Fala da inanmazdım falsızda kalırdım. Zaten Türk kahvesi bizim geleneklerimizden gelen başlıca bizi temsil eden bir içeceğimiz. Tercihim Türk kahvesi yerine her zaman neskafe olmuştur. Ama aksine annem için Türk kahvesinin yerini hiçbir şey tutmaz. Birde onun hiç üşenmediği falcı bacısına fal göndermesi. Bana hep saçma gelir.

Havuzda Toplanan Kahve Falları

Benim mantığımda bir havuzda toplanan cümleleri karıştırıp bize yollamaları var. Bir keresinde anneme uyup yolladım amacım sadece gırgır olsundu. Kayıp bir eşyam varmış halada kayıp kendisine ulaşılamıyor. Kısacası inanmıyorum o yüzden de falsız kalıyorum. Kelin merhemi olsa zaten kendi kafasına sürer.

Geçen kuzenimle otururken Mutlu Gazete sitesini söyledi. Yine fırlamalığım üstünde gırgır olsun diye yolladım. Gelen yorumları okuyunca doğru söylemek gerekirse şaşırdım. Hem de ben, çok ilginç. İnanmak istemedim ya hemen abime musallat oldum. Hadi sende yolla diye baktım onunda yorumları tutuyor. Bu sefer gerçekten de şaşırdım. Sevdim siteyi. Sizde benim gibi inanmıyorsanız denemenizi tavsiye ederim.

Mutlu Astrolog diye biri var sitede. Kendisi ücretsiz aşk falı yorumu yapıyordu. Yoğunluk artınca cüzzi bir rakama yıllık aşk fala bakmaya başlamış. Katıldım bende ve üstte de söylediğim gibi çok doğru tespitleri oldu. Fala merak eden bir kişiyseniz bunu mutlaka denemelisiniz.

Mutlu Astrolog’un verdiği hizmetin tanıtımını da alta yazdım. Fala İnanma Falsız Kalma diyerek tanıtıma geçiyorum.

Mutlu Astrolog 2020 Aşk Yorumunu Yapacak!

Doğum tarihin, saatin ve doğduğun şehir bilgileriyle 2020 Aşk Hayatı yıllık yorum hizmetine hemen kayıt olabilirsin!

Yıllardır internetten burç yorumları yapan ve aldığı feedback’lerde göreceğiniz gibi tahminlerinin pek çoğunun tuttuğu Mutlu Astrolog, artık genel yorum yazmayıp, kişiye özel hizmet sunuyor.

2020 Aşk Yorumu almak isterseniz; Doğum tarihinizi, doğum saatinizi (saat zorunlu değil ama biliyorsanız çok daha iyi olur!) ve doğduğunuz şehrin hangisi olduğunu belirtmeniz yeterli. (Kayıt sırasında bu bilgileri gireceğiniz bölüme yönlendirileceksiniz…)

2020 aşk hayatında neler olup biteceğini öğrenmek istiyorsan bu fırsatı kaçırma!

2020 aşk hayatında yaşayacağın olumlu ya da olumsuz şeyleri, duygu durumlarını, ihaneti, sadakati, şansları, talihsizlikleri, uyumu… ve dahasını en geç 2 iş günü içerisinde mail olarak alacaksın. Mutlu Astrolog mailde, hepsini uzun uzun anlatıyor olacak.

DİKKAT!!! Satın alım esnasında aşağıdaki 2 paketten birini seçmelisiniz. “ilişkisi olanlar” için ve de “ilişkisi olmayanlar” için 2 farklı paket bulunmaktadır. Evliyseniz ya da sevgiliniz varsa Paket-1-’i ilişkiniz yok ise Paket-2-’yi satın almalısınız.


Paket -1-

“İlişkisi olanlar için”

2020 Aşk Yorumu
69TL

Fiyatlara KDV dahildir!

Mutlu Astrolog yıllık aşk yorumunu yapacak
Hemen satın al

Paket -2-

“İlişkisi olmayanlar için”

2020 Aşk Yorumu
69TL

Fiyatlara KDV dahildir!

Mutlu Astrolog yıllık aşk yorumunu yapacak
Hemen satın al

Uyarı: Astroloji veya diğer herhangi bir branş, hiçbiri geleceği kesin olarak bildiğini iddia edemez/etmemelidir. Çevremizden edindiğimiz, okuduğumuz ya da gözlemleyerek elde ettiğimiz her bir bilgi eğer algılarımız açıksa zihnimizdeki kör noktaları açma yetisine sahiptir

NOT: Sorularınız varsa en alttaki Bir Soru Sorun! kısmından bana sorabilirsiniz. Seve seve cevaplayacağım.

Sevgiler
Ahuİzgi