Kocam beni aldatıyor mu? diyen kadın ne yapmalıdır

Kocam beni aldatıyor mu? diyen bir kadın, öncelikle bunun duygusal mı yoksa cinsel bir aldatma mı olduğuna dikkat etmeli ve önlemlerini buna göre almalıdır. Yapabileceklerinizi bu yazıda derledik.

Öncelikle küçük bir giriş yapalım; Bu soru niçin içini kemiriyor? Gerçekliği olan sebeplerin mi var yoksa doğanda aşırı kıskançlık ve kuruntu huyu mu var?

Duyduğumuz pek çok hikaye vardır; Ayşe Teyze’nin kocası zamanında az fındık kırmamıştır, Selma Yenge’nin Mehmet’i de çok çapkındı… Eskiden boşanmak yoktu, ayıptı. İşin ucunda dul kadın olmak vardı. Zamanın ruhu başkaydı. Şimdi ise bambaşka..!

Günümüzde teknoloji ve sosyal ağlar nedeni ile Facebook, Twitter, MSN ve cep telefonları gibi detaylar kıskançlıkların da tavan yapmasına sebep oldu. Ruj lekesi aramalar artık tarih oldu, artık cep telefonu ve sosyal ağlardaki hesaplar takip ediliyor. Kocam beni aldatıyor mu? diyen binlerce kadın önce bu alanlara göz atıyor.

Sizin şüphelerinize sebep olan şeyler içerisinde de bu sosyal medya alanları var olabilir. Olmasa da dert değil. Birazdan anlatacaklarımız nasıl olsa zihninizdeki kör noktaları açacak.

1.Kocanın aldatma şeklini önemse, Kocam Beni Aldatıyor Mu soruna cevap bul

Kocam Beni Aldatıyor Mu sorusunda fiziki ve zihinsel aldatmayı birbirinden ayırmalıyız. Her iki aldatma da ilk etapta beyinde başlar ama ilerleyişi farklılıklar gösterir. Hangisinin daha tehlikeli olduğu uzmanlar tarafından uzun bir tartışma konusu. Bir gecelik cinsel aldatma ve asla fiziksel olmayan ama onun zihninde uzun süre devam edebilecek olan duygusal aldatma. Cinsel aldatma, kocanın seninle birlikteyken kafasının içinde başka bir kadının olması kadar acı veren bir hikayedir ama yine de kadınlar tarafından ‘Buna da şükür’ dedirten bir türdür.

2.Gereğinden fazla kıskançlık sergileme

Kıskançlık doğanda mı var? Bunla başa çıkmalısın! Aşırı kıskançlık kocanı daha da bunaltır ve senden hızla soğumasına sebep olur. Ona, iş yerindeki kadın arkadaşları hakkında hatta hiç tanımadığın ama adını duyduğun bayan arkadaşları hakkında suçlamalarda bulunma.

3.Aldattığından emin olmadan harekete geçme

Kocam Beni Aldatıyor Mu? 1 numaralı neden 1

Kocam beni aldatıyor mu? sorusuna kesin bir cevap bulmalısın. Bu cevabı bulmadan harekete geçecek olursan birçok hata yapabilir ve yok yere senden iyice soğumasına sebep olabilirsin. Bu konuda nelere dikkat etmen gerektiği, neleri gözlemlemen ve neleri takip etmen gerektiği ile ilgili herşey ‘Aldatan Eşi Yakalamak’ isimli kitapta uzmanlar tarafından anlatılıyor. Bu kitabı dikkate al ve bunun sadece bir başlangıç olduğunu unutma. Bunla beraber kocanın aşkını tekrar kazanabileceğin taktikleri uygulaman da çok önemli. Bunun için de Kocanın Kalbine Gir isimli kitap sana çok iyi bir yol arkadaşı olacak.

Özetle;

  • Aldatan Eşi Yakalamak kitabıyla aldatılıp aldatılmadığından emin olacaksın,
  • Kocanın Kalbine Gir kitabıyla da seni aldatan kocanın kalbini tekrar kazanmanın yollarını keşfedeceksin.

Her ikisi de adından söz ettiren, okuyucusuna neler yapması gerektiğini açık bir dille anlatan çok özel kitaplardır. Kitaplara aşağıdaki linklerden ulaşabilir ve hemen okumaya başlayabilirsin.

Aldatan Erkeği Yakalamak Yazarı Gamze Divan Kimdir?

Aldatan Erkeği Yakalamak kitabın yazarı Gamze Divan kimdir diye soruyorsanız altta size Yazar Gamze Divanın kendi anlattığı ben kimim metini yazdım. Bir hayli ilginç olan hayatı siz değerli kadınlar için değerleyip toparladığı kitapları bulunmaktadır. 

Gamze Divan Kimdir?

Kocam Beni Aldatıyor Mu? 1 numaralı neden 2
Merhaba, Ben Gamze Divan. Edebiyat ve İletişim eğitimi almış, araştırmacı bir yazarım. Panik Atağa Son, Göğüs Büyütme Programı ve Mutlu İzdivaç kitaplarının yazarıyım. Fenomen olmuş bazı internet sitelerinde köşe yazarlığı da yapmaktayım.

Moda Tutkunu | Stilist | Recycler | 1985 Doğumlu | Dikkat! Barbie bebeklerini hala saklıyor | Bol bol geziyor | Yeni şeyler keşfediyor | Keşfettiklerini paylaşıyor | Kötü bir insan değil sadece Snop! | Sizi ilgilendirenler bu kadar!

Yazdığım Kitaplar:
Panik Atağa Son | Göğüs Büyütme Programı | Mutlu İzdivaç

Yazar
Gamze Divan

Aldatan Erkeği Yakalamak kitabı satın alıp hakkında yorum yapan okuyucuların yorumları da yine altta sıraladım. Yorumlara bakınca bir hayli işe yarayan bu kitabı satın almamak elde değildir. 

Aldatan Erkeği Yakalamak kitabı yorumları: 

Bir süredir yoğun şüphe duyduğum ilişkim yüzünden yavaş yavaş erimeye başladığımı kavrar kavramaz ruhsal ve bedensel sağlığım için bu şüpheye son vermem gerektiğini anladım ve yaptığım araştırma sonucunda sizin kitabınıza ulaştım. “Nasıl olsa ne yapacağımı bilmiyorum, bari bilen birinin tavsiyelerini okuyayım” diyerek kitabınızı okumaya başladım. Aynen dediğiniz gibi henüz ilk sayfada rahatlık hissetmeye başladığım gibi, kitapta verdiğiniz bilgiler neticesinde neyi, nasıl, ne zaman yapmam gerektiğini öğrendim ve ortalıkta şaşkın ördek yavrusu gibi dolanmaktan kurtuldum. Sonuç olarak beni aldatmıyor olduğuna kesin olarak emin oldum. Bu da ekstra bir mutluluk oldu tabi benim için. Sayenizde, ilişkimdeki gereksiz kuruntu, şüphe, üzüntü, hayal kırıklığı gibi olumsuz ne duygu varsa temizledim. Az kalsın gereksiz yere ilişkimi bitirecektim. Size çok teşekkür ediyorum Gamze Hanım.
Yeliz T.
 
Gamze Hanım, size ne kadar teşekkür etsem azdır. Aldatıldığımı düşünmeye başladığım ilk günden beri iyi niyetinden hiç şüphe etmediğim en yakın arkadaşımla sürekli bu aldatılmayı konuştuk, fikir alışverişinde bulunduk. Dediğim gibi iyi niyetliydi ama kitabınızdan sonra geriye dönüp bakıyorum da beni yanlış yönlendirdiği çok şeyler olmuş. Çünkü aldatılma tecrübesi yoktu ve haliyle sadece tahminler üzerine konuşuyor, akıl veriyordu. Kitabınızı okuduktan sonra tecrübeli birinden yardım almanın bu gibi bir süreçte ne çok önemli olduğunu görmüş oldum. Bu bilgileri alenen paylaştığınız için size çok teşekkür ediyorum. Geleceğimi kurtardınız resmen.
Derin S.
 
Aldatılıyor olduğunu düşünen hemcinslerimin tamamına tavsiyemdir bu kitabı okusunlar. Çünkü bu gibi üzücü bir sürecin hem kadının ruh hali için hem de ilişkisinin selameti için gerçekten ciddiyetle kontrol edilmesi gerekiyor. Bu kitap size bunu veriyor. Sizi saçmalamaktan alıkoyuyor ve sizi gerçek sonuca ulaştırıyor.
Sibel K.
 
Yaşadığım hayal kırıklığını tarif edemem. Hem %100 emin olamadığım bir şüpheye sahiptim hem de müthiş bir kırgınlık, kızgınlık, hayal kırıklığı içerisindeydim. Eşime çok söylendim, onu yüzüne karşı çok sorguladım, telefonlarını kurcaladım, takip ettim, sosyal hayatını resmen kadraj altına aldım, bir sürü şey yaptım. Meğer sadece kitabınızı okusam yetermiş sonuca ulaşmak için. Hem kendimi hem de ilişkimizi boş yere yıprattım. Bayan arkadaşlarıma tavsiyemdir direkt faydalanın Gamze Hanım’ın kitabından başka şeylerle hiç uğraşmayın ve ertelemeyin. Erteledikçe kaybeden siz oluyorsunuz.
Nimet B.
 
Yaşadığım bu felaket dönemin benzerini hatta daha fazlasını yaşamış, her bir detayı benim kadar hissetmiş yani halden tam anlamıyla anlayan birinin verdiği tavsiyelerden daha kıymetli tavsiye olur mu? Olamaz. Kitabınızı okuduktan sonra üzerime çöken özgüveni, ne yapacağım konusunda kendimden emin olmamı sağladığınız için size minnettarım. Aksi halde doğru sonuca ulaşamazdım. Evet, sonuç benim için olumsuzdu yani gerçekten aldatıyor olduğunu sonunda itiraf etti ama bu sonuç bir süre beni üzse de bir yalanı yaşamaya devam etmiyor olmak en büyük mutluluğum oldu. Şimdi kıymetimi bilecek gerçek prenslere hayatımda yer açtım. Gayet mutluyum. Kitabınız olmasaydı belki de yıllarca aldatılmaya devam edilen, milletin arkamdan güldüğü veya üzüldüğü bir kadın olarak kalacaktım. Kitabınızda paylaşmış olduğunuz her bir bilgi için çok teşekkür ederim Gamze Hanım. Sevgilerimle…
Betül Ç.
Kitabı incelemek için resime tıklamanız yeterlidir ya da alttaki linklerdende ulaşabilirsiniz. 
 

 

  • Kocanın Kalbine Gir kitabı için; buraya tıkla
  • Aldatan Eşini Yakalamak kitabı için buraya tıkla
kocam beni aldatıyor mu? Testi
kocam beni seviyormu testi

Kocam Beni Aldatıyor Mu konusunda Benzer Konular: 

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir