Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım Taktikleri

Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım diyen bir kadın, doğru hamlelerle bunu başarabilir. Doğru hamlelerin neler olduğunu bu yazıda sıralıyoruz.

Kocasının bağlılığında ve ilgisinde oluşan azalma, bir kadının yaşam kalitesinin tamamını olumsuz etkileyebilecek önemli bir güce sahiptir. Kendisine olan güvenini ve sevgisini ve hatta iç dünyasında ki pek çok şeyi zamanla yitirmesine sebep olur. Geç olmadan tedbirler almaz ve içerisinde bulunduğu durumu tersine çevirecek bir şeyler yapmaz ise yaşadığı mutsuzluk katlanarak artar. En kötü ihtimalle bu evlilik son bulmaya doğru yaklaşıyor olabilir. Siz de eşinizin size ilgi göstermediğini düşünüyor ve onu kendine bağlamanın yollarını arıyorsanız acil tedbirler almanızı, aksi halde çok geç kalabileceğiniz durumlar oluşabileceğini söyleyelim!

Peki, kocanızı bunaltmadan onu kendinize kısa sürede nasıl bağlarsınız?

Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım Diyen Bir Kadın Neler Yapmalıdır?

Birçok kadın evliliğinde ters giden şeyler hakkında kocasına sitemkâr konuşmayı, şikayetçi cümleler kurmayı tercih ediyor ve elde ettikleri sonuç ne oluyor biliyor musunuz? Kocalarını kendilerinden çok daha hızlı soğutuyorlar. Siz bu hataya düşmeyin!

Kocamı kendime nasıl bağlarım? sorusunu soran bir kadının kocasına sitem etmekten önce ihtiyacı olan ilk şey, erkeğin bağlılığını artıran belli bazı püf noktalarını bilmek ve bunları uygulamaktır. Kadın, kararlı olmalı ve en doğru uygulamaları yapmalıdır.

Peki, bu doğrular neler? Bu doğruların neler olduğunu ve neyi ne zaman yapmanız gerektiğini sırasıyla anlatan Kocanın Kalbine Gir e-kitabını okuyabileceğiniz linki yazının sonunda göreceksiniz. Maksimum 3 gün gibi bir sürede okuyup bitirebileceğiniz bu eşsiz kitabı yabana atmayın ve mutlaka okuyun hanımlar. Kocanızın size olan bağlılığı 1 ayda değişim gösterecek ve eskisinden çok daha bağlı bir erkek olacak.

Nelerin Değiştiğine Bak!

Evlilik sürecinin ilk dönemi, çoğu çift için büyük bir heyecan kaynağıdır. Çünkü evlilik, yeniliklerin yaşanacağı bir dönem olacaktır. Yeni bir hayat tarzı, yeni olaylar…vs. ama sonra ne olursa olur ve ilişkinin monotonlaşan yüzü ile karşılaşılır. Hayat gailesi ya da başkaca şeyler ilişkiyi cansız, cılız bir hale sokar. Bu hale gelindikten sonra da ilişki birçok tehlike ile kolaylıkla sarsılabilir hale gelir. Örneğin; Aldatma!

Araştırmalara göre evlilikte zamanla değişen, bağlılığı sarsan konular şunlar;

 • Çiftler arası ilgi yetersizliği,
 • Çiftler arası heyecan eksikliği,
 • Cinsel yaşamın monotonluğu ve sekste %100 tatmin olamama,
 • Çiftlerin iletişimin modellerindeki tıkanıklıklar.

Bugüne Kadar Gelen Bu Olumsuz Değişimleri Engelle

Yukarıdaki maddelere ek olarak, her ilişkinin bir dinamiği olduğunu da belirtelim. Geçmişte olanlar, yaşanmışlıklar dinamiklerinizi şekillendiren çok önemli faktörler ve bu dinamikler her yeni günle birlikte şekillenmeye hep devam ederler. Değişim gösteren bu dinamikleri yönetmeyi becerebilmek yani ilişkiyi yeniden yapılandırmayı bilmek bu işin en önemli püf noktası. Bunu başarabilirseniz kocanızın size olan bağlılığının zamanla artmaya başladığını fark edilir biçimde görebilirsiniz. Hatta onu kendinize sırılsıklam aşık bile edebilirsiniz.

Peki, nasıl yapacağım, neler yapmam gerekiyor? diyorsanız binlerce kadına ışık tutmuş olan Kocanın Kalbine Gir e-kitabını okumanızı önemle tavsiye ederiz.

Kocanın Kalbine Gir e-kitabı Bu Konuda Belli Bir Yol Haritası Çiziyor

Bu e-kitap, evlilik ilişkisi konusunda fenomen olmuş bir kitap. İlişkinizde kötü bir hal almış olan dinamiklerinizi yeniden nasıl şekillendirebileceğinizi adım adım gösteriyor. Bununla da kalmıyor, neler yaparak kocanızın hayranlığını/aşkını ve tabi ki bağlılığını kısa sürede kazanabileceğinizin pratik yollarını gösteriyor. Sıraya konulmuş davranış ve metotları tek tek anlatıyor ve bunları sırasıyla uygulamanızı sağlıyor.

Evliliğinizdeki olumsuz değişimi, olumluya nasıl çevirebileceğinize dair aklınızda yeşeren fikirler yoksa bu kitabı mutlaka okumanızı öneriyoruz. Kaybedeceğiniz hiçbir şey yok ama kazanacağınız çok şey olacak!

Geç olmadan ilişkinizi kurtarmak, kendinizi ve eşinizi farklı bakış açılarından değerlendirmek ve evliliğinizin refah seviyesini artırmak için kitabın sunduğu metotları önerildiği sırada uygulamalısınız. Sonuç; Maksimum 3 ayda tamamen size bağlı bir koca!

Kitabı okumak için www.kocaninkalbinegir.com adresine tıklamanız yeterli. Oradaki yönergeleri takip ederek kitabı hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Kocanın kalbine gir kitabı hemen okumak için tıkla
Sistem uyumlu PDF
kocam beni aldatıyor mu? Testi
kocam beni seviyormu testi

Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? ile benzer konular:

Yorum

 • Isık
  Cevapla

  Eşimle 2bucuk yıllık evlıyız fakat bana olan ılgısı cok az sureklı terslemeler evde oldugu zamanlarda televızyon ızlemesı ya da uyuyup kalması cabası ne yapmam gerekır tekrardan kendıme baglamak ıcın

 • Aslıhan
  Cevapla

  Senin ona ilgi duyman gerek…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir