Erkekleri Etkilemenin Yolları

Uzak Durmanız Gereken Erkekler – 6 Madde – Erkekleri etkilemenin ve onu kendine aşık etmenin yollarında, bazı erkeklerden uzak durmamız gerektiğini kabul etmemiz lazım. Zaten onlarda bize ilişki süresince “benden arkana bile bakmadan kaç” mesajını veriyorlar. Ağa düşmemizin tek nedeni bizim bu mesajları görmeyi ısrarla reddetmemiz. Uzun soluklu bir ilişkiye sahip olabilmek için acaba hangi tip erkeklerden sakınmamız lazım?

Uzak Durmanız Gereken Erkekler – 6 Madde

SORUMSUZLAR: Randevularına geç kalan, aramalarınızı saatler sonra fark eden, annesinin doğum gününü unutan bir adamdan sizde hayır bekleyemezsiniz değil mi? Uzun vadede sürekli ihmal edildiğinizi düşündürüp, hep bir şeylerin eksik olduğunu hissettirecek bu adamdan hızla uzaklaş malısınız.

YALANCILAR: Bazı erkekler nefes alır gibi yalan söyler. Öyle sıradan bir şeydir onlar için. Bu nedenle de çok fazla yakalanırlar. Size çok rahat açılabileceği konularda, anlamsız yere yalanlar söylediğini fark ettiyseniz, o adamdan hızla uzaklaşın. Küçük masum yalanlar bile zamanla çok zarar verici hallere gelecektir.

MAÇOLAR: Hafif maçoluğu muhtemelen siz de seviyorsunuzdur. Erkeksi gelir, hoşunuza gider ve onu kendine aşık etmek istersin. Ancak sizin hayatınızı yönetmeye başlamasına hazır mısınız? Bu adamın maçoluğuna boyun eğdiğiniz sürece yaşamınız, arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, her şeyiniz onun kurallarına göre yeniden düzenlenecek. Bunu kabul ediyorsanız hiç durmayın. Hayatınızın iplerini elinizden bırakmak istemiyorsanız, hızla uzaklaşın.

KISKANÇLAR: Hangimiz biraz kıskanç değilizdir ki? Ama bir sınırı vardır. Kıyafetinize, saç renginize, makyajınıza, kiminle görüşüp kiminle görüşmeyeceğinize karar vermeye başladıysa orada bir dur demeniz gerekir. Çünkü bunun adı kıskançlık değil düpedüz güvensizlik ve saygısızlıktır. Sizin hayatınıza saygı göstermeyi reddediyorsa, ondan hızla uzaklaşın.

ÇAPKINLAR: Yanınızda gelen gizemli mesajlar, ona ulaşamadığınız ve içinize sinmeyen bahanelerle açıklanan saatler. Bir kadındaki içgüdü kimselerde yoktur. Bu nedenle içgüdülerinize güvenmek zorundasınız. Başka biri olduğunu hissediyorsanız, ispat edilmesini beklemeyin, kesin vardır. İhaneti bir kez yapan erkek bunu mutlaka tekrarlayacaktır. Hayatınızı onun peşinden koşarak mı geçirmek istiyorsunuz? Bence yanından hızla uzaklaşın.

TEMBELLER: İşsizlik kader değildir. Hepimiz hayatının bir döneminde işsiz kalabiliriz, bu olmayacak bir şey değil. Ancak bazı adamlar vardır, buldukları işleri beğenmez ve ailesinden geçinmeyi meslek haline getirmişlerdir. Çalışmaya başlasa iki gün sonra bir mazeret bulup ayrılacaktır. ‘Olsun, evde otursun ben hayatım boyunca ona bakarım’ diyorsanız, siz bilirsiniz. Yok, çekemem diyorsanız, hızla uzaklaşın.

O’nu Elde Et ve O’nu Elde Tut Kitapları

Uzak Durmanız Gereken Erkekler – 6 Madde konusunu işleyen ve yukarıdaki erkek tipi size denk gelmemişse ve siz doğru erkeği bulduğunuzu düşünüyorsanız aman O’nu kaçırmayın. Onu aşık etme yollarını arayın.

Çok aramayacağınız kesin çünkü şu sıra deli gibi satan bir kitap var. Daha doğrusu iki kitap. Erkekleri etkilemenin ve erkekleri aşık etmenin yollarını tek tek anlatan O’nu Elde Et kitabı ve erkekleri kendine bağlamanın yollarını anlatan O’nu Elde Tut kitabı. Ayrı ayrı alabileceğiniz gibi ikisini birden set halinde de alabiliyorsunuz.

Bu kitapların neden bu kadar ilgi gördüğünü anlamanız için ve erkekleri etkilemenin yollarını öğrenmek için bu kitapları muhakkak incelemelisiniz.

Uzak Durmanız Gereken Erkekler - 6 Madde
Sistem uyumlu PDF

İlginizi Çekecek Diğer Yazılar

Comments

 • nina
  Reply

  Bu yazdiqlarinizda bezi seyler ondada var ama o anasina cox deyer verir unutmur ama iwsizdi bezi isler gorur ama cox tesuf ki alinmir ailesinde destek alamaq oda istemir ama ki islemekde onda alinmir.Qisqanir ama cox her seyede qarismir nese deyende cekinerek deyir cunki hiss edirem ki sixmaqdan cekinir dalasmaq istemir yalan olur ama ki ciddi mesellerde mene duz danisir yeni qebul ede bilmeyeceyim seyler olsada gorusede bezi isleri olur deye gecikir ama smslerime gec gec cavab veriri zengime hetda qayidib yigmir

  • Irmak Duru
   Reply

   Bir ilişkide sms’lere geç cevap almak önemsenmesi gereken işaretlerdendir..! İş yoğunluğu aşırı değilse ve buna rağmen cevaplarını sürekli geç gönderiyorsa onun açısından bu ilişkide yetersiz görülen bazı şeyler olabilir. Bu yetersizliklerin sizden kaynaklanıp kaynaklanmadığını anlamanız için şu testleri çözmeniz işinize yarayacaktır.

   Eğer bekarsanız O’nu Elde Tutma Başarınızı ölçen testi
   Onu Elde Tutma İhtimalin Testi

   evliyseniz Eşini Mutlu Edebilme Beceri Testini
   Eşini Mutlu Edebilme Beceri Testi

   çözmenizi öneririz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir