Kocam beni aldatıyor mu testi çöz

Kocam beni aldatıyor mu testi ile şüphelerinize cevap bulun. Aldatıp aldatmadığından emin olmak için en iyi yollardan biri de bu tür testlerdir. Bu testte cevap verirken her şeyden önce kendinize dürüst davranmalısınız.

Birlikte gezintiye çıktınız ve her zaman el ele kol kola yürüdüğünüz yerde yürüyorsunuz. Eşinizin cep telefonu çaldı ve konuşmadan kapattı. İş yerinden arıyorlar diyerek kesip atıyor. İkinci kez çalıyor ve bir kez daha açmadan kapatıyor. Kızgın bakışlarla bakarak ‘Bu kadar da olmaz ki!’ diyor. Üçüncü çalışta ise ‘Canım acil bir şey var sanırım’ deyip telefonu cevaplıyor. Konuşurken pek fazla cevap vermiyor. Uzun uzun dinledikten sonra ‘Eşimle birlikte geziyorum. Pazartesi günü sorununuzu çözmeye çalışacağım’ deyip kapatıyor. Size sarılıyor ve yürümeye devam ediyorsunuz.

Bir diğer hikaye ise şöyle;

Sen bilgisayarında şifre kullanmıyorsun çünkü bilgilerini ve ne yaptığını eşinin bilmesi seni rahatsız etmiyor. Kocanın dizüstü bilgisayarı ise şifre ile korumalı. Bazen onu bilgisayarda hararetle bir şeyler yazdığını görüyorsun. ‘İşin çok mu sevgilim?’ dediğinde kafa sallıyor ve kısık bir sesle sorunu onaylıyor. Aradan zaman geçiyor ve eşin bilgisayarını koltuğa bırakarak lavaboya gidiyor. Bunu yaparken de genellikle bilgisayarın kapağını kapatmış oluyor. Kapağı açtığında lütfen şifre girin yazıyor. İş bilgisayarı olduğu için pek fazla umursamıyorsun. Ona seslenerek ‘Benim bilgisayarımda sayfa açılmıyor, seninkinden bakabilir miyim?’ diye soruyorsun. ‘Tamam, ellerimi yıkayıp hemen geliyorum’ diyor ve şifresini sana söylemeden kendisi giriyor.

Sizin ilişki hikayenizde bu tür sahneler belki de yoktur ama aldatma olan evliliklerde en yaygın sahne maalesef ki bunlardır. Birçok kadın bu gibi şeyleri geç fark eder ve aldatma eylemini kocasına konduramaz. Zamanla, bu şüpheli hareketler arttıkça kadın kişi düşünmeye başlar ama ilk dönemlerde bundan emin olamaz. Kocam beni aldatıyor mu testi bu aşamada kadınların yardımına koşan ilk şeydir.

Kocam beni aldatıyor mu testine geçmeden önce

İlişkide sorunlar ortaya çıktıkça aldatma dürtüsü daha baskın hale gelir. Bazen de hiç sorun yokken, her şey süt liman gibi görünürken kadın kişi aylardır aldatılmış olduğunu aniden, şaşkınlıkla öğrenebilir. Bu noktada kendinize dürüst ve objektif olmalısınız hanımlar. Çünkü; siz ne kadar ilişkinizde sorun yokmuş gibi hissetseniz de maalesef erkeğiniz böyle düşünmüyor olacak ki aldatma eyleminde bulunuyor. Aldatmayı önlemenin en iyi yolu; kocayı mutlu edebilmektir.

Bu yüzden önce; kendinizi test etmelisiniz. Size bu yazıda iki test sunacağız. İlki ‘Eşini Mutlu Edebilme Becerinizi Ölçen Test’ olacak. Diğeri ise kocanızın sizi aldatıp aldatmadığı konusunda kuşkularınızı netleştirmenize yardımcı olacak olan Kocam Beni Aldatıyor Mu Testi olacak.

Kocam beni aldatıyor mu testi nasıl çözülür?

Sadece bu testte değil, önerdiğimiz diğer testte de kendinize karşı son derece objektif ve dürüst olmalısınız. Seçenekler içerisindeki ideal cevapları değil, gerçek durumunuza en uygun olan cevapları seçmelisiniz. Ancak bu şartla bu testlerin faydasını görebilirsiniz. Test sonucu olarak karşınıza çıkacak olan sonuç %100 doğrudur diyemeyiz ama bu testler aklınızdaki soru işaretlerinin büyük bir bölümünü çözümlemenize katkı sağlayabilecek niteliktedir.

  • Eşini Mutlu Edebilme Becerinizi Ölçen Test için buraya
  • Kocam Beni Aldatıyor Mu? Testi için buraya tıklayın
kocam beni seviyormu testi
kocam beni aldatıyor mu? Testi

Kocam Beni Aldatıyor Mu Testi çözdükten sonra ilgini çekebilecek bir kaynak tanıtmak isterim. 

Aldatan Erkeği Yakalamak kitabı Gamze Divanın kaleminden aldatan erkeği nasıl anlarsınız gizli kalmış kilit tüyoları paylaşmakta. Kitabı satın alan ve uygulayan okuyucuların yorumlarını altta sıraladım. 

Aldatan Erkeği Yakalamak kitabın yorumları: 

Bir süredir yoğun şüphe duyduğum ilişkim yüzünden yavaş yavaş erimeye başladığımı kavrar kavramaz ruhsal ve bedensel sağlığım için bu şüpheye son vermem gerektiğini anladım ve yaptığım araştırma sonucunda sizin kitabınıza ulaştım. “Nasıl olsa ne yapacağımı bilmiyorum, bari bilen birinin tavsiyelerini okuyayım” diyerek kitabınızı okumaya başladım. Aynen dediğiniz gibi henüz ilk sayfada rahatlık hissetmeye başladığım gibi, kitapta verdiğiniz bilgiler neticesinde neyi, nasıl, ne zaman yapmam gerektiğini öğrendim ve ortalıkta şaşkın ördek yavrusu gibi dolanmaktan kurtuldum. Sonuç olarak beni aldatmıyor olduğuna kesin olarak emin oldum. Bu da ekstra bir mutluluk oldu tabi benim için. Sayenizde, ilişkimdeki gereksiz kuruntu, şüphe, üzüntü, hayal kırıklığı gibi olumsuz ne duygu varsa temizledim. Az kalsın gereksiz yere ilişkimi bitirecektim. Size çok teşekkür ediyorum Gamze Hanım.
Yeliz T.
 
Gamze Hanım, size ne kadar teşekkür etsem azdır. Aldatıldığımı düşünmeye başladığım ilk günden beri iyi niyetinden hiç şüphe etmediğim en yakın arkadaşımla sürekli bu aldatılmayı konuştuk, fikir alışverişinde bulunduk. Dediğim gibi iyi niyetliydi ama kitabınızdan sonra geriye dönüp bakıyorum da beni yanlış yönlendirdiği çok şeyler olmuş. Çünkü aldatılma tecrübesi yoktu ve haliyle sadece tahminler üzerine konuşuyor, akıl veriyordu. Kitabınızı okuduktan sonra tecrübeli birinden yardım almanın bu gibi bir süreçte ne çok önemli olduğunu görmüş oldum. Bu bilgileri alenen paylaştığınız için size çok teşekkür ediyorum. Geleceğimi kurtardınız resmen.
Derin S.
 
Aldatılıyor olduğunu düşünen hemcinslerimin tamamına tavsiyemdir bu kitabı okusunlar. Çünkü bu gibi üzücü bir sürecin hem kadının ruh hali için hem de ilişkisinin selameti için gerçekten ciddiyetle kontrol edilmesi gerekiyor. Bu kitap size bunu veriyor. Sizi saçmalamaktan alıkoyuyor ve sizi gerçek sonuca ulaştırıyor.
Sibel K.
 
Yaşadığım hayal kırıklığını tarif edemem. Hem %100 emin olamadığım bir şüpheye sahiptim hem de müthiş bir kırgınlık, kızgınlık, hayal kırıklığı içerisindeydim. Eşime çok söylendim, onu yüzüne karşı çok sorguladım, telefonlarını kurcaladım, takip ettim, sosyal hayatını resmen kadraj altına aldım, bir sürü şey yaptım. Meğer sadece kitabınızı okusam yetermiş sonuca ulaşmak için. Hem kendimi hem de ilişkimizi boş yere yıprattım. Bayan arkadaşlarıma tavsiyemdir direkt faydalanın Gamze Hanım’ın kitabından başka şeylerle hiç uğraşmayın ve ertelemeyin. Erteledikçe kaybeden siz oluyorsunuz.
Nimet B.
 
Yaşadığım bu felaket dönemin benzerini hatta daha fazlasını yaşamış, her bir detayı benim kadar hissetmiş yani halden tam anlamıyla anlayan birinin verdiği tavsiyelerden daha kıymetli tavsiye olur mu? Olamaz. Kitabınızı okuduktan sonra üzerime çöken özgüveni, ne yapacağım konusunda kendimden emin olmamı sağladığınız için size minnettarım. Aksi halde doğru sonuca ulaşamazdım. Evet, sonuç benim için olumsuzdu yani gerçekten aldatıyor olduğunu sonunda itiraf etti ama bu sonuç bir süre beni üzse de bir yalanı yaşamaya devam etmiyor olmak en büyük mutluluğum oldu. Şimdi kıymetimi bilecek gerçek prenslere hayatımda yer açtım. Gayet mutluyum. Kitabınız olmasaydı belki de yıllarca aldatılmaya devam edilen, milletin arkamdan güldüğü veya üzüldüğü bir kadın olarak kalacaktım. Kitabınızda paylaşmış olduğunuz her bir bilgi için çok teşekkür ederim Gamze Hanım. Sevgilerimle…
Betül Ç.

Yazarların kitap hakkında yorumları

 
Eğer bir kadın eşinin veya evli değilse de sevgilisinin kendisini aldatıyor olduğundan şüpheleniyorsa kesinlikle bu kitabı kendine rehber edinmeli. Çünkü böylece bu gibi bir süreçte kadınların sıkça yaptığı hataları bertaraf etmiş ve bu sıkıntılı süreci çok güzel idare etmiş olacaklar. Kesin!
Sadri Ercan Talu

Yazar

 
Aldatılan bir kadına bunca faydalı bilgi verirken yalın bir dil kullanmak çok önemli. Çünkü zaten üzgün olan ve de acilen bir plana ihtiyacı olan insanı gereksiz laflarla sıkıp bunaltmadan en önemlisi de ona vakit kaybettirmeden ilişkisinin geleceğini görmesine/belirlemesine yardımcı olmak gerekiyor. Bu kitap tam da böyle bir kitap olmuş. Harika!
Fatma Tan

Yazar

 
Bir yazar olarak açıkça söylemek isterim ki bir şeyin nasıl yapıldığını sıralı biçimde A’dan Z’ye anlatan bu gibi kitapları çok faydalı buluyorum. Tamam içerisinde edebiyat olmayabilir ama birileri için kesinlikle hayat kurtaran bilgiler barındırıyor. Tam bir rehber niteliğinde okuyucuya müthiş bir koçluk yapıyor. Tebrik ederim.
Roonin Stark

Yazar

 
Şüphelerinize kaygılarınıza cevap veren, ilişkinizde yaptıklarınız ve yapamadıklarınıza yol gösteren, gelecekte ilişkiniz için yapmanız gereken her şey yer alıyor. En güzeli de sizi size yalın bir dille sadelikle anlatmış olması. Zamanım yok diye düşünüyorsanız yakalamak için Gamzeciğimin yazdığı kitap tamda size göredir aldatan erkeği yakalamak. Aldatılmış ya da aldatıldığı sanan her kadın hatta aldatılmasına bile gerek yok okuması lazım tavsiye ederim. Bu konularda Türk kadını bilgilendirdiği içinde tebrik ederim.
Ahu İZGİ

Yazar

Kitabı İncelemek için alttaki görsele tıklamanız yeterlidir, resim görünmüyor ise buraya tıklayarak kitaba ulaşabilirsiniz. 

Aldatan Erkeği yakalamak kitabın yazarı gamze divan

Benzer konular: