Balık Burcu

Balık Burcu Kadını

Fiziksel Özellikler

Balık burcunun hanımları buğday benizli veya esmer tenlidirler. Uzun boylularıda vardır ancak genelde orta boyludurlar. Yüzleri güzel, burunları zarif, güzel ve tatlı endamlıdırlar. El ve ayakları düzgün  ve ufaktır. Başlarında genellikle bir ben bulunur.

Kişisel Özellikler

Hem merhametli hemde cömerttirler. Eğlenceyi ve süslü takıları severler. Doğum anındaki yıldızına bağlı olarak bazıları zengin bazılarıda fakir olabilir. Bu burcun diğer bir özelliğide laubali olmasıdır. Kendi olaylarını ve dertlerini çok büyütürler. Sırlarınıda olmadık insanlara aktarabilirler. Dışardan sakin görünmelerine rağmen içlerinde fırtınalar kopar. Bunu da kimseye belli etmezler. Evlendikten sonra evlerine ve eşlerine bağlanırlar. Eğer kocaları onları aldatırsa en acı şekilde intikamlarını alabilirler.

Balık Burcunun kadınları, Müşteri Yıldızı’nın durumuna göre 3 bölüme ayrılırlar.

Birinci Bölüm 20 Şubat-29 Şubat:

Bu bölümün kadınları ya esmerdirler yada buğday tenlidirler. Uzun boylu, irice vücutlu, kalın dudaklı, düzgün kaşlı, siyah saçlı ve büyük ayaklıdırlar. Yüzlerinde veya başlarında bir iz yada ben bulunabilir.

Olmadık şeylere aşırı para harcayıp müsriflik yapabilirler. Şehvetlidirler, sevişmeyi severler. Sağlık açısından sıhhatleri iyidir. İçki kullanımına dikkat etmeleri gerekir. Ayrıca soğuk havalar ve içecekler kendilerine pek yaramaz.

Meslek olarak artist, yazar, ressam, öğretmen, satıcı ve işçi olabilirler.

Gri, mor ve mavi rengi kıyafetlerle uyum içerisinde olurlar.

İkinci Bölüm 1 Mart-9 Mart :

Bu dönemde doğan kadınlar beyaz tenli, orta boylu, sarı saçlı, güzel yüzlü ve ince dudaklıdırlar.

Zevke ve eğlenceye epey düşkündürler. Şehvetleri çok olduğundan sevişmeyi severler. Şakacı ve şamatacıdırlar. Çok güzel yaşarlar. Sıcakkanlı insanlardır. Sağlık açısından oldukça sıhhatlidirler. Sadece karın ve göğüs sancısı problemleri olabilir. Bu burcun tüm bölümleri gibi soğuğa karşı hassastırlar.

Meslek olarak hakim, avukat, memur, öğretmen, artist, ressam ve işçi olabilirler.

Mor, mavi ve yeşil renkli elbiselerle uyum içerisinde olurlar.

Üçüncü Bölüm 10 Mart-21 Mart :

Bu tarihler arasında doğan kadınlar sarı tenli, ince ve kırmızı dudaklı, ince ve çok düzgün vücutludurlar. Seyrek saçlı, ince kaşlı ve orta boyludurlar.

Etraflarındaki kadınlar onları çekemediği için kendileri ile pek geçinemez. Ama aksine erkeklerle çok iyi geçinirler. Gezmeye ve alışverişe bayılırlar. Alışverişten iyi anlayıp malın iyisini ve kalitelisini hiç kaçırmazlar. Biraz huzursuzlukları vardır. Bu nedenle kavgalardan kaçınmalıdırlar. Sağlık açısından safra kesesi, bağırsak ve ciğerlerden yana hastalıkları olabilir. Soğuktan sakınmaları gerekir.

Meslek olarak kuaför, şair, ressam, yazar ve dişçi olabilirler.

Leylak, menekşe rengi ve kırmızı kıyafetlerle uyum içinde olurlar.

Tüm Balık Burcu Kadınlarının Ortak Özellikleri

HAYAT VE GEÇİM :

Yaşamları devamlı değişir. Bazen iyi bazende kötü olabilirler. Geçimleri genelde orta hallidir. Ellerinin emeği ile geçinirler. Başkalarından yana hiç avantaları olmaz. Yaşlılıklarında fazlaca refaha kavuşurlar.

MAL VE KAZANÇ :

30 ile 35 yaşları arasında mallarını kaybedebilirler. Bu da sıkıntıya ve yoksulluğa düşmelerine neden olabilir. Fakat 45 yaşlarından sonra yine kendilerini toparlar ve feraha kavuşurlar.

KARDEŞLER :

Balık burcu kadınlarının bir yada iki kardeşleri olur. Kardeşler arasında sevgi ve saygı karşılıklı olarak vardır. Ayrıca birbirlerine sık sık yardımda ederler.

SAĞLIK :

Safra kesesi dertleri olabilir. Kalp, göğüs ve karın rahatsızlıkları çekebilirler. Sıcaklara hiç dayanamazlar. Yaz aylarında bol bol sıvı gıdalar tüketmeleri sağlıkları açısından gereklidir.

EVLİLİK :

Bu burcun kadınları erkekler tarafından çok beğenildiği için talipleri çoktur. Başlarından iki evlilik geçebilir. İkinci evliliklerini yaparlarsa bu eşleriyle mutlulukları ömür boyu sürecektir.

YÜCELİKLERİ :

Nerde olurlarsa olsunlar çok sevilirler. Sevginin yanında saygıda görürler. Yüksek mevkilerdeki dostları onlar için herşeyi yapar. Devlet dairelerindede işlerini iyi idare ederler.

EMELLER :

Eğer arzu ve isteklerinde sebatkar olurlarsa tüm emellerine kavuşurlar. Ancak acelecilik yaparlarsa karışıklığa neden olur isteklerinden uzaklaşırlar. Sabırlı olmalarında fayda vardır.

DÜŞMANLARI :

Balık burcunun düşmaları akrabalarından ve erkeklerden çıkar. Orta boylu yüzünde bir iz yada ben olan esmer bir kadından çekinmeleri gerkir.

YEMEK :

Pek yemek seçmezler. En çokda sebze, et, meyve ve tatlılara karşı zaafları vardır.

MESLEKLERİ :

Artist, ressam, kuaför, doktor, yazar, öğretmen, memur, hakim, avukat ve işçi olabilirler.

Balık burcu kadınlarının anlaşabilecekleri burçlar :

Boğa-Başak-Oğlak

Balık burcu kadınlarının sakınacakları burçlar :

Koç-İkizler-Aslan-Terazi-Yay-Kova

 

Balık Burcu Erkeği 20 Şubat-21 Mart

Fiziksel Özellikler

Balık burcunun erkekleri esmer veya sarı benizli, orta boylu, yuvarlak yüzlü olurlar. Gövde ve göğüsleri geniş, saçları kestane rengidir. Sakalları kumralca ve dalgalıdır. Kanlı canlı olurlar. Büyük ağızlı ve kırmızı dudaklı olurlar. Etli burunları ve parlak gözleri vardır. Güzel sesleri olup saçları erken dökülebilir. İki kürek kemiği arasında bir ben bulunabilir.

Kişisel Özellikler

Kolayca başkalarının etkisi altında kalabilirler. Genellikle çecrelerine uyan ve etkilenen bir yapıya sahiptirler. Hem midelerine hemde zevklerine aşırı düşkündürler. Bu yüzden genellikle şişmanlarlar. Orta halli olup çok konuşur şen şakrak hep gülerler. Alay etmesinide severler. Sırlarını bazen saklar bazende en olmadık insana söylerler. Emretmesini çok severler ama pek beceremezler. İyilik yapmasını çok severler. Çok şehvetli oldukları söylenemez. Etraflarına rahatsızlık vermekten ve insanları kırmaktan kaçınırlar. Asla yaptıkları iyiliklerden karşılık beklemezler. En son söyleyeceklerini ilk söylerler. Hem zeki hem uyanık hem de aşırı neşelidirler. Dış görünüşleri ile içleri arasında dağlar kadar fark vardır. Dışardan aşırı sakin görünselerde içlerinde hep sıkıntıları olur. Talihlidirler, şansları açıktır. Depresyona meyillidirler.

Balık Burcunun erkekleri, Müşteri Yıldızı’nın durumuna göre 3 bölüme ayrılırlar.

Birinci Bölüm 20 Şubat-29 Şubat   :

Birinci bölümün erkekleri iri vücutlu ve esmer tenlidirler. Büyük ağızlı, uzun kollu, düzgün çehreli ve uzun boyludurlar. Pek yakışıklı sayılmasalarda belirgin bir çekicilikleri vardır.

Toplumda sevilen insanlardır. Konuşmayı çok iyi becerirler. Ama etraflarındaki ikiyüzlü dostlarına güvenerek hatalı işler yapabilirler. Böyle insanlara karşı dikkat edip güvenmemeleri hayırlarına olur. Sağlık açısından sıhhatleri genelde iyidir. Göğüs ve karın ağrıları ile soğuk algınlıkları yaşayabilirler. Birde içkiye karşı zaafiyetleri vardır.

Meslek olarak yazar, sanatkar, tüccar, madenci ve öğretmen olabilirler.

Mavi ve gri renkleri giyimlerinde tercih etmeleri tavsiye edilir.

İkinci Bölüm 1 Mart-9 Mart:

Bu bölümün erkekleri beyaz tenlidirler. Kumral saçlı ve iri burunludurlar. Boyları uzun, kalın dudaklı ve ufak gözlüdürler. Alınları çukurdur. Ayaklarında bir iz yada ben, yüzlerinde de çiçekbozuğu olabilir.

Kaliteli ve zengin insanlarla ilişkileri kuvvetlidir. Sıcakkanlı ve canayakındırlar. Hileyi hurdayı hiç sevmezler. Arada bir de öfkelenebilirler ama tatlı sözlüdürler. Sağlık açısından sıhhatleri genellikle iyidir. Göğüs ve karın ağrıları ile soğuk algınlığına meyillidirler.

Meslek olarak  öğretmen, hukukçu, din adamı, memur, işçi, artist ve denizci olabilirler.

Mavi ve yeşil renkleri giyimlerinde tercih etmeleri tavsiye edilir.

Üçüncü Bölüm 10 Mart-21 Mart:

Bu tarihler arasında doğan erkekler  beyaz tenli ve sarı benizlidirler. Boylarıda uzundur. Dudakları kalın ve geniş ağızlıdırlar. Gözlerinde hep bir parlaklık görülür. Hem çok öfkeli hemde çok kuvvetlidirler. Yüzlerinde bir leke bulunabilir.

İş hayatlarında başarılı olurlar. Her zaman için geçerli meslekler seçerler. Gezmeyi çok severler. Huzursuzlukları yüzünden sık sık kavgaya girebilirler. Sağlık açısından akciğer ve bağırsak rahatsızlıklarına müsaittirler. Soğuk havalar onlara pek yaramaz. Üşütmemeye dikkat etmeleri lazımdır.

Meslek olarak dişçi, kimyager, cerrah, asker, yazar, berber ve işçi olabilirler.

Giyimlerinde kırmızı  tonlarını seçmeleri tavsiye edilir.

Tüm Balık Burcu Erkeklerinin Ortak Özellikleri

HAYAT VE GEÇİM :

Bu burcun erkekleri genellikle orta hallidir. Hem herkese iyilik yapmasını severler hemde sırlarını açarlar. İlerleyen yaşlarda rızıkları ve gelirleri artar.

MAL VE KAZANÇ :

Küçük yaşlarda mal ve gelirleri az olur. Biraz kötü günler geçirebilirler. İlerleyen yaşlarında gelirleri ve servetleri artar. Durumları çok iyi olur. Kimseye muhtaç olmadan hayatlarını sürdürürler.

KARDEŞLER :

Hem erkek hemde kız kardeşleri olur. Hepsiyle iyi geçinemez zaman zaman kavgada ederler. Bazı kardeşleriyle iyi anlaşırlar ancak erkek kardeşleri ile para konusunda kanlı bıçaklı olabilirler.

SAĞLIK :

Soğuk algınlığı, karın ve göğüs rahatsızlıklarından yana sıkıntı çekebilirler. Aşırı soğuk ve aşırı sıcağa pek dayanıklı değildirler.

EVLİLİK :

Kadınlar tarafından çok beğenilirler. Başlarından iki evlilik geçme ihtimali vardır. Şehvetlerine düşkün olduklarından gayrimeşru ilişkilere girme ihtimalleri vardır. İkinci evliliklerini yaparlarsa bu evlilik ömür boyu sürecektir.

YÜCELİKLERİ :

Yüksek makamlarda itibar görür, sayılır sevilirler. Zeten kimseyi üzmedikleri için toplum içinde de sevilen kişilerdir. Bu nedenlede her ortamda iyi dostları olur.

EMELLER :

Hem arzularında hemde isteklerinde sebatkar ve azimlidirler. Azimleri sayesinde her istediklerine kavuşabilirler.

DÜŞMANLARI :

Düşmanları genelde tahsilli insanlardan çıkar. Şahıs olarak esmer benizli bir adamdan kötülük görme ihtimalleri vardır. Dikkatli olmaları lazımdır.

YEMEK :

Pek yemek seçmezler. Sebze, et, tatlı ve meyveyi severler. Kilo almaya meyilli olduklarından zaman zaman perhiz yapmaları gerekebilir.

MESLEKLERİ :

Tüccar, asker, din adamı, kimyager, öğretmen, madenci, emlak komisyoncusu, inşaatçı, politikacı, hakim, avukat, gazeteci, artist veya işçi olabilirler.

Balık burcu erkeklerinin anlaşabilecekleri burçlar :

Yengeç-Akrep-Balık

Balık burcu erkeklerinin sakınacakları burçlar :

Koç-İkizler-Aslan-Terazi-Yay-Kova

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir