boğa burcu kadını, boğa burcu erkeği

Boğa Burcu Kadını

Fiziksel Özellikler

Boğa Burcu 21 Nisan-21 Mayıs Boğa burcunun hanımları büyük burunlu, dudakları kalınca, uzun boylu, ince boyunludurlar. Yüzlerinde çiçek yarası yada siyah bir ben olur. Tenleri beyaz tenli olup biraz kırmızıya çalar. Düzgün ve ince gür saçlı, toparlak yüzlü, bembeyaz güzel dişleri olup, şehvetli kadınlardır. Onlarla arkadaşlık edenler kesinlikle başkalarını düşünemez, ayrılamaz, gözüde başkalarını görmez olur.

Boğa Burcu 21 Nisan-21 Mayıs Kişisel Özellikler

Gezmek, eğlenmek, müzik en zevk aldığı şeylerdir. Kendilerini çok beğenirler. Sevişmeye düşkün oluşları erkeklerinin gözlerini kamaştırır, erkekleri başka kadınları düşünemez.

Düşmaları esmer benizli kadınlardan çıkar. Ekseri bu kadınlar, onların yuvaları ile uğraşır. Bir de iri vücutlu erkekler bu kadınlara hiç yaramadığı gibi hep kendi çıkarlarını düşünürler. Ve Boğa burcu hanımlarının paralarını yemeye çalışırlar. Bir işte çalışmak isterlerse mutlaka kendi başlarına iş yapmaları tavsiye edilir. Zira kimle birlikte iş yapmaya kalkarlarsa bir hayrını göremezler. İyi olan durumlarıda çocuklarından maddi ve manevi yardım görecekleri için hayatlarının sonuna kadar hiç sıkılmadan yaşarlar. Gök mavisi ve kırmızı giysiler çok yakışacağından, kıskanılacakları için dikkatli giymeleri tavsiye edilir. Boğa burcunun hanımları hem zeki hemde akıllıdırlar. Dikkat etmeleri gereken bir konuda hiç kimseye kefil yada ortak olmamaları gerekir. Yoksa başları büyük derde girebilir.

Boğa Burcunun Kadınları, Zühre’nin durumuna göre 3 bölüme ayrılırlar.

Birinci Bölüm 21 Nisan-30 Nisan :

Bu bölümün kadınları buğday benizli, koyu siyah saçlı, boylu poslu, dolgun vücutlu, uzun boyunlu, güler yüzlü ve canlı gözlüdürler. Bazı hanımlar şehla gözlü olabilir, bu da onları çok çekici yapar.

Akıl fikir olarak her konuda enteldirler. Bilmedikleri konu yok gibidir. Ayrıca çok güzel konuşup arkadaşları ile çok iyi anlaşırlar. Sohbetleri çok tatlıdır. Değişik konularda çok becerikli oldukları için ellerinden herşey gelebilir. Sanat dallarında yapamayacakları birşey yoktur. Herhangi bir işten para kazanmasınıda iyi becerirler. Hayatları rahat geçer, kimseye muhtaç olmazlar. Tek çekinecekleri olay tüm bu burcun özelliği olan sebeptir. Buna göre esmer bir bayan tarafından iftiraya uğrayıp, evlerinin, mutluluklarının yıkılma tehlikesi yüksektir. Böyle bir olayı yaşamamak için en kestirme yol kendini kıskanabilecek bir esmer bayan ile mesafeli olup görüşmeyi kesmelidirler.

Meslek olarak öğretmen, muhasebeci, şarkıcı, artist, terzi, memur, yazar, tercüman olabilirler.

Çivit mavisi, portakal ve limon sarısı renkleri giyimlerinde tercih etmeleri tavsiye edilir.

İkinci Bölüm 1 Mayıs-9 Mayıs :

İkinci bölümün hanımları orta boylu, iri vücutlu ve güzel yüzlüdürler. Sevimli olup, gezmeyi çok severler. Az konuşurlar. Yüzlerinde bir işaret yada ben vardır. İncelikli ve zariftirler. Bakışları çok kişiyi etkileyebilecek kadar hoştur. Ağızları küçük olur.

Çabucak kızıp çabucak unuturlar. Hiç sır saklamayı beceremezler. Uykuları çok ağırdır. En sevdikleri şey bol bol uyumaktır. Çokda unutkan olup herşeyi sonradan hatırlarlar. Tüm boğa burcu kadınları gibi sevişmeyi severler. Yürüyüşleri kıvraktır. Bu dönemin kadınları herkes tarafından sevilirler. Onlarda arkadaşlarını çok severler. Zevk ve eğlenceye düşkünlüklerinden bazen adları çıkabilir. Bu nedenle genel hal ve hareketlerinde biraz dikkatli olmaları tavsiye edilir.

Meslek olarak artist, şarkıcı, sanatkar, terzi, tezgahtar, çiçekçi, konfeksiyoncu olabilirler.

Beyaz, açık sarı ve açık yeşil renkli giysilerle uyum içinde olurlar.

Üçüncü Bölüm 10 Mayıs-21 Mayıs :

Bu tarihler arasında doğan kadınlar tenleri sarıya çalan esmer, dudakları kalın, ince zarif bedenli, yuvarlak çehreli, uzun kolludurlar. İnce kaşlı olup kaşlarının arası açıktır.

Burcun özel hali olan şehvet bu bölümün kadınlarında da kendini gösterir. İnatçı oldukları gibi, yaşlanınca epey ılımanlaşırlar. Eğer kızarlarsa yalan ve hile gibi şeylere başvurabilirler. Başlarında ve ayaklarında bir işaret bulunabilir. Genellikler erkek çocukları olur. Göz hastalıklarına çok meyillidirler. İştahları çok olduğu için sık sık perhiz yapmaları gerekebilir. Boğaz hastalıklarınada eğilimleri vardır.  Sevdikleri gıdaların başında sığır eti gelir. Mercimek, nohut gibi baklagillerden de kaçınmaları gerekir. Mali durumları genç yaşlarda gayet iyi, orta yaşlarda biraz sıkıntılı olur, ancak yaşlılıkları refah içinde geçer.

Meslek olarak artist, ressam, şair, şarkıcı, konfeksiyoncu, sanatkar olabilirler. Çalışkanlıkları sayesinde ne işe girseler başarılı olurlar.

Giyimlerinde limon sarısı, açık mavi, siyah renklerini seçmeleri tavsiye edilir.

Tüm Boğa Burcu Kadınlarının Ortak Özellikleri

HAYAT VE GEÇİM :

Bu burcun hanımlarının hayatları ve yaşamı hep iyi geçer. Geçim derdi sıkıntısı hiç olmaz. Saf ve temiz kalpli olup kimseye kin, garez tutmazlar. Hile ve entrikaları hiç sevmezler. Her istediklerine kavuşurlar, çünkü tatlı dilli ve sevecendirler. Karşılıksız yardımı sevdikleri için elleri bayağı açıktır. Hiçbir şeyi dostlarından esirgemezler. İhanet etmeyi sevmedikleri için hiçbir zaman ihanet etmezler. Yaşlandıkça iyi hal ve huzur içinde olurlar, çok sevilirler.

MAL VE KAZANÇ :

Geçim dertleri ve sıkıntıları hiç olmaz. Hep mal ve para bakımından rahat ederler. 30 yaşarında limitlerinin en üst noktasına ulaşırlar. Bu yaşlardan sonra az biraz korkulu yıllar geçirselerde ömürleri boyunca kimseye muhtaç olmadan refah içinde yaşarlar. İş kurdukları zaman yalnız hareket etmeleri lazımdır. Ortak kabul ettiklerinde fayda yerine zarar görürler. Bu konuya aşırı dikkat etmeleri gerekir.

KARDEŞLER :

Kız ve erkek kardeşleri olabilir. Tüm kardeşlerinden daha şanslıdırlar. Küçüklüklerinde anne babaları tarafından en sevilen çocuk kendileridir.  Bu durum diğer kardeşler tarafından kıskanılır, ilerde kardeşleri tarafından yalnız bırakılabilirler. Fakat yinede kardeşlerini severler. Ama yinede kardeşlerinden ayrı kalmaları Boğa burcu hanımlarına faydalıdır.

SAĞLIK :

Başlarından, kalplerinden ve adalelerinden sık sık rahatsız olabilirler. Safra problemi yaşayabilirler. Boğaz hastalıklarınada yatkınlıkları vardır. Bu nedenle kış aylarında soğuk hava ve soğuk içeceklerden sakınmaları lazımdır.

EVLİLİK :

Nişan, söz ve nikah olarak başlarından 3 olay geçebilir.Eğer 3 nikah yaparlarsa, birinci eşleri vefat eder. İkinci ile geçinemez ve boşanırlar. İkinci eşten hep eziyet ve zahmet çekerler. Bu burcun kadınlarının ortak özelliği esmer bir kadından çekinmeleri gerekmektedir. Fesat ve büyü ile evliliklerine zarar vermek isteyecektir.

YÜCELİKLERİ :

Esmer erkeklerden aşırı şekilde yardım görebilirler. Yüksek mevkilerden yardım edenlerde çıkabilir. Boğa burcunun hanımlarını diğer kadınlar bazı durumlarda kıskanabilir. Bu tip kadınlarla arkadaşlık yapmamaları tavsiye edilir. Ama çok temiz kalpli olduklarından hiçbir kötü olayla karşı karşıya kalmazlar.

EMELLER :

Boğa burcu kadınlarının istek ve arzuları çok olmasına rağmen ancak uzun bir zaman ve çaba sonunda isteklerine ulaşırlar. Aşırı şekilde çok görülen rüyalarıda pek gerçekleşmez. Yaşamları boyunca gelecekleri rahattır. Refah ve huzur içinde ömürlerini sürdürürler.

DÜŞMANLARI :

Hem kadınlardan hemde erkeklerden düşmanları çıkabilir. Kime iyilik etseler karşılığında haset görürler. Birde malum esmer kadına karşı dikkatli olmaları lazımdır.

YEMEK :

Yemek pişirmeyi severler ve elleri marifetlidir. Sofra düzenlemeleri ve temizlikleri dikkat çeker. Balık, et ve yumurta yemeklerini çok sevip, alkolden hoşlanırlar.

MESLEKLERİ :

Öğretmen, yazar, muhasebeci, şarkıcı, artist, ressam, terzi, konfeksiyoncu, memur, sanatkar olabilirler.

Boğa burcu kadınlarının anlaşabilecekleri burçlar :

Boğa-Başak-Oğlak

Boğa burcu kadınlarının sakınacakları burçlar :

İkizler-Terazi-Kova

Boğa Burcu Erkeği 21 Nisan-21 Mayıs

Fiziksel Özellikler

Boğa burcunun erkekleri beyazımsı pembe tenli, dolgun çehreli, geniş alınlı, siyah gözlü, çatık kaşlı, geniş omuzlu, ince belli, uzun kollu, ayakları küçük ve orta boyludurlar. Ayaklarında yara veya yanık izi, gözünde de bir işaret vardır.

Kişisel Özellikler

Yemek ve içmeyi çok severler. Zevke aşırı düşkündürler. Eğlence, çalgı ve sazdan hiç uzak kalamazlar. Şakalaşmalarına diyecek yoktur. Kadınlara aşırı ilgi duyup, heybetli ve temiz paktırlar.

Aşkta büyük başarılara sahip olamazlar. Zaten aşık olduklarından onlara pek hayır gelmez. Herhangi bir yerde konuşmadan çekingen davranır ve sadece sorulara cevap verirler. Fakat eğer bu konuda açılırlarsa çok muntazam konuşmaya başlarlar. Öyle zamanlarda cömertçe hareket edebilirler. Zaten güzel suratlı ve düzgün vücutludurlar. Sırlarını bazen açtıkları gibi bazende tam ketumlaşırlar.

Kendileri biraz saf olmasına rağmen kalpleri çok temizdir. Yumuşak mizaçlı olup birazda alıngandırlar. Kendi ellerindekini arkadaşlarına açacak kadar cömerttirler. Hep çalışarak arzularına kavuşmak istekleri onların açısından faydalıdır. Onur sahibi ve gururludurlar.

Mal ve servet sahipliklerini çok kimse kıskanabilir. Arkadaş topluluklarında iyi oldukları için çok sevilirler. Evlendiklerinde çok iyi bir koca olabilirler. Ama pek sık olmamak üzere bir kaç kez kaçamak yapmak isteyebilirler. Tehlikeli maceralara karşı merakları vardır. Çocukluk devreleri iyi geçer, orta yaşlarda zahmet çekebilirler. Sonraya doğruda işleri hep yoluna girer. Borca girmekten hiç korkmazlar. Ummadığı yerlerden para gelip kolaylıkla rahatlayabilirler.

Boğa Burcunun erkekleri, yıldızları Zühre’nin durumuna göre 3 bölüme ayrılırlar.

Birinci Bölüm 21 Nisan-30 Nisan :

Bu bölümün erkekleri esmere yakın beyaz tenli, iri çeneli, yakın kaşlı, yuvarlak yüzlü, sürme gözlü, güzel yüzlü ve iyi huyludurlar.

Şefkatli olup onurlarına çok düşkündürler. Konuşmaları ve sohbetleri pek hoştur. Lüksten çok hoşlandıkları için evlerine aşırı masraf yaparlar. Serin kanlı ve hassastırlar.

Meslek olarak çiftçi, inşaatçı, madenci, müzisyen, aktör, öğretmen, muhasebeci, terzi ve matbaacı olabilirler.

Mavi, sarı ve portakal renkleri giysilerinde kullanmaları tavsiye edilir.

İkinci Bölüm 1 Mayıs-9 Mayıs :

Bu dönemde doğan erkekler tenleri kırmızıya çalan beyaz tenli, saç ve sakalları seyrek, temiz suratlı, çatık kaşlı, uzun boylu olurlar. Göz renkleri siyah olup sükunetlidirler.

Düzgün konuşurlar. Hem hanımlar hemde erkekler tarafından çok sevilirler. Aşk hayatlarında biraz güçlüklerle karşılaşabilirler. Mesleklerinde çoğu kez başarılı olurlar. Pratikte bayağı iyidirler. Sağlık olarak bademcik ve solunum organları hastalıklarına karşı zayıftırlar. Hastalandıklatında uzman bir doktora gitmelerinde fayda vardır.

Meslek olarak ithalat, ihracaat, nakliyecilik gibi bir çok meslek dalı ile uğraşabilirler. Hayatta başarılı olmak için bütün imkan ve olanaklardan faydalanmaları gerekir.

Mavi, beyaz, açık sarı ve yeşil elbiselerle uyum içinde olurlar.

Üçüncü Bölüm 10 Nisan-20 Nisan :

Bu dönemde doğan erkeklerin tenleri sarıya çalar. Esmer sık saç ve sakallı olup uzun boyludurlar. Siyah gözleri ve kalın kaşları vardır.

Sözleri düzgün olup, zeka açısından orta katlarda gezerler. Para biriktirmesini çok severler. Fakat ellerinde pek tutamazlar. Aile ve ev yaşamları pek huzurludur. İnsanlara açılmak açısından çok çekingendirler. Hele sevdiklerine asla kalplerini açamazlar. Severken nefret de edebilirler. Sıhhat olarak iyi olup, fazla abur cubur yememeleri gerekir.

Meslek olarak çok değişik merakları vardır. İmalatçılık, çiftçilik, inşaatçılık ve enteresan olarak cenaze levazımatçılığı mesleklerini yaparlar.

Siyah, mavi ve kahverengi elbiselerle uyum içinde olurlar.

Tüm Boğa Burcu Erkeklerinin Ortak Özellikleri

HAYAT VE GEÇİM :

Gençlik ve küçüklükleri refah içinde geçer. Orta yaşlarında yaşamları sıkıntıya girsede en mühimi olan ilerki yaşlarında refah ve bolluk içinde hayatlarını sürdürürler.

MAL VE KAZANÇ :

Bu burcun özelliklerinden biriside çok çalışmadan para kazanabilme şanslarının yüksek olmasıdır. Bunlar yüklü bir miras yemek veya avanta para (piyango gibi) çıkması gibi şeylerle ortaya çıkar. Ayrıca akılları sayesinde olmayacak paralar da kazanabilirler. Ama akıllarını kullanmak şartıyla. Rızık problemleri hiç olmaz. Yorulmadan para kazananlar sınıfına girip hayatları boyunca refah içinde yaşarlar.

KARDEŞLER :

Boğa burcunun erkekleri kardeşleri tarafından pek çok sevilirler. Onlar paralarını pullarını kardeşlerinden hiç esirgemezler. Ama bazende kardeşleri yüzünden üzülüp kötü durumlarlada karşılaşabilirler.

SAĞLIK :

Boğa burcu erkeklerinin bir özelliğide küçük yaşta sık sık hasta olmalarıdır. Bademcik hastalıklarına karşı zayıftırlar. Baş ağrısı, kalp ve bel ağrıları çekebilirler. Bazende iç sıkıntısı geçirirler. Bal yemelerinde fayda vardır. Etlerini haşlama olarak yemeleri onlar için faydalıdır. Cumartesi günkü hastalıklarına çok dikkat etmeleri lazımdır, o günkü hastalıklarında mutlaka uzman bir doktora gitmelerinde fayda vardır.

EVLİLİK :

Başlarından nikah, nişan olarak dört olay geçebilir. Boğa burcunun erkekleri genç yaştan itibaren kadınlara düşkünlükleri ile tanınırlar. Ayrıca bir kadın yüzünden genç yaşlarında çok üzüntü çekerler. Evlendiklerinde ise evlerine ve ailelerine sıkı sıkıya bağlanırlar. İlk eşlerinden boşanmaları halinde daha sonra evlenecekleri beyaz tenli ve göğsünde bir ben olan bir kadınla ömür boyu beraberliklerini sürdürebilirler. Biraz bol para bulduklarında, anında gayrimeşru ilişkilere balıklama atlayabilirler. Bundan dolayı epey servetlerinden olabilirler.

YÜCELİKLERİ :

Nerde olurlarsa olsunlar, her yerde iyi itibar görürler. Gelecekleri hayırlı olup yüksek mevki sahiplerinden hep ilgi ve dostluk görürler. Bu burcun bir özelliğide yakınlarından görmedikleri ilgi ve sevgiyi yabancılardan çok daha fazla görmeleridir. Akrabalarından hiç umduklarını bulamazlar. Tanıdık birilerinden veya komşularından birisi boğa burcu erkeklerine düşmanlık etmeye kalkarlar. Ayrıca da sarışın bir kadının şerrinden sakınmaları lazımdır. Bu bahsedilen kadın bu burcun erkeğine büyü yapmaya çalışabilir. Aman dikkatli olun.

EMELLER :

İşlerinde ve arzularında çok istekli olup metanetle beklerler. Ve de arzularına kavuşurlar. Dostları onlara yardıma hep koşarlar. Gelecekleri parlaktır.

DÜŞMANLARI :

Akrabaları ve dostları arasında düşmanları çoktur. İyilik yaptıklarında kötülük görebilirler. Yardım edeceği insanları çok dikkatli seçmek zorundadırlar. Ben sana ne iyilik yaptım ki bana bu kötülüğü yaptın atasözü onların durumuna çok uyar.. Sarışın kadını tekrarlamakta fayda var. Zira hakkınızda hiç iyi şeyler düşünmeyip, mahvınıza sebep olabilecek kadar düşmanlık beslemektedir.

YEMEK :

Her türlü yiyeceği beğenirler. Sofralarını hep tertemiz isterler. Et, balık ve yumurtayı çok severler. Aşırı oburluklarından mideleri hep rahatsız olur. Az yemek yiyip, içmeyide fazla kaçırmamaları gerekir.

MESLEKLERİ :

Mimar, inşaatçı, muhasebeci, kitapçı, gazeteci, müzisyen, ressam, nakliyeci, ithalat-ihracatçı, artist olabilirler.

Boğa burcu erkeklerinin anlaşabilecekleri burçlar :

Boğa-Başak-Oğlak

Boğa burcu erkeklerinin sakınacakları burçlar :

İkizler-Kova-Terazi

Mutlu Astrolog Yıllık Aşk Falı Hizmeti

Mutlu Astroloğumuzun hizmeti hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için alttaki resime tıklamanız yeterlidir. Yazarımız Ahu İzginin Kaleminden Mutlu Astrolog Aşk Falı Hizmeti.

Boğa Burcu 21 Nisan-21 Mayıs

Resmi göremiyorsanız buraya tıklayın.

Hizmeti Sunan Mutlu Gazete
Koç Burcu 21 Mart-20 Nisan ile diğer konulardaki yazılar. 

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir