koç burcu kadını, koç burcu erkeği

Koç Burcu Kadını

Fiziksel Özellikler

Koç Burcu 21 Mart-20 Nisan – Koç burcu kadınları kırmızıya çalan beyaz tenlidirler. Çok sevimli güzel yüzlü ve güzel gözlü olurlar. Burunlarıda çok düzgündür. Dişleri biraz seyrek olabilir.

Orta boylu, başı büyükçe, kolları ve bacakları kuvvetli olur. Yüzlerinde çil veya çiçek yarası izi olabilir. Genelde göğüslerinde bir ben bulunabilir.

Kişisel Özellikler

Pek yalandan hoşlanmayıp oldukça akıllıdırlar. Yalnız çabuk kızıp saman alevi gibi kızgınlıkları hemen geçer. Erkeklerle de araları iyi olup çok marifetlidirler. Herkese iyi davranır şakayıda çok severler. Bu sebepten dostlukları pek sık devam etmeyebilir.

İnatçı olup laflarını hiç esirgemezler. Tabiat olarak hileye ve oyun yapmaya müsaittirler. Erkekler açısından bayağı tehlikeli kadınlar olup erkeğine sık sık eziyet çektirirler. Onlarla ancak çok kuvvetli bir erkek başa çıkabilir.

Ama aşırı hünerliliklerinden dolayı onları hiçbir erkek terk edemez.

Kendilerine büyü yapılsa bundan rahat kurtulabilirler. Denizden korkmaları lazımdır. Her işte önde olmak isteyip kendilerini çok beğenirler. Sorumluluktan hiç kaçmayıp üstüne üstüne giderler. Pek fazla çocukları olmaz.

Koç Burcunun Kadınları, Merih’in durumuna göre 3 bölüme ayrılırlar.

Birinci Bölüm 21 Mart-30 Mart :

Bu bölümün kadınları bembeyaz ciltli, güzel ve çekik kaşlı, düzgün burunlu, tatlı gözlü, uzun boylu ve düzgün vücutlu olurlar.

Çocuk olarak daha çok oğulları olur. Erkeklerin malını mülkünü yemede usta olurlar. Yüzlerinde ekseriyetle bir işaret olup,toplum kurallarına pek uymazlar. Aynı anda birden çok iş yapmayı sevmezler.

Aşırı derecede akıllı olup, aynı zamanda çok sabırlıdırlar.Koç burcunun erkeklerinde olduğu gibi yanlış yerde yanlış insanlara yardım edebilirler.

Sağlık olarak mide, böbrek ve başağrısı şikayetleri olabilir. İlerlemiş yaşlarda kalp rahatsızlığı ve felç tehlikeleri vardır. Hazımsızlık sorunları vardır.

Meslek olarak idareci, kuaför, kimyager, cerrah, memur olabilirler.

Kırmızı rengi giyimlerinde tercih etmeleri tavsiye edilir.

İkinci Bölüm 31 Mart-9 Nisan : Koç Burcu 21 Mart-20 Nisan

Bu dönemde doğan kadınlar genellikle sarımtırak beyaz tenli olup yüzlerinde bir ben veya bir işaret taşırlar.

Hiçbirşeyden çekinmeyip aşırı hareketlidirler. İdare altına hiç girmeyip tamamen işin başına geçmek isterler. Kavgayı çok severler. Çünkü çok çabuk kızarlar. Genellikle fazla çocukları olmaz.

Eğer yanlarındaki bayan arkadaşlarına iyi davranırlarsa onlar tarafından pek sevilirler. Erkekler kendilerine bayılıp hepsi onlarla arkadaşlık yapmak ister.

Başlarından 1den 4e kadar, nişan, nikah, söz geçebilir. Hayatları boyunca mali durumları hep iyi olur. Hiç sıkıntı yüzü görmezler.Sağlık olarak mide ve böbrekten çok çekerler. Yaşlılıklarında ise kalp hastalığı ve felç olma durumları ile karşılaşabilirler.

Meslek olarak yönetici, politikacı, şirket sahibi ve memur olabilirler. İşlerinde başarılı olabilmeleri için mutlaka planlı çalışmaları gerekmektedir.

Kahverengi ve sarı renkli giysilerle uyum içinde olurlar.

Üçüncü Bölüm 10 Nisan-20 Nisan :

Bu tarihler arasında doğan kadınlar sarımtırak ve buğday tenlidirler. Boyları uzun olup, göğüslerinde yada omuzlarında bir işaret olur. Kaşlarının arası kısadır.

Her türlü zevki sefayı çok severler. Mücevhere ve lükse bayılırlar. Erkeklerin en sevdiği ve bayıldığı kadınları bu burcun kadınlarıdır.Çocuklarının kız olma ihtimali yüksektir. Sorunlarından biriside çok nazara gelmeleridir.

Yanlarında nazarlık yada nazar duası taşımalarında fayda vardır.Hayatları boyunca çeşitli maceralara karışırlar.

Zevklerine ve eğlenceye düşkünlüklerinden bu konuda yapamayakları şey yoktur. Bir kadın olarak eğlenmek için bütün paralarını harcayabilirler. Ayrıca kendilerine ilgi duyan erkeklerle alay etmektende zevk alırlar.

Sağlık konusunda mide ve böbrek rahatsızlıkları çekerler. Sıkı perhiz yapıp fazlaca tatlı ve tuzlu tüketmekten sakınmaları gerekir.

Meslek olarak çiçekçilik, parfüm üretimi, kuaförlük, doktorluk, şarkıcılık, ve artistlikte başarılı olabilirler.

Giyimlerinde kırmızı, beyaz ve mavi renklerini seçmeleri tavsiye edilir.

Tüm Koç Burcu Kadınlarının Ortak Özellikleri

HAYAT VE GEÇİM :

Geçim sıkıntısı çekmeyip çok iyi geçinirler. İyide çalışıp çok para kazanabilirler. Özellikle yaşlılıklarında geçim açısından çok iyi durumda olurlar.

MAL VE KAZANÇ :

Koç burcunun hanımları erkekler sayesinde hiçbir zaman sıkıntıya düşmezler. Fakat bazen aksi olup tüm mal varlıklarını hiç umulmadık bir erkeğe yedirebilirler. 25-30 yaşlarında sıkıntıya düşselerde ilerleyen yaşlarında tekrar refaha kavuşurlar.

KARDEŞLER :

Koç burcunun hanımları eğer varsa kız kardeşleri ile hiç geçinemezler. Böyle bir durumda mecburen ayrı yaşamalarında fayda vardır. Fakat eğer erkek kardeşleri varsa çok iyi anlaşıp sıkı fıkı olurlar.

Durumun özeti erkek kardeşlerinden fayda kız kardeşlerinden zarar gelir. Yinede söylemekte fayda var, yalnız yaşamaları kendileri için en hayırlısıdır.

SAĞLIK :

Yaşlılıklarındaki hastalıklar başlarına iş açabilir. Mide, böbrek, kalp rahatsızlıkları kendilerini rahatsız edebilir. Bahar ve yaz aylarında bol sıvı tüketmeleri  tavsiye edilebilir. Karanlıkta  evhamlı hissedecekleri için hafif loş ışıkta uyumaları iyi olur.

EVLİLİK :

Koç burcunun hanımlarına ne hikmetse genç yaşta pek çok evlilik teklifi gelir. Fakat nikah olayı hemen gerçekleşmez. 3 ile 5 kez nişan, söz ve nikah ile ilgili girişimlerde bulunurlar. Genel olarak ilk eşinden ayrılır veya onu kaybedebilirler.

Bazı hanım arkadaşları bu burcun hanımlarını bayağı kıskanırlar, dikkatli olmanız gerekebilir. Koç Burcu 21 Mart-20 Nisan

YÜCELİKLERİ :

Mevki sahiplerinden epey yardım görürler. Nüfuzlu dostları çoktur. Herkes tarafından sevilip sayılırlar. Yaşlandıklarında dostlukları ve mal varlıkları artar. Çalışkan oldukları için her işin altından kalkarlar.

EMELLER :

İstekleri ve arzuları hiç bitmez. Her gördüğü yeni şeye sahip olmak isterler. Hırs ve azimleri kuvvetli olduğu için aşağı yukarı istediklerinin çoğunu elde ederler.

DÜŞMANLARI :

Koç burcu hanımlarının önemli bir özelliğide etraflarında hasetten çatlayanları ve düşmaları bayağı boldur. İyi gün dostlarıda çoktur. Suratlarına gülüp arkasından dedikodusunu yapanlar  bulsalar onu bir kaşık suda boğmak isterler.

Bu burcun kadınları yaptığı iyiliklerin karşılığında çoğu kez hep kötülük görürler. Kendi başlarına iş yapmaları ve kimseden yardım istememeleri menfaatlerine olup kesinlikle ortaklığa girmemelidirler. Koç Burcu 21 Mart-20 Nisan

YEMEK :

Şişmanlama tehlikesi olduğu için sık sık perhiz yapmaları gerekebilir. Bu boğaz düşkünlüğü yaşlandıkça artabilir. Sevdikleri yiyecekler et, balık, hamur işleri ve tatlılardır.

MESLEKLERİ :

İdareci, cerrah, ressam, müzisyen, artist, terzi, kuaför, dişçi, memur ve iş sahibi olabilirler.

Koç burcu kadınlarının anlaşabilecekleri burçlar :

Koç-İkizler-Aslan-Terazi-Yay

Koç burcu kadınlarının sakınacakları burçlar :

Yengeç-Akrep-Balık

Koç Burcu Erkeği   21 Mart-20 Nisan

Fiziksel Özellikler

Tenleri esmer-beyaz,  boyları uzundur. Büyük başlı olup yüz hatları keskindir. Alınları açık ve geniş, sert bakışlı, gözleri açık, kanatlı burunları ve alay eder gibi ağızları vardır.

Çene kemikleri kuvvetli, sesleri bas, soluk saç renkli, iri kemikli vücutları olan, kuvvetli bünyeli ve geniş omuzlu, elmacık kemikleri çıkık, yürüyüşleri ise kuvvetli ve sert adamlardır.

Kişisel Özellikler

Merttirler. Çabuk kızıp, kızgınlıkları hemen geçer. Birazda hoyrattırlar. Akıllı ve çalışkan olup yardımı da severler. Zevklerine düşkündürler, doğru sözlüdürler. Hiç hata sevmezler.

Kimsenin iradesi altına girmekten hoşlanmazlar. Haksızlıklara hiç gelemezler. Gençlikleri çok hareketlide geçse yaşlanmaya doğru doğrulurlar. Kendilerinden emin olup başarıya çok kere ulaşırlar.

Temiz kalpli olup cana yakındırlar. İyiliği çok severler, karşılığınıda görürler. Enrtika ve riyakarlıktan hiç hoşlanmazlar. Sorumluluklarından da kaçmazlar. Fakat bazen iç hayatlarında yanlış atılımlarda yapabilirler.

Annesinin karnından 7 ayda çıkar gibi acelecidirler. Bu onlardaki tek yanlıştır. Hiçbir işte de iki kere düşünmezler. Kısmi yoksul, kısmi zengin olabilirler.

Koç Burcunun erkekleri, yıldızları Merih’in durumuna göre 3 bölüme ayrılırlar.

Birinci Bölüm 21 Mart-30 Mart :

Bu dönemde doğan erkekleri esmer veya beyaz tenlidirler. Boyları uzun, iri başlı ve dayanıklı olurlar.

Bulundukları ortamda hem sevilirler, hem de saygı duyulurlar. Akrabalarından değilde yabancılardan yardım görürler. Birinci bölümün erkeleri yardımı çok sevip kuvvet ve azimle cesaretli olup işlerinde çoğu kez başarıya ulaşırlar.

Dostla düşmanı ayırt edemeyip yanlış insanlara bile yardım yapabilirler. Hem zenginliği yaşayıp hemde fakir olabilirler.

Sağlık durumları ise aynen fakir ve zenginlikleri gibidir. Hem sağlam hemde hasta olabilirler. Baş ağrısı, mide ve böbrek sıkıntıları çekebilir,  ilerki yaşlarda kalp hastalığı ve felç tehlikesi altında kalabilirler. Birde yemek sorunları vardır.

Çok fazla yemek yemekten mideleri sık sık bozulabilir. Perhize ihtiyaçları olup sulu ve sebzeli gıdalar yemelidirler.

Meslek olarak Asker, Politikacı, Kimyager, Cerrah, Berberlik ve buna benzeyen cesaretli işlerde başarılı olabilirler.

Kırmızı renkleri giysilerinde tercih etmeleri tavsiye edilir.

İkinci Bölüm 31 Mart-9 Nisan :

Bu dönemde doğan erkekler ten olarak genellikle esmer tenli olurlar. Keskin yüz hatları, sert bakışları, geniş omuzları vardır.

Kadınlarla arası pek iyi olmayıp, akrabası olan kadınlarla kavga edebilirler. Kadınlardan zahmet çektikleri gibi en büyük düşmanları da kadınlar olur.Sağlık açısından mide ve böbrek rahatsızlıkları çekebilirler.

Yaşlılıklarında da felç geçirme tehlikeleri mevcuttur.

Meslek olarak Yönetici, Tüccar, Kuyumcu ve buna benzer mesleklerde başarılı olabilirler.

Kahverengi ve sarı tonlarıyla uyum içinde olurlar.

Üçüncü Bölüm 10 Nisan-20 Nisan :

Bu dönemde doğan erkekler ten olarak esmer tenli, geniş omuzlu, sert ve atak bakışlı, keskin bir yüz hattına sahip olurlar. Dişleride kısa olur.

Ömürleri boyunca mal ve para kaybına uğrarlar. Fakat yinede hep mutlu olurlar. Ne hikmetse sevdikleri kadın ve kızlar hep semt veya şehir değiştirirler. Bundan dolayı oldukça üzülürler. Etraflarında ve muhitlerinde pek sevilirler.

Dikkat edecekleri bir nokta ise ağızlarını hep sıkı tutmalarıdır. Sırlarını herkese açarlarsa başlarına istemedikleri olaylar gelebilir.

Sağlık konusunda ise birinci ve ikinci bölümdeki erkekler gibi mide ve böbrek hastalıklarına dikkat etmeleri gerekebilir. Felç tehlikesi ilerki yaşlarda onlar içinde geçerlidir.

Meslek olarak yönetici, berber, kimyager, cerrah ve memur olabilirler.

Beyaz ve mavi renkli kıyafetlerle uyum içerisinde olurlar.

Tüm Koç Burcu Erkeklerinin Ortak Özellikleri

HAYAT VE GEÇİM :

İyi ve doğrulukla geçen bir yaşamları olur. Sıkıntı çekmeden gelecekleri selamet içinde olur. Küçük yaşlarda rahattırlar. Yaşlarının ortasına doğru biraz sıkışsalarda 40 yaşından sonra işleri tıkırına girip feraha kavuşurlar.

MAL VE KAZANÇ :

Avanta para nedir bilmezler. Hep çalışarak nafakalarına yetecek parayı bulurlar. Bazen paraları artar bazende bayağı parasız kalabilirler. Genellikle yanlış insanlara paralarını yedirirler.

KARDEŞLER :

Kardeşleriyle daima iyi geçinirler. Kardeşlerine devamlı yardım yaparlar. Kardeşleride aynı şekilde sevgi ve saygıyla onlarla hiç bozuşmadan ömür boyu geçinip giderler.

SAĞLIK :

Kalp, baş ağrısı, nezle, romatizma rahatsızlıkları olabilir. Yaşlandıkça da felç olma sorunlarıyla karşılaşabilinir. Aylardan Aralık ve Haziran aylarında sağlık açısından çok dikkatli olmaları gerekebilir.

EVLİLİK :

Bazı durumlarda başlarından 3 nikah geçebilir. Çok çapkın oldukları için kadınlarla araları ve ilişkileri iyidir. Kendi hanımlarına eziyet edip dışarıda fındık kırmasına bayılırlar. Anlayacağınız bu burcun erkeğine eli maşalı bir hanım gerekmektedir.

YÜCELİKLERİ :

Herkes onları sever. Yüksek mevkilerde arkadaşlıkları olur. Onlardan çok iyilik görürler. Ömürleri boyunca iş hayatında hep başarılı olurlar.

EMELLER :

Kuvveti ve inancı sayesinde bütün isteklerine kavuşurlar. Zaten önlerine gelen herşeyi istemek gibi bir düşünceleride yoktur.

DÜŞMANLARI :

Tanımadıklarından hiç zarar görmezler. Bütün hasetçileri ve düşmanları hep akraba ve arkadaşlarından çıkar. Ama Koç burcunun erkekleri bütün bu belalardan ferahlıkla kurtulabilirler.

YEMEK :

Yemek yemesini çok severler. İlerleyen yaşlarda iştahları daha da çok artar. En sevdikleri yiyecek et, balık, hamur işleri ile tatlılardır. Bunlarda şişmanlatmaya meyilli olduğundan arada birde perhize girmeleri tavsiye edilir.

MESLEKLERİ :

Başarılı olamayacakları iş yok gibidir. Mühendislik, eczacılık, politika, askerlik, idarecilik, ressamlık, müzisyenlik, berberlik, kuyumculuk ve Artistlik dahil bunun gibi her işte başarılı olabilirler.

Koç Burcu erkeklerinin anlaşabilecekleri burçlar :

İkizler-Aslan-Terazi-Yay- Kova

Koç Burcu erkeklerinin sakınacakları burçlar :

Yengeç-Akrep-Balık

Mutlu Astrolog Yıllık Aşk Falı Hizmeti

Mutlu Astroloğumuzun hizmeti hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için alttaki resime tıklamanız yeterlidir. Yazarımız Ahu İzginin Kaleminden Mutlu Astrolog Aşk Falı Hizmeti.

Koç Burcu 21 Mart-20 Nisan

Resmi göremiyorsanız buraya tıklayın.

Hizmeti Sunan Mutlu Gazete
Koç Burcu 21 Mart-20 Nisan ile diğer konulardaki yazılar. 

Yorum

  • Melek
    Cevapla

    Fiziksel özellikleri yükselen burç ile ilgili açıklarsanız sevinirim teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir