Kocam beni aldatıyor mu testi çöz

Kocam beni aldatıyor mu testi ile şüphelerinize cevap bulun. Aldatıp aldatmadığından emin olmak için en iyi yollardan biri de bu tür testlerdir. Bu testte cevap verirken her şeyden önce kendinize dürüst davranmalısınız.

Birlikte gezintiye çıktınız ve her zaman el ele kol kola yürüdüğünüz yerde yürüyorsunuz. Eşinizin cep telefonu çaldı ve konuşmadan kapattı. İş yerinden arıyorlar diyerek kesip atıyor. İkinci kez çalıyor ve bir kez daha açmadan kapatıyor. Kızgın bakışlarla bakarak ‘Bu kadar da olmaz ki!’ diyor. Üçüncü çalışta ise ‘Canım acil bir şey var sanırım’ deyip telefonu cevaplıyor. Konuşurken pek fazla cevap vermiyor. Uzun uzun dinledikten sonra ‘Eşimle birlikte geziyorum. Pazartesi günü sorununuzu çözmeye çalışacağım’ deyip kapatıyor. Size sarılıyor ve yürümeye devam ediyorsunuz.

Bir diğer hikaye ise şöyle;

Sen bilgisayarında şifre kullanmıyorsun çünkü bilgilerini ve ne yaptığını eşinin bilmesi seni rahatsız etmiyor. Kocanın dizüstü bilgisayarı ise şifre ile korumalı. Bazen onu bilgisayarda hararetle bir şeyler yazdığını görüyorsun. ‘İşin çok mu sevgilim?’ dediğinde kafa sallıyor ve kısık bir sesle sorunu onaylıyor. Aradan zaman geçiyor ve eşin bilgisayarını koltuğa bırakarak lavaboya gidiyor. Bunu yaparken de genellikle bilgisayarın kapağını kapatmış oluyor. Kapağı açtığında lütfen şifre girin yazıyor. İş bilgisayarı olduğu için pek fazla umursamıyorsun. Ona seslenerek ‘Benim bilgisayarımda sayfa açılmıyor, seninkinden bakabilir miyim?’ diye soruyorsun. ‘Tamam, ellerimi yıkayıp hemen geliyorum’ diyor ve şifresini sana söylemeden kendisi giriyor.

Sizin ilişki hikayenizde bu tür sahneler belki de yoktur ama aldatma olan evliliklerde en yaygın sahne maalesef ki bunlardır. Birçok kadın bu gibi şeyleri geç fark eder ve aldatma eylemini kocasına konduramaz. Zamanla, bu şüpheli hareketler arttıkça kadın kişi düşünmeye başlar ama ilk dönemlerde bundan emin olamaz. Kocam beni aldatıyor mu testi bu aşamada kadınların yardımına koşan ilk şeydir.

Kocam beni aldatıyor mu testine geçmeden önce

İlişkide sorunlar ortaya çıktıkça aldatma dürtüsü daha baskın hale gelir. Bazen de hiç sorun yokken, herşey süt liman gibi görünürken kadın kişi aylardır aldatılmış olduğunu aniden, şaşkınlıkla öğrenebilir. Bu noktada kendinize dürüst ve objektif olmalısınız hanımlar. Çünkü; siz ne kadar ilişkinizde sorun yokmuş gibi hissetseniz de maalesef erkeğiniz böyle düşünmüyor olacak ki aldatma eyleminde bulunuyor. Aldatmayı önlemenin en iyi yolu; kocayı mutlu edebilmektir.

Bu yüzden önce; kendinizi test etmelisiniz. Size bu yazıda iki test sunacağız. İlki ‘Eşini Mutlu Edebilme Becerinizi Ölçen Test’ olacak. Diğeri ise kocanızın sizi aldatıp aldatmadığı konusunda kuşkularınızı netleştirmenize yardımcı olacak olan Kocam Beni Aldatıyor Mu Testi olacak.

Kocam beni aldatıyor mu testi nasıl çözülür?

Sadece bu testte değil, önerdiğimiz diğer testte de kendinize karşı son derece objektif ve dürüst olmalısınız. Seçenekler içerisindeki ideal cevapları değil, gerçek durumunuza en uygun olan cevapları seçmelisiniz. Ancak bu şartla bu testlerin faydasını görebilirsiniz. Test sonucu olarak karşınıza çıkacak olan sonuç %100 doğrudur diyemeyiz ama bu testler aklınızdaki soru işaretlerinin büyük bir bölümünü çözümlemenize katkı sağlayabilecek niteliktedir.

  • Eşini Mutlu Edebilme Becerinizi Ölçen Test için buraya
  • Kocam Beni Aldatıyor Mu? Testi için buraya tıklayın
kocam beni seviyormu testi
kocam beni aldatıyor mu? Testi

Benzer konular: