Neden sevgilim olmuyor günler, haftalar, aylar ve hatta yıllar geçiyor sevgilim olmuyor, sevgilim olması için ne yapmalıyım, yaşım 20 sevgilim yok ve yaşım 30 sevgilim yok diyorsanız bu yazıda çözümünü sizlere sunuyoruz!

Aslında sevgilinizin neden olmadığını insanların geneline soracak olursanız pek çoğu muhtemelen yeteri kadar paranız olmadığını ve/veya yakışıklı veya güzel olmadığınızı söyleyecektir. Toplumun genelinden alacağınız bu cevaplar aslında pek de yanlış sayılmaz ancak tek neden bunlar değildir aslında bu bahsedilen nedenler popüler, buzdağının görünen yüzüdür. Yazımızda neden sevgilim olmuyor sorusunu soran insanlar için temel sebepleri daha ayrıntılı bir şekilde ele alacağız.

Neden sevgilim olmuyor sorusuna cevap ararken aslında erkekler açısından ayrı, kadınlar açısından ayrı düşünmek gerekiyor ancak yazımızın devamında genel olarak her iki cinsiyet açısından önemli noktalara değineceğiz. Sizler de yazımızda belirteceğimiz kriterleri dikkate alarak, neden sevgilim olmuyor sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Neden Sevgilim Olmuyor İşte Başlıca Olabilecek Sebepler

Neden sevgilim olmuyor sorusunu soranlar açısından sıralayabileceğimiz genel sebepler aşağıdaki gibidir;

  • Kendinize yeteri kadar özen göstermiyor ve bakımlı değilseniz, bu durum sevgilinizin olmamasına sebebiyet verebilir. Çünkü kimse bir manken ya da çok yakışıklı değildir. Bunu siz, kendinize özen göstererek ve kendinize doğru bir şekilde bakım yaparak başarabilirsiniz. Belki daha önce duymuşunuzdur ve çok klişe de gelebilir ancak çirkin insan yoktur, bakımsız insan vardır. Bu söz hem erkek hem de kadınlar için geçerlidir.
  • Öte yandan parasal sebepler de sevgilinizin olmamasına neden olan başlıca sebeplerden birisidir. Bu kriter özellikle de sevgilisi olmayan erkekler açısından önemlidir. Çünkü erkekler herhangi bir ilişki durumunda genellikle daha çok harcama yapmak durumunda kalan taraf olmaktadır. Elbette ki bu durumun istisnaları var ancak genel olarak böyledir. Bu nedenden dolayı eğer parasal olarak iyi durumda değilseniz, önce bu sorunu halletmelisiniz.
  • Sevgilinizin olmamasının bir diğer nedeni de kusurlarınız olabilir. Özellikle de fiziksel kusurlar, bu durumun temelinde yatmaktadır ancak bu durumlarda hiç sevgiliniz olmayacağı anlamına gelmez. Çünkü bu yeryüzünde tüm insanlar mükemmel değil ve kendinize uygun bir partneri bulabilmeniz de imkansız değil. Sadece doğru bir zamanda, doğru adımları atmalı ve doğru yöntemleri denemelisiniz.
  • Neden sevgilim olmuyor sorusunun temelinde yatan bir diğer önemli sebep ise bazı psikolojik durumlar olabilir. Örneğin günümüzde teknoloji bağımlılığı ve bu bağımlılığın beraberinde gelen içe kapanıklık, asosyallik gibi psikolojik durumlar neticesinde yeteri kadar girişken, aktif ve konuşkan olmayan bireyler haliyle kendilerine yeni bir sevgili de bulamıyorlar.
  • Sevgilinizin olmamasının bir diğer nedeni ise klişe bir kişiliğe sahip olmanız neden olabilir. Özellikle de topluma kıyasla daha farklı fikir, giyim tarzı, saç tarzı, düşünce v.b özellikleri ile ön plana çıkan “tarz sahibi” kişiler daha çok ilgi çekmektedir. Bu kişilerden birisi olmayı başarırsanız, sevgili edinmeniz de zor olmayacaktır.

Bu gibi daha birçok sebepler neden sevgilim olmuyor sorusuna cevap olarak gösterilebilir ancak sizin durumunuzdaki birisi için zaman kaybetmeden testi çözmelerini öneriyoruz. Bu sayede neden sevgilinizin olmadığını kolayca anlayabilirsiniz.

Neden Sevgilim Olmuyor Testini Çözerek Harekete Geçin!

Sizler için hazırladığımız bu test içerisinde çözeceğiniz sorular sonucunda test sonucuna dikkat etmenizi öneriyoruz. Test sonucu, sizin büyük bir ihtimalle neden sevgiliniz olmadığının sebebidir. Bu doğrultuda test sonucunda elde edeceğiniz bilgiyi kullanarak, bu sorunu çözmek için en doğru adımları atabilir ve bu sayede yeni bir sevgili edinmeyi başarabilirsiniz.

Yeni bir sevgili edinmek için sorunun ne olduğunu anlamanın en kolay ve hızlı yöntemi olan bu teste katılmak isteyen kadınlar buraya tıklayarak erkekler ise buraya tıklayarak neden sevgilim olmuyor testini çözün ve bu test sonucunda elde edeceğiniz bilgi doğrultusunda bir an önce harekete geçebilir ve artık hayatınızı daha heyecanlı, güzel bir şekilde yaşamaya devam edebilmeniz için sevgili edinebilirsiniz

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir