Bir kız arkadaş bulmak kolay bir iş değildir.

Birçok aşamadan oluşur ve her birini tek tek geçmen gerekir. Tanışma, niyetini belli etme, telefon alma, ilk buluşma derken birçok erkek belirli aşamalarda takılır.

Peki ya daha kolay bir yol olsaydı? Basamakların çok daha kolay aşıldığı ve aslında zorlanmadan da kız arkadaş edinebilmenin mümkün olduğu bir yol…

İşte Onu Elde Et Formen E-Kitabı, bu noktada aradığın cevap olabilir. Kız arkadaş edinme dünyasını zirveye taşıyan ve oyuna dahil olmanı sağlayan harika bir e-kitap serisinden bahsediyorum.

Hazırsan adım adım neler içerdiğini hep birlikte görelim.

Onu Elde Et Formen E-Kitabı Nedir?

O’nu Elde Et Formen E-Kitabı, bir kız arkadaş edinmene ve ilişkini kontrol altında tutmana yarayan birçok yöntemi sunan bir e-kitap serisidir. İstediğin kızla mutlu bir ilişki yaşayabilmen için özgüvenini artırmana ve kadınlarla etkileşimini geliştirmene yardımcı olan birçok kaynak içerir.

Piyasadaki bilinen Erkek – Kadın İlişkisi e-kitaplarının aksine, bu e-kitap serisi, içeriğini sosyo psikolojik verilere dayandırarak kadınlar konusunda diğer erkeklere göre çok daha başarılı olmanı sağlıyor. Değindiği methodlar, kadın psikolojisini daha iyi anlamanı, onların açıklarını ve onlara özgü davranışları içerisinde bulunduruyor. Böylelikle tanışmak istediğin kadınları, zihinsel ve psikolojik olarak eline geçimeni sağlayacak tüm bilgilere sahip oluyorsun.

Bu süreç 4 aşamadan oluşuyor. Şimdi sırasıyla bu aşamalara bakalım.

Onu Elde Et Formen E-Kitabı 4 Aşaması

Bu 4 aşamanın sonunda kişisel olarak birçok açıdan değişmiş ve gelişmiş olacaksın. Bunları sırasıyla;

 • Bireysel ve kadınlar üzerinde farkındalık
 • Kadınları daha iyi anlama
 • Kişisel gelişim ve yeni özellikler kazanma
 • Beden dili kullanımını öğrenme ve geliştirme alanları olarak sıralandırabilirim.

Şimdi ise bu aşamaların içeriklerini daha detaylı bir şekilde inceleyelim.

1.AŞAMA

Onu Elde Et Formen E-Kitabı’nın ilk aşaması, kişisel değerlendirme bölümünden oluşuyor. Burada bazı testler yaparak kadınlara verdiğin izlenimin durumunu görebiliyorsun. Sonuçlarına bağlı olarak onlarda bıraktığın tesiri nasıl yükseltebileceğini, onların üzerinde çok daha kalıcı ve güçlü bir etki bırakmanın yollarını göreceksin. İlk aşamayı başarıyla tamamladıktan sonra kısa sürede ikinci aşamaya geçebilirsin.

2.AŞAMA

Bu aşama ise genel olarak kadınları daha iyi tanımanın ve anlamanın nasıl mümkün olabileceğine değiniyor. Özellikle kadınların istekleri, kör noktaları ve onları etki altına almaya yarayacak psikolojik verileri içeriyor.

Bu methodları kullanarak kadınların kolaylıkla seni düşünmelerini sağlayabilecek ve kendi hayatına dahil edebileceksin. Ayrıca bu methodların nasıl uygulayabileceğini açıklayan bir örnek senaryo da bu aşamada mevcut.

3.AŞAMA

Serinin 3. aşaması ise genel olarak kişisel gelişime ve yeni özellikler kazanmaya yoğunlaşıyor.

Özellikle bu aşamada her erkeğin sahip olması gereken ve kadınların gözünde mükemmel bir erkek imajını sağlayabileceğin Harika Erkeğin 13 Özelliği bölümü, senin gelişimin adına çok yararlı olacak içeriklere sahip.

Bu özellikleri kendine uyarlayıp kullanmaya başlayarak kadınlar üzerinde nasıl kalıcı ve etkili bir izlenim bırakmanın mümkün olduğunu kısa sürede fark edeceksin.

4.AŞAMA

Serinin son aşaması, genel olarak beden dili kullanımı üzerine yoğunlaşıyor. Bu yöntemler sayesinde kadınları kendi alanına çekmenin ve onları kontrol etmenin aslında ne kadar kolay bir şekilde gerçekleşebileceğini göreceksin. Özellikle beden dili okuma konusunda kendini geliştirecek ve doğru tespitlerin sayesinde ilişkide tüm kontrolü elinde tutabileceksin.

Tüm bu aşamaların sonunda rahatlıkla bir kız ile tanışabilecek, onunla buluşabilecek ve onu ​​kız arkadaşın yapabilecek seviyeye geleceksin.

Bonuslar

Onu Elde Et For Men E-Kitabı, 3 adet mükemmel bonus e-kitap içeriyor. Şimdi bu bonus içeriklerini inceleyelim.

Bonus 1: İzlenim Testi ve Beni Baştan Yarat

Serinin ilk bonus e-kitabı, aslında ana serinin 1. aşamasıyla alakalı. İlk bölümü hatırlayacak olursan orada bir testten geçmen gerekecek ve sonuçlara göre kendini geliştirme yolunda atman gereken tüm adımları bu bonus e-kitapta bulacaksın.

Özellikle kendini baştan yaratman konusunda içerlikler bulunduran bu e-kitap, sonuca göre senin 3 erkek kategorisinden hangisine dahil olduğunu ortaya çıkarıyor. Daha sonra ise sana, sahip olman gereken duygusal ve fiziksel özelliklerinin hepsini listeliyor. Kesinlikle okuman gereken bu bonus, seni diğer erkeklerden çok daha avantajlı duruma getiecek harika içeriklere sahip.

Bonus 2: Kıskançlık Testi & Kıskançlığının Esiri Olma

Bu bonus e-kitapta aslında birçok Türk erkeğinin ortak sorunu olan konudan bahsediliyor. Sanırım sorunun ne olduğunu tahmin edebilirsin; Kıskançlık.

Bu konu, gerçekte birçok erkeğin yüzleşmesi gereken ve aşılması mümkün olan bir konu olsa da maalesef birçok erkek ilişkilerinde bu sorunu yaşıyorlar. İşte bu noktada serinin 2. bonusu, sana sorunun çözümü için ihtiyacın olan tüm yöntemleri sunuyor ve kontrolün dışındaki kıskançlığı nasıl yararlı kıskançlığa çevirebileceğini tüm detaylarıyla açıklıyor.

Bu e-kitabın sonunda çok daha özgüven sahibi olacak ve kıskançlığı kendin için bir koz haline getirebilmeyi öğreneceksin.

Bonus 3: O’nla Chat

Özellikle sosyal medya mecralarının hayatımızda yer almasıyla beraber kadın – erkek ilişkileri de farklı bir boyut kazandı. Doğal olarak günlük hayatta görmediğin bu insanlarla bir şekilde iletişim imkanının doğması, kendine özgün bir tanışma adabını da oluşturdu. Bu noktada ise erkeklerin bir diğer sorunu ortaya çıktı ‘Ne yazmalı, nasıl iletişime geçmeliyim?’ Tabiki birçok erkeğin yazdığı ‘merhaba, selam, nasılsın?’ gibi basit giriş cümleleri veya ölçüsüz iltifatlar, erkeklerin kadınlar gözünde sıradanlaşmasına sebep oldu.

Neyse ki serinin bu son bonusu, tüm sosyal medya kanalları üzerinden kullanabileceğin yazı diline ve karakterine değinerek seni kolaylıkla diğer erkeklerden çok daha avantajlı duruma getiriyor. 3. günün sonunda ilk Tinder buluşmana ne dersin😉

Fiyat ve Kullanılabilirlik

Onu Elde Et Formen E-Kitabı, şu anda 229TL fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Bu fiyat içerisinde tüm bonuslar ve kursa ömür boyu erişime sahip oluyorsun.

Ayrıca aylık 29 YTL’lik ödeme planıyla da taksitlendirme mümkün.

Kullanılabilirlik açısından birçok avantaj sağlayan Web-PDF biçimli bir e-kitap formatına sahip bu seri, her türlü elektronik cihazdan kolaylıkla erişime sahip oluyor.

Ödemeyi tamamladıktan sonra e-kitap setine ulaşabileceğin link, senin kişisel e-mail adresine gönderilip kolayca tüm seti okumanı sağlıyor.

Hemen başlamak için tıkla;
=> Kadınlara Hakim Olma E-Kitabı: O’nu Elde Et For Men 

onu elde et formen kitabı oku

Olumlu Yönleri

Onu Elde Et Formen E-Kitabı, gerek içeriği, gerekse formatı ile birçok avantaja sahip bir e-kitap serisi. Detaylandırmak gerekirse;

 • Bu seri sayesinde, bir kızla tanışmak, onunla buluşmak ve ilişki kurmak için en etkili yöntemlere sahip olacaksın.
 •  Web-PDF formatı, kullanıcı dostu ve erişimi oldukça kolay.
 • Bahsedilen methodlar birçok erkek tarafından denendi ve harika geri dönüşler almaya devam ediyor.
 • Fiyat – içerik kalitesi olarak oldukça avantajlı. Sadece O’nla Chat Bonus E-Kitabı, piyasada yüksek fiyatlardan satılabilecek tüm içerikleri ücretsiz olarak sunuyor.

Olumsuz Yönleri

 • Tek olumsuz yön olarak söyleyebileceğim ise bu e-kitap seti, sevgilin olan kadın için kullanabileceğin methodlar yerine henüz ilişki kuramadığın kadınlar için uygulanabilecek methodları içeriyor. Her ne kadar olumsuz bir yön gibi gözükmese de bu e-kitap serisi, yeni sevgili edinmek isteyen erkekler için çok daha uygundur.

Sonuç

Bu e-kitap serisini tamamladığın takdirde kadınların;

 • Bilinçaltlarını nasıl etkileyebileceğini
 • Seni nasıl arzulayacağını ve devamlı seninle olmak istemesini sağlayabileceğini
 • İç dünyalarında hangi noktalara değinmen gerektiğini ve böylelikle onları nasıl heyecanlandırabileceğini
 • Sana aşık olmalarını sağlaman için hangi özelliklere sahip olman gerektiğini ve bunları nasıl kullanabileceğini öğreneceksin.

Ancak sıkı çalışmaya hazır ol. Tüm bu adımlardan sonuç almak, çaba gerektirir. Bu yüzden sadece hedefi düşün ve mutlaka motivasyonunu yüksek tut. Yeni SANA 😉

Hemen okumak için tıkla;
=> Kadınlara Hakim Olma E-Kitabı: O’nu Elde Et For Men onu elde et formen kitabı oku

Sorularınızı alttaki yorum köşemizden sorabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağız.

Sevgiler

Bir diğer yazıma ulaşmak için: 5 Adımda Sevgili Nasıl Yapılır

 

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir