuları yazıyordu. Özellikle de kadınlara yönelik yardımcı olacak yazıları vardır. Yataktaki kraliçe kitabı görünce bir anda içim ısınmıştı. Burada mutlaka benim bilmediğim konular vardır demiştim. Yine de önce bakmak istedim. Neler var kitap setlerinde merak etmiştim. Hah, Aşk Kuponları bu sefer. Bak bu tam Sibelin işi işte. Eğlenceli bir seks hayatı yakalamak için bu tür aktiviteler şart. İncelerken aklımda da hep benim sevgilim olacak ve ben bunları onunla yaşayacağım diye geçiyordu. Bunu kim akıl etmişse helal olsun demiştim ve 3’lü seti olanı satın almaya karar verdim. Üçü bir arada olunca daha uygun fiyata veriyorlar. Satın alma işlemi de çok kolay ve hızlıydı. Bilin bakalım ne oldu. Satın aldıktan sonra hemen anından okumaya başlamıştım. Kimse ne okuduğumu bilmiyordu. Çünkü cep telefonumda okuyordum. Elektronik kitabın en büyük avantajlarından biridir. Tavsiye ederim.

Sevgilim Olmuyor derdine son

O zamanlarda aklımda olan hep tek bir sıkıntı vardı. Sevgilim olmuyor. İnanın bu kitap setleri alınca, okuyunca ve uygulayınca sevgilim olmuyor düşüncesine son vermiş olmuştum. Yaklaşık 6 aydır çok ama çok sevdiğim bir sevgilim var. Sevgimiz karşılıklı olmasının tek sebebi ise o kitapların içinde yatan bilgiler. İlk başlarda uygulamayı istemeden karşı çıkmıştım. Uyguladıkça güzel şeylerin olması bana mutluluk verince karşı çıkmayı bırakmıştım. Mutluğum benim için her şey. Ben mutluysam karşımdaki insan da mutlu olur. Aynısı sizin için de geçerli.

Not: Onu Elde Et kitabın erkek versiyonu olan Onu Elde Et For Men kitabı da var. Erkekler için yazılmış. Maalesef Erkekler için henüz Onu Elde Tut kitabı yazılmadı ama yakın zamanda çıkacakmış.

Sevgiler,
Deniz

onu elde et kitabı incelemek için tıkla

Neden Sevgilim olmuyor

Diğer yazılar:

 

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir