Kocam beni aldatıyor mu? diyen kadın ne yapmalıdır

Kocam beni aldatıyor mu? diyen bir kadın, öncelikle bunun duygusal mı yoksa cinsel bir aldatma mı olduğuna dikkat etmeli ve önlemlerini buna göre almalıdır. Yapabileceklerinizi bu yazıda derledik.

Öncelikle küçük bir giriş yapalım; Bu soru niçin içini kemiriyor? Gerçekliği olan sebeplerin mi var yoksa doğanda aşırı kıskançlık ve kuruntu huyu mu var?

Duyduğumuz pek çok hikaye vardır; Ayşe Teyze’nin kocası zamanında az fındık kırmamıştır, Selma Yenge’nin Mehmet’i de çok çapkındı… Eskiden boşanmak yoktu, ayıptı. İşin ucunda dul kadın olmak vardı. Zamanın ruhu başkaydı. Şimdi ise bambaşka..!

Günümüzde teknoloji ve sosyal ağlar nedeni ile Facebook, Twitter, MSN ve cep telefonları gibi detaylar kıskançlıkların da tavan yapmasına sebep oldu. Ruj lekesi aramalar artık tarih oldu, artık cep telefonu ve sosyal ağlardaki hesaplar takip ediliyor. Kocam beni aldatıyor mu? diyen binlerce kadın önce bu alanlara göz atıyor.

Sizin şüphelerinize sebep olan şeyler içerisinde de bu sosyal medya alanları var olabilir. Olmasa da dert değil. Birazdan anlatacaklarımız nasıl olsa zihninizdeki kör noktaları açacak.

1.Kocanın aldatma şeklini önemse

Fiziki ve zihinsel aldatmayı birbirinden ayırmalıyız. Her iki aldatma da ilk etapta beyinde başlar ama ilerleyişi farklılıklar gösterir. Hangisinin daha tehlikeli olduğu uzmanlar tarafından uzun bir tartışma konusu. Bir gecelik cinsel aldatma ve asla fiziksel olmayan ama onun zihninde uzun süre devam edebilecek olan duygusal aldatma. Cinsel aldatma, kocanın seninle birlikteyken kafasının içinde başka bir kadının olması kadar acı veren bir hikayedir ama yine de kadınlar tarafından ‘Buna da şükür’ dedirten bir türdür.

2.Gereğinden fazla kıskançlık sergileme

Kıskançlık doğanda mı var? Bunla başa çıkmalısın! Aşırı kıskançlık kocanı daha da bunaltır ve senden hızla soğumasına sebep olur. Ona, iş yerindeki kadın arkadaşları hakkında hatta hiç tanımadığın ama adını duyduğun bayan arkadaşları hakkında suçlamalarda bulunma.

3.Aldattığından emin olmadan harekete geçme

Aldatan Erkeği yakalamak kitabın yazarı gamze divan

Kocam beni aldatıyor mu? sorusuna kesin bir cevap bulmalısın. Bu cevabı bulmadan harekete geçecek olursan birçok hata yapabilir ve yok yere senden iyice soğumasına sebep olabilirsin. Bu konuda nelere dikkat etmen gerektiği, neleri gözlemlemen ve neleri takip etmen gerektiği ile ilgili herşey ‘Aldatan Eşi Yakalamak’ isimli kitapta uzmanlar tarafından anlatılıyor. Bu kitabı dikkate al ve bunun sadece bir başlangıç olduğunu unutma. Bunla beraber kocanın aşkını tekrar kazanabileceğin taktikleri uygulaman da çok önemli. Bunun için de Kocanın Kalbine Gir isimli kitap sana çok iyi bir yol arkadaşı olacak.

Özetle;

  • Aldatan Eşi Yakalamak kitabıyla aldatılıp aldatılmadığından emin olacaksın,
  • Kocanın Kalbine Gir kitabıyla da seni aldatan kocanın kalbini tekrar kazanmanın yollarını keşfedeceksin.

Her ikisi de adından söz ettiren, okuyucusuna neler yapması gerektiğini açık bir dille anlatan çok özel kitaplardır. Kitaplara aşağıdaki linklerden ulaşabilir ve hemen okumaya başlayabilirsin.

  • Kocanın Kalbine Gir kitabı için; buraya tıkla
  • Aldatan Eşini Yakalamak kitabı için buraya tıkla
kocam beni aldatıyor mu? Testi
kocam beni seviyormu testi

Benzer Konular: