Erkeği baştan çıkaran sözler

Erkeği baştan çıkaran sözler olarak yatakta ya da gündelik yaşamda kullanabileceğiniz pek çok seçenek var. Aşk heyecanınızı arttırmak istiyorsanız siz de bu sözlerin gücünü kullanın. İlgi duyduğunuz, sevdiğiniz erkekle iyi bir ilişki ve de başarılı bir seks hayatı için çiftlerin birbirlerine karşı arzulu olması elbette ki çok önemli ama bu arzu sadece iç dünyada yaşanıyor ve karşı tarafa yansıtılmıyorsa maalesef ki ilişki yeterli bir ivme kazanamıyor. Erkeğinize arzunuzu göstermeniz gerekiyor ve bunu göstermenin en iyi yollarından biride; zaman zaman erkeği baştan çıkaran sözler kullanmaktır.

Erkeği baştan çıkaran sözler listesi

Yataktaki Kraliçe kitabının yazarı Sibel Savaş’ı tanımayanınız var mı? Kendisi böyle bir sözler listesi oluşturdu. Erkeklerin yatakta özgüven dolu kadınlarla daha çok heyecanlandıklarını ve onları daha çok arzuladıklarını bilen her kadın Sibel Savaş’ı tanır. Çünkü Sibel Savaş, Yataktaki Kraliçe kitabıyla okuyucusu olan tüm kadınlara erkeğini nasıl heyecanlandıracaklarının ve onu doruklara nasıl ulaştıracaklarının çok özel metot ve tüyolarını bir bir anlatıyor. Bu metotlarla erkeğinizi resmen kul köle yapabilirsiniz. Kitabında pek çok başlık var ve evet, içerisinde “erkeği baştan çıkaran sözler” listesi de var. Arzu edenler buraya tıklayarak erkekler üzerinde muhteşem sonuçlar yaratan bu e-kitabı hemen okumaya başlayabilir.

Yataktaki Kraliçe Kitabı okumak için tıklaSistem uyumlu PDF

Yatakta erkeği çıldırtan sözlere örnekler

Dirty Talking olarak bilinen bu sohbet türünün kendine has bir ruhu vardır. Erkeği çıldırtan bir etki yaratan bu sözleri yabana atmayarak, sevişmeleriniz esnasında yeri geldikçe kullanmanızı tavsiye ederiz. Peki, erkekler yatakta neden bunları duymak ister?

Erkekler yatakta neden bunları duymak ister?

Öncelikle; bu cümleler vasıtasıyla kadının arzusunu hissediyorlar. Ek olarak; yatakta erkeği çıldırtan sözler söyleyen kadınları özgüven dolu olarak görüyorlar. Özgüveni kim sevmez ki? Hele ki yatakta özgüvenle sevişen bir kadını! Dolayısıyla özgüven dolu bir kadınla sevişmenin ekstra hazzını yaşamış oluyorlar.

Birileri sevişirken hala utangaç ve ağır kız taklidi yapmaya devam edebilir ama maalesef ki erkekler bu gibi kadınlarla sevişmekten hiç keyif almıyorlar. Çünkü hem nazlı görünüyorlar hem de seks hakkında hiç bir şey bilmeyen bir imaj bırakıyorlar. Üzerine basa basa söylüyoruz; Erkekler yatakta özgüven dolu kadın ister! Bu özgüvene sahip olmak, kadının cinselliğe dair her şeyi/tüm detayları bilmesiyle oluşabiliyor. Bu konuda da vereceğimiz adres yine aynı kapıya çıkıyor. Yani; Yataktaki Kraliçe…

Yatakta erkeği çıldırtan sözleri ve seksapalitenizi arttıracak diğer herşeyi öğrenmek için Yataktaki Kraliçe kitabına mutlaka göz atın kızlar. İnanın, erkeğinizi sekste etkilemenin tüm yollarını öğrenmiş olacaksınız. Kitabı okumak isteyenler buraya tıklayabilirler.

Sevgiler,

Yataktaki Kraliçemisin testi

 

Erkeği baştan çıkaran sözler konusuna benzer konular: