Onu kendine aşık etmenin yolları

Onu kendine aşık etmek istiyorsun ama o belirsiz tavırlar içinde ya da hala aşkından haberi yok. Hiç dert etme çünkü yakın zaman sonra onu kendine aşık etmiş olacaksın. Sevdiğin erkeği aşık etmenin yollarını sana bahsedeceğim kaynaktan tek tek öğren, öğrendiklerini uygula ve onu kendine aşık et.

Zamanında büyük aşk acısı çeken biri olarak söylüyorum ki; aşk acısı çok başka bir şey. Sizin de aşk acınız varsa mutlaka bu acıdan kurtulmaya bakın çünkü insanın yaşam kalitesini düşüren bir olay bu. Sıkça hatta sürekli onu düşünmek, nerde ne yapıyor merak etmek, işinize okulunuza olan konsantrasyonunuzu kaybetmek kişiyi depresif bir hale sokuyor.

Diğer bir taraftan aşk tatlıdır, insana mutluluk verdiği anlar da vardır ama bu aşk platonik olarak kalmaya devam edecek olursa, durum kötüleşiyor. Kendinizi onsuz yalnız hissediyorsun, dünya üzerine üzerine geliyor.

Önce karar ver sonra Onu kendine aşık et

Ben çok aşık olduğum ve bu depresif hallere girdiğim anlardan en kötüsünde kendi kendime şunu dedim;

‘Ben bu adamı istiyor muyum? Evet, istiyorum. Peki, bunu gerçekten istiyorsam neyi bekliyorum? Asla gidip pat diye aşkımı itiraf edemem ama artık oturup onu beklemek yerine bir şeyler yapmam lazım. Evet, onsuz burada kendi kendine aşk yaşayacağına onu kendine aşık et ve daha fazla mutsuz olma’.

Bu kararı almam meğer ne kadar önemliymiş. Bunu geriye dönüp baktığımda, yaşadıklarımı gözümün önüne getirdiğimde çok daha iyi anlıyorum. Çünkü insan, bu kararı aldıktan sonra olduğu yerde saymayı, aptalca ve tek başına aşk yaşamayı bırakıp harekete geçiyor. Harekete geçtiğiniz zaman da sizi bu yolda destekleyecek doneleri bulmaya başlıyorsunuz.

Şu an bu yazıyı okuduğunuza göre sizde harekete geçmişsiniz demektir.

Erkeği aşık etmenin yollarını bulunca

Bu konuda kız arkadaşlar yüreğinize su serpecek çok şey söylüyor. Siz de yaşamışsınızdır ama inanın kız arkadaşların bu konuda pek faydası olmuyor çünkü onlarda bu konuda bizler kadar bilgisizler ve bizim, yüreğimize su serpilmesine değil, sevdiğimiz erkeği aşık etmenin yollarını bulmaya ihtiyacımız var.

İnterneti aylarca didik didik araştırdım. Neredeyse bu konuda yazılmış ne varsa okudum. Yabancı dilimin iyi olması çok işime yaradı ama pek de gerek yokmuş aslında çünkü beni bu aşk acısından kurtaracak ve onu aşık etme yollarını bana öğretecek kitap meğer Türkçe’ymiş.

Onu Elde Et – Erkekleri Elde Etme Sanatı

onu elde et kitabı özet

Onu Elde Et isimli bu e-kitap hayatımı kurtardı desem abartmamış olurum. 

Hatun Kişi sayfası vasıtasıyla bulduğum bu kitapla resmen mucizeler yaşadım. Teşekkür etmek için onlara mail attığımda ‘Bu kitap hakkında hala incelemeler yapıyoruz ve hakkında zaman zaman makaleler yazacağız. Siz de başarı hikayenizi yazmak ister misiniz?’ diye sordular.

Hiç tereddüt etmeden ‘Evet, yazarım’ dedim. Nasıl olsa özel hayat ihlali yapmayacaklardı ayrıca; bu acıyı zamanında yaşayan ve sonunda çözümünü bulmuş biri olarak bu bilgiyi diğer aşk acısı çekenlerle paylaşmalıydım.

Bu kitap bana arkadaşlarımın söyleyemediği çok şeyi söyledi. Şu gibi kusurların olabilir, bunları şöyle düzelteceksin dedi. İstediğin o erkeği etkilemenin yolları şuralardan geçiyor dedi. Erkekleri etkilemenin tılsımlı yolları bunlardır dedi, sözlerimle-beden dilimle onun bilinçaltına ne gibi mesajlar gönderebileceğimi söyledi.

Dış görünüşümde bazı güncellemelerle onun gözünde nasıl daha iyi bir hale gelebileceğimi söyledi. Erkekleri etkileyen kadınsal davranışların neler olduğunu tek tek tüm detaylarıyla anlattı, bunları şunları yap ve “onu kendine aşık et” dedi ve daha bir sürü şey.

Ben hayatımda bu kadar güzel bir e-kitap görmedim. Anlatılan her şey o kadar sıralı ki beni resmen adım adım hedefe doğru ilerletti. Okudukça kendimi daha güçlü hissettim. Aklımda belirsiz hiç bir şey kalmadı. Kitabı okuduktan ve anlatılanları uygulamaya başladıktan 22 gün sonra onu elde etmiştim : )

Darısı başınıza kızlar…

Henüz ilişkimiz çok yeni ama onun aşkını kazanmak benim için son dönemlerin en önemli konusuydu. Tüm aşıklara tereddütsüz tavsiyemdir, faydalanın bu imkandan. Kitaba bu linkten ya da aşağıdaki resimden ulaşabilirsiniz. Onu Elde Et Kitabı

Sevgiler,

Yeliz

onu elde et kitabı incelemek için tıkla
Onu kendine aşık et
Erkekleri etkileme beceri testi

Onu kendine aşık et ile benzer diğer yazılar;

Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir