Erkek yatakta nasıl mutlu olur kadın kişi ne yaparak yatakta erkeğini mutlu edebilir? Siz de erkeğinizi mutlu etmek istiyorsanız işte detaylar.

Kocanızın ya da erkek arkadaşınızın yatakta nasıl mutlu olacağını merak ediyorsanız Sibel Savaş’ın önerilerine kulak verin. Zira kendisi Yataktaki Kraliçe kitabının yazarı olup, binlerce kadına bu konuda yaptığı araştırmaların neticelerini aktararak onların hayatlarında fark yaratıyor.

Erkek yatakta nasıl mutlu olur diyerek kendisine sorduk, bakın ne cevaplar verdi.

Erkek Yatakta Nasıl Mutlu Olur Sibel Savaş Cevaplıyor

Sibel Savaş diyor ki;
Erkek yatakta nasıl mutlu olur 3-5 şeyle sınırlı değil. Biz kadınlar nasıl ki, birlikte olduğumuz erkek tarafından mutlu edilmek için 3-5 şeyle yetinmiyorsak erkekler için de aynısı geçerli. Bazı standartları yarattıktan sonra ise ekstra bir haz ve mutluluk için elbette küçük bazı sırlar var.

Örneğin; Erkeğinizi mutlu edebilmek için öncelikle cilveli bir kadın olmanız gerekiyor. Bunla beraber bakımlı, seksi, uyarıcı bir kadın olmanız gerekiyor. Önce yatak dışındaki sosyal hayatta ona karşı bu yönlerden çekici gelmelisiniz. Bunların ardından yatakta alacağı hazzı arttırmanın püf noktalarını uygulamaya geçebilirsiniz. Aksi halde asla işe yaramaz. Önce temeli oturtmalı sonra da duvarları örmelisiniz.

Peki Nasıl?

Temeli hallettiğinizi farz ederek cevaplıyorum. Yatakta maceracı bir kadın olmak, onu değişik dünyalara davet etmek, handjob-oral seks gibi erkeklerin deli olduğu şeylerin inceliklerini uygulamak, erkeklerin görsel uyarıya ne denli açık olduklarını unutmamak ve bu yönde akıllıca hamleler yapmak, seksin içerisine aşk oyunları katmak…vs. gibi bir sürü detay var.

Bakın kitabımda da bunları uzun uzun detaylarıyla anlatıyorum. Bunları neden anlatıyorum? Çünkü seksi sadece tensel temastan ve erkeğini orgazm etmekten ibaret gören binlerce kadın var ve erkeğin çıkardığı ah uh sesleriyle ‘Tamam. Erkeğimi mutlu ettim’ diyerek koca bir yalanın içerisinde yaşıyorlar. Yeterli olduğunu zannediyorlar. Bu ülkedeki erkeklerin aldatma oranı dünyadaki birçok ülkeden kat be kat fazla! Neden? Kadınlar ne yapacağını bilmediğinden. Adamlar sabredemedikleri noktada artık kendilerini tutamayıp başka kadınlarla seksi deneyimlemek istiyorlar. Çünkü ne kadar ah uh demiş olsalar da aslında tatmin olmuyorlar!

Erkek Yatakta Nasıl Mutlu Olur Kadın Kişi Ne Yapmalı?

Seksin inceliklerini öğrenmeli! Hem de her yönüyle. Kocasının ya da sevgilisinin çıkardığı sesleri ya da seksin sonunda dökülen sıvıları kanıt olarak görmemeli. Bu zaten erkek için fizyolojik bir ihtiyaç! Kadınıyla sevişememiş olsa da sabah uykudan uyanırken adam zaten boşalacak. Yani bunun için kadına ihtiyacı yok. Kadın kişi adamın zihnini orgazm etmeli. Önemli olan bu!

Bunun nasıl ve ne yöntemlerle yapılacağını bir röportaja sığdırmak elbette ki imkansız ama okuyucularınız Yataktaki Kraliçe kitabını dikkate alır ve göz gezdirirlerse hepsini rahatlıkla öğrenebilirler. Bugüne kadar sekse ne kadar yanlış bir gözle bakmış olduğunu ve ne çok yanlış yapmış olduğunu gören anlayan çok okuyucum oldu. Sizin okuyucularınıza da bu vesileyle katkı sağlamış olacağım için mutluyum.

Sibel Savaş’ın önerilerine kulak verin hanımlar!

“Erkek yatakta nasıl mutlu olur” ve daha fazlası için Yataktaki Kraliçe kitabını buradan indirebilirsiniz.

yataktaki kraliçe kitabı okuyan var mı?

Erkek yatakta nasıl mutlu olur ile diğer yazılar:

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir