Kategoriler
Yıldızname

Yıldızname

Güncellendiği tarih 08.12.2019 saat 06:27

Yıldızname

Yıldızname ve burçlar hakkında oldukça eski kaynaklara başvurularak hazırlanmış yazılar uzanıyor önünüzde. Doğum tarihine bağlı olarak her burcun kadını ve erkeğine dair merak edeceğiniz özellikleri bulabileceğiniz, detaylı bir yazı hazırladık sizler için. Burçlara göre fiziksel ve kişisel özellikleriniz, aşk, para ve evlilik ile ilgili durumunuz için yıldızlar neler söylüyor?

Burçların Özellikleri

Kendiniz ve sevgiliniz hakkında bilmek istedikleriniz mi var? Acaba uyumlu musunuz? Onu yemeğe davet ettiniz,  peki ne pişirmelisiniz? Hangi işte işte başarılı olabilirsiniz? Kardeşlerinizle ilişkileriniz nasıl olacak? Parayla aranız nasıl? Hayatta kimlere karşı dikkatli olmalısınız? Hangi tip insanlardan nasıl tehlikeler gelebilir?  Sağlık durumunuz nasıl? Olası sağlık problemlerinizi öğrenip şimdiden önlem almak istemez misiniz? Hangi burcun erkeği ile ilişki kurmalı, hangi burçlardan sakınmalısınız? Evlilik için ideal adam o mu?

Bunlar ve daha fazla soruların cevabı bu sayfada..

Yazar Irmak

Nil nehri kıyısında doğduğu için babası tarafından Irmak adı konmuş. Küçüklüğünden beri babasından aldığı ‘Güçlü bir kadın ol!’ öğütleri, güçlü bir kadın olma yolunda attığı ilk adım olmuş. Hemcinslerinin dünyasını aydınlatmayı, onlara ufuk açmayı seven uzman bir yazar.

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir