Erkeği baştan çıkarma

Erkeği baştan çıkarmanın yolları-Erkeklerin verdiği tüyoları paylaştık. Erkeği baştan çıkarmak için ne yapmalı ne giymeli resimli anlatımlı Yataktaki Kraliçe pdf’i de paylaştık. Erkeği baştan çıkarma yolları hakkında her şey.

Konunun öznesi erkekler olduğuna göre onların ifadesine başvurmak en akıllıca olanı değil mi? İşte biz de böyle yaptık. Sayfamızı devamlı takip edenler bilirler erkeği baştan çıkarmanın yolları konusuna benzer pek çok yazı yazdık ve bu yazılara kadın okuyucularımız kadar erkek okuyucularımız da yorum yapmakta. Kadınlar daha çok soru soran yorumlar yaparken, erkekler ise yazılarımızı zenginleştiren yorumlar yapmaktalar. Bu bizim gibi sayfalar için büyük bir nimet. Böylece bu yorumlardan ilham alarak yazdığımız yeni önerileri sizlerle paylaşabiliyoruz. Lafı daha fazla uzatmadan erkeği baştan çıkarma yolları hakkında erkeklerden aldığımız tüyolara gelelim. Ardından da Yataktaki Kraliçe kitabı ile kraliçe olabilmeyi ve kraliçe olmanızın erkeğiniz üzerinde nasıl bir güç sağladığından söz edelim. Kitabı indirip okuyabileceğiniz link yazının sonunda!

Erkekleri baştan çıkarma yolları hakkında ne dediler?

Emir isimli okuyucumuz evli bir erkekti ama bekar kadınlar da elbette bu bilgilerden çok faydalanacak. Bu yüzden evli-bekar demeden Emir’in yazdıklarını sonuna kadar okumanızı önemle tavsiye ederiz. Emirin eşiyle ilgili bazı şikayetleri vardı.

Kocanızın başka bir kadınla ilişki kurması için 7 neden  başlıklı yazımıza yaptığı yorumda Emir şöyle demişti;

Evet Irmak hanım, benim eşimde beni heyecanlandırmak için pek bir şey yapmayan kadınlardan. Ben bunu 5 yıldır çekiyorum. Eşimi seviyorum, ama ayda sadece 1 veya 2 defa cinsel ilişkiye giriyoruz. Eşim 4 yıldır çalışıyor. Çoğu zaman yorgun olduğunu, canının istemediğini söyleyip beni red ediyor. Ben üstelediğim zaman da beni sapıklıkla itham ediyor. Bu kez kendi içimde kendimi suçluyorum. Mutsuzluğum iyice artıyor. Bu arada 1 kız 1 oğlumuz var. Kızımız henüz 6 oğlumuz 12 yaşında. Dinen haram yola başvurmak istemiyorum. Fakat böyle de olmuyor. Evimiz, arabamız, eşyalarımız var. Fakat hayatta hiçbir şeyden artık zevk almıyorum. Eşim ayda 1 benimle ilişkiye girerse ya kendi istediği için giriyor, veya ben zorlarsam… Benim için ne süslenir, ne güzel giyinir, ne de kadınsı bir cilve yapar? Adeta beni beğenmiyor gibi ilgisiz. Be kadın beni beğenmiyorsan, bu işkenceyi neden bana yapıyorsun. demekten kendimi alamıyorum. istemiyorsan ayrılalım diyorum, ona da yanaşmıyor. Ben her gün ilişki olsun da demiyorum. Çoğu zaman karımla benim yıldızım uyuşmuyor. onun canı istediğinde bazen benim canım istemiyor. Ama ben sırf o mutlu olsun diye kendimi zorlayıp ilişkiye giriyorum. Bunu tabii ki bilmiyor. O bir de şunu diyor: “kadınların canı her zaman istemez, ama erkekler hep ister.” Ona göre erkekler hep hazır kıt-a durumunda beklermiş. Biz robot muyuz acaba?Benim karım ne yazık ki güzel çamaşır giymeyi, etek giymeyi, külotlu çorap giymeyi kendisine zulüm görüyor. Kocasına süslenmeyi, güzel kokular sıkınmayı, cilve yapıp gönül almayı saçma buluyor. Bir ilişki asla tek taraflı yürümez. Sevgili evli kadınlar kocalarınızın kıymetini bilin ve ona göre davranın. Ben eşime gereken ilgiyi gösteriyorum. Ama bu da bir yere kadar. Haydi sağlıcakla kalın…

Erkeği baştan çıkarmanın yollarını Yataktaki Kraliçe’den öğrenin

Emir’in bu yorumundan çıkarılabilecek o kadar çok ders var ki hangi birine değineceğimizi şaşırıyoruz ama Yataktaki Kraliçe e-kitabında anlatılanların ne kadar doğru olduğunu bir kez daha hatırlatan cümleler şunlar;

güzel çamaşır giymeyi, etek giymeyi, külotlu çorap giymeyi kendisine zulüm görüyor. Kocasına süslenmeyi, güzel kokular sıkınmayı, cilve yapıp gönül almayı saçma buluyor.

Kızlar, sizin de gördüğünüz gibi erkeği baştan çıkarmak için giyim, kostüm ve cilve olarak adlandırılan kadın davranışlarının önemi çok büyük. Bu gibi detayları sevmeyen erkek yok. Yataktaki Kraliçe kitabında erkeği baştan çıkarmak için ne giymeli nasıl davranmalı gibi sadece bu detaylardan bahsedilmiyor, keşke vakit ayırıp okusanız ve içerisinde verilen tüyoların tamamını kendiniz görebilseniz. Koca bir vaha gibi… Hal, hareket, tavırlar, erkeklerin sevdikleri oyuncaklar, pozisyonlar, gündelik yaşamda ona yapabileceğiniz ufak seksi numaralar vs gibi onlarca detaydan söz ediliyor kitapta.

Mesela Emir’in bahsettiği ve erkekleri baştan çıkarma konusunda büyük etkisi olan giyim konusu, ana kitabın yanında verilen üç bonus kitaptan sadece birinde işlenmiş. Seksi giyim ve kostümler sadece dantelli babydollerden ibaret değil, müthiş bir çeşitlilik var ve bu konuyu anlatan bu bonus kitap bile 30 sayfadan oluşuyor. Yataktaki Kraliçe’nin önerdiği seksi giyimlerde öyle bir çeşitlilik var ki daha önce hiç bilmediğiniz bir giyim tarzıyla tanışacağınızı şimdiden söyleyebiliriz. Kitapta gösterilen bu kostümler gerçekten çok heyecan verici.

Erkeği baştan çıkarmanın yolları adı altında orada burada bir şeyler maddeleyen bir sürü web sayfası var ama hiç biri Yataktaki Kraliçe’nin anlattıklarını yazmıyor. Boşa vakit kaybetmeyin ve Sibel Savaş imzalı bu e-kitabı mutlaka okuyun. Okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

yataktaki kraliçe kitabı hemen okumak için tıkla

Yataktaki Kraliçemisin testi

Erkeği baştan çıkarmanın yolları ile benzer diğer yazılar;

 

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir