Aşkınızı Beden Dili ile Konuşturun

Aşkın beden dili ile ne gibi ip uçları edinebiliriz? Aşık bir kişi beden dilini nasıl kullanır? Hangi hareketler aşık olan kişiyi ele verir? Beden dili öğrenerek tüm bu sorulara siz de cevap bulabilirsiniz.

Hayatta en çok faydalanacağınız şeylerden biri de; beden dilidir. Beden dili pek çok alanda işimize yarar ancak şimdiki konumuz aşk..! Beden dilini kullanmayı öğrenerek hem karşındaki kişinin sana aşık olup olmadığını öğrenebilir hem de istersen onu kendine iyice aşık edebilirsin.

Erkeklerin aşkını beden diliyle çözün

Sana ne hissettiğini ona sormak zorunda değilsin. Aşkın beden dili ile tüm gizli şeyleri su yüzüne çıkarabilirsin.

Özelikle genç kızların en çok merak ettiği sorulardan biri; Karşısında ki erkeğin kendisine sevgili gözüyle bakıp bakmadığıdır. Kimi zaman kızlar bu soruyu direkt olarak erkek arkadaşlarına yöneltirler ve çoğu erkek bu soruyu saçma bulur. Dolayısıyla kız prestij kaybeder.

Gülümseme

Karşınızdaki erkek sık sık gülümsüyorsa, bilinçaltından size bu sorunun cevabını veriyor olabilir. Hoşlandığınız insanların yanında nasıl gülümsüyorsanız, hoşlanmadığınız insanların yanında da genellikle bunun aksini yaparız.

Üstünü başını düzeltme

Buluştuğunuz erkek sürekli üstünü başını düzeltiyor, saçının düzgün göründüğünden emin olmak için aynaya cama bakıyorsa size iyi göründüğünden emin olmak istiyor demektir. Size nasıl göründüğünü düşünüyordur ve bu sizden hoşlandığının bir işareti olabilir.

Beden Dili Kitabını Oku

Erkeksi duruşlar

Duruşunu abartarak size bir erkek olduğunu göstermeye mi çalışıyor?Bilinçli veya bilinçsiz yapsın, her erkek hoşlandığı kadının yanında maço bir duruşa girer. Bu duruşu genelde ayakta dururlar ve bacaklarını dik şekilde birbirinden ayrı tutarlar. Bu maço duruşla vermek istediği mesaj etraftaki diğer erkeklerden güçlü olduğunu göstermektir.

Beden dili ile Onu kendine aşık et

Onu Elde Et kitabıBir flörte başlandığında veya bir hoşlantı başladığı zaman, aşkın beden dili size birçok konuda yardımcı olacaktır.

Fakat bahsettiğimiz bu beden dili yukarıdaki basit örneklerle bitmiyor. Bu konuda çok daha geniş bir dünya var. Erkekleri etkilemenin yollarını tek tek anlatan O’nu Elde Et kitabı beden diline ait asıl gerçekleri ve daha başka bir sürü metodu tek tek öğretiyor.

“Aşkın beden dili” hakkında herşeyi öğrenmek ve onu kendine aşık etmek için sen de bu kitaba göz atmalısın.

Sevgiler,

İlgini çekebilecek diğer bazı konular:

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir