Erkekleri Etkilemenin Yolları

Erkekleri etkilemenin yollarından biri; sevginizi ona ifade etmektir ama henüz kendinizi o sihirli sözcüğü söylemeye hazır hissetmiyor olabilirsiniz. Peki sevdiğiniz ya da ilgi duyduğunuz o erkeği kendine aşık etme yollarında neler yapabilirsiniz bu yazıda bunu ele alacağız.

Onun da duygularından emin olmadan  açıkça sevginizi ifade etmek reddedilme riski taşır ve bunu yaşamak istemeyiz. O zaman sevginizi beden dili kullanarak ifade edebilirsiniz. Ayrıca onun beden dilini okumayı da öğrenerek işinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz. Bunu size çok iyi öğretecek bir kaynaktan bahsedeceğiz ama önce beden dili hakkında biraz konuşalım.

Beden Dili Kitabını Oku

Erkekleri etkilemenin yollarında beden dili

Beden dili ya da sözsüz iletişim son yıllarda çok duymaya başladığımız bir terim. Özellikle erkekleri etkilemenin ve aşık etmenin yollarında en çok başvurulan metotlardan biri.

Beden dili, henüz sözcüklerin kullanılmadığı zamanlardan genlerimize kazınmış ve çok da bilinçli kullanmadığımız, ama bilinçli kullanmayı öğrendiğimizde sonsuz faydasını göreceğimiz bir iletişim şekli.

Herkesin sevildiğini hissetmeye ihtiyacı vardır. Bu,  insan hayatında içtiğimiz su, soluduğumuz hava kadar önemlidir. Birine “seni seviyorum” demeden önce önemli olan bunu beden dilinizin de desteklemesidir. Aksi takdirde bu karşı tarafa fazla inandırıcı gelmeyecektir.

En iyi yollardan biri sevgiliniz ile göz temasını uzun tutmaktır. Bu karşı tarafa kendisini önemli ve değerli hissettirir. Özellikle karşılıklı birbirinizin gözlerine baktığınızda, etraftaki başka bir şeyi görmek imkansız hale gelecektir, bulunduğunuz ortamda rahatsanız tabi.

Eğer o, gözlerini kaçırırsa bu onun aynı derecede ilgili olmadığının işareti de olabilir biraz utangaç olduğunun da. Fakat her şeye rağmen göz teması çok romantiktir.

Ayrıca dokunmak da bu iletişimde önemli rol oynar. Sırtı, kolları ya da elleri gibi güvenli bölgelere dokunarak ona olan ilginizi hissettirebilirsiniz. Bu dokunuşlarla ona güvendiğiniz ve yakın hissettiğiniz mesajlarını verirsiniz.

Romantik ilginizi göstermek için bir diğer yolda vücut yönünüzü ona çevirmektir. Ayaklarınızı onu gösterecek şekilde konumlandırmak ilginizin onun üzerinde olduğunu gösterir. Ona doğru eğilerek, konuşurken göğsünüz ve omuzlarınız ona bakacak açıda durmak da ona karşı olan derin ilginizi belli edecektir.

“Erkekleri etkilemenin yollarında” bunlar çok bilinen beden dili numaralarıdır. Fakat daha ötesinde çok daha önemli ve çok daha işe yarayan bazı numaralar var. Peki, bunları nereden öğreneceğiz?

O’nu Elde Et

Erkekleri etkilemenin yollarını ve onu kendine âşık etmenin yollarını öğrenebileceğiniz en sağlam kaynak; O’nu Elde Et kitabıdır. Geniş kapsamlı bir kitaptır, beden diline dair çok ilginç ve yararlı tüyolar barındırır.

Otuz gönüllü ve bağımsız erkekten, kadın erkek ilişkileri üzerine çok önemli tüyolar alınarak hazırlanmış tam bir akıl hocasıdır. Henüz ilişkinizin başlamamış olduğu bir erkeği ya da size yeterince ilgili olmayan sevgilinizi bu kitaptan öğrendiklerinizle kendinize aşık edebilirsiniz. Hem de delice..!

Erkekleri etkilemenin enteresan yollarını öğrenmek için muhakkak göz atmalısınız.

onu elde et kitabı oku

Kitabı okumak için buraya tıkla.

Benzer Konular :

 

Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir