Erkekleri Sekste Etkilemenin Yolları Nelerdir?

Erkekleri sekste etkilemenin yolları için yapabileceğiniz bu metotlarla yatakta size hayran kalmasını sağlayabilir ve ona unutamayacağı dakikalar yaşatan yegane kadın olabilirsiniz.

Beraber olduğumuz erkeği etkilemeyi hepimiz isteriz. Hem gündelik yaşamda hem de seks esnasında. Çünkü biliriz ki bir erkek sekste tam bir doyum yaşıyor ve partnerinin yapacağı numaralar sonrasında ona hayran kalıyorsa o kadından asla kopamaz. Erkek ve kadın arasındaki ilişkinin en temel kurallarından biri bu! Bu yüzden her akıllı kadın gibi erkekleri sekste etkilemenin yolları üzerinde emin adımlarla ilerlemek aşk hayatımız için son derece önemli.

Erkekleri Sekste Etkilemenin Yolları-1

Yeniliklere açık olmak… Hatta bu da yetmiyor ve aslında yenilikleri yatağa getirenin kadın olmasından daha çok etkileniyorlar. Örneğin, bir seks oyuncağı, belki daha önce hiç denenmemiş bir pozisyon, belki şaşırtıcı bir seks kostümü… Sunacağınız şey ne olursa olsun daha önceden alışık olmadığı bir şey olmalı. Eğer ‘Hayal gücüm dar, acaba ne yapabilirim ki?’ diyorsanız Yataktaki Kraliçe e-kitabını mutlaka okumanızı tavsiye ederim. İçinde dehşet geniş bir yelpaze var ve öğreneceklerinizin gerçekten de sıradan şeyler olmayacağına şimdiden emin olun.

yataktaki kraliçe kitabı hemen incelemek için tıkla

Sıradan olmadığına emin olun derken sakın bu sözüm sizi korkutmasın. Çünkü yapamayacağınız metotlar değil bunlar. İsterse her kadın yapabilir ama bu trendleri bilmek gerekiyor tabi. Neyse işte hepsini Yataktaki Kraliçe’den detaylıca öğrenebilirsiniz.

Erkekleri Sekste Etkilemenin Yolları-2

Özgüven, özgüven, özgüven!

Erkekler, yatakta özgüveni tam olan kadınlara doğru su gibi akarlar resmen. Ne zaman ne yapması gerektiğini bilen, erkeğini çılgına çevireceği numaraları bilen bir kadınla sevişmek onlar için muazzam bir şanstır. Böylesi bir kadınla en az bir kez sevişmiş bir erkek kısa bir süre sonra o kadının etrafında dört dönen yaramaz bir çocuktan farksız hale gelir. Ne yapsınlar? tabiatları böyle! İyi bir seks demek onlar için; yaşamaktan zevk duyacakları hayatı bulmuş olmak demektir. Bu özgüvene sahip değilseniz cinsel bilginizin azlığı buna sebep olabilir. Öyleyse çözüm kolay. Cinsel bilginizi arttırın…

Erkekleri Sekste Etkilemenin Yolları-3

Erkekleri sekste etkilemenin yolları üzerinde atılabilecek adımlardan biri de; denenmemiş pozisyonlarla onu tanıştırmanızdır. Çoğu kadın erkeklerin sekse dair herşeyi bildiğini zanneder ama bu her erkek için doğru değildir. Erkeklerin de çoğu tıpkı kadınlar gibi seks konusunda yeterince bilgili değil. Genellikle, daha öncesinde karşılarına çıkan partnerlerinden deneyimleyebildikleri kadar ya da porno filmlerden gördükleri kadarını biliyorlar. Dolayısıyla emin olun ki; sizin bile ona öğretebileceğiniz şeyler hala daha var ama öncesinde siz de cinselliği tüm detayları ve de trendleriyle öğrenmelisiniz. Ki böylece ona da öğretebilesiniz. Bu konuda verebileceğimiz adres yine aynı adres olacak. Yani Yataktaki Kraliçe e-kitabı.

“Erkekleri sekste etkilemenin yolları” hakkında herşeyi öğrenmek için bu kitaba mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim. Buraya tıklayarak kitaba ulaşabilir, isterseniz hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Sevgiler,

yataktaki kraliçe kitabı hemen okumak için tıkla

 
Yataktaki Kraliçemisin testi
 

Erkekleri Sekste Etkilemenin Yolları ile ilgili diğer yazılar;

 

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir