Evlilik Danışmanı isimli bir siteye denk geldim geçenlerde. İncelemeye başladım. Konuları pek yabancı gelmedi bana. Evlilikteki sorunlardan bahseden ve bunların üstesinden gelmek için yol gösteren bir site. Yalnız bu sitenin benzer diğer konuları işleyen pek çok siteden çok büyük bir farkı var. 

Evlilik Danışmanı nokta co (www.evlilikdanismani.co)

Sitenin sade bir yapısı ve rahatlıkla okuyabileceğiniz yazıları var. Dilin sadeliği ile öne çıkan sayfanın resimleri de çok abartılı değil. Elbetteki bunlar işin yüzeysel teknik kısımları.

Bahsetmek istediğimiz, asıl önemli şey; Bu sayfa diğerleri gibi sizi daha doğrusu evliliği kötü giden ve evlilik danışmanı arayan kişileri terapist kliniklerine postalamıyor. Hatta terapistlere binlerce lira harcamanız gerekmediğini söylüyor. Dedikleri aynen şu;

Evlilik danışmanı olmadan evliliğini nasıl düzelteceğinin çok özel metotlarını burada paylaşıyoruz. Sen de bu metotları öğren ve kısa sürede mutluluğu yakala.

  • Özelini üçüncü bir şahısla paylaşmaktan çekinmek,
  • Seans ücretlerinin yüksek olması,
  • Zaman sıkıntısı, trafik gibi engelleyici unsurlar,
  • Tüm bunlar halledilecek olsa dahi seansların olumlu netice verip vermeyeceğine dair kuşkular,
  • Danışman kişinin işinde başarılı olup olmadığının önceden bilinememesi,

gibi sebeplerle çoğu kişi evlilik danışmanı deneyimi yaşayamaz ve bu sebeplerin hepsi gerçekten de çok haklı sebeplerdir.

Evlilik Danışmanı

Evlilik Danışmanı’na Ücretsiz Danışabilirsiniz

Evlilik Danışmanı sitesine evliliğinizle ilgili her şeyi ücretsiz danışabilirsiniz. Kliniklere ya da terapistlere yüksek danışmanlık ücretleri ödemenize gerek yok. İsterseniz e-mail yoluyla, isterseniz herhangi bir makalesinin altına bırakacağınız yorumla aklınıza takılan her şeyi onlara sorabilir ve kısa sürede cevap alabilirsiniz.

Siz de bir şeyler danışmak isterseniz, tıklayın sorun deriz>> Evlilik Danışmanı

“Evlilik danışmanı” arayışında olan kişiler ya da çiftler için bu gerçekten bulunmaz bir nimet. Bir danışmanın ya da tek seans bir terapinin akıl almaz ücretlerini düşününce minnet duymadan edemiyor insan..! Sağ olsunlar, hep var olsunlar.

Bunun yanı sıra sadece o site de değil yine aynı kuruluşun ücret karşılığında uzman danışmanlara sorunuzu sorabilirsiniz. Danışmana Sor sistesinde verilen hizmetler sadece evlilik ile sınırlı kalmıyor. Her türlü danışmanlık konusunda uzman olan danışmanları sizi bekler ve sorularınızı cevaplar. Uygun paketler karşılığında size yardımcı olmaktan keyif alıyorlar.

Danışmana Sor sitesi nedir peki?

DanışmanaSor sitesi ilk açıldığı günden bu yana sorunu olan insanlara yardım etmek amacını gütmektedir. Sadece kişisel sorunlar değil hukuki ya da eğitim konusunda da sorularınıza cevap vermekte. Hatta fenomen olmak isteyen genç youtube ya da instagram kullanıcılara da.

Danışmanlar hizmet verdiği dalda sertifikaları bulunmakta. Site ben danışmanım diyenleri sıkı bir kontrol altından geçiriyor. Gerçekten diploma ve sertifika sahipleri site içi yer vermektedir.

Gelin birlikte danışmana sor sitesinde ki yorumlara göz atalım.

Bazı soruları herkese soramazsınız. Sorsanız bile alacağımız cevaplar ne kadar yararlı olur ki? Danışmana Sor destek hizmetini kullandığımda trafiğe girme/takılma derdi olmadan, bilgisayarımın başından rahatlıkla sorularımı sordum, cevaplarımı alabildim. Dijital dünyanın yaratmış olduğu bu rahatlık harika. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Burak O.

Serbest, Yaş: 28

Evimdeki işler nedeniyle pek dışarıya çıkamıyor, bir danışmana gidemiyorum. Gidebilsem bile çevremde bilinmesini istemediğim bir detaydı bu. Danışmana Sor sitesi sayesinde ihtiyacım olan şey ayağıma geldi. Evimin konforundan ayrılmadan, kimse bilmeden ihtiyacım olan cevapları profesyonelce alabiliyorum. İyiki varsınız.

Canan T.

Ev Hanımı, Yaş: 34

Danışmana Sor sitenizin sunduğu hizmet sayesinde telefonumdan birkaç tıklamayla istediğim profesyonel yardımı kolaylıkla alabiliyorum. Sizi keşfettikten sonra geleceğe dair endişelerim azaldı desem abartmış olmam. Çünkü biliyorum ki birkaç tıkla, hiçbir yere gitmeme gerek kalmadan işi bilen birinden destek alabileceğim. Kaliteli hizmet için çok teşekkürler.

Eren B.

Web Tasarımcısı, Yaş: 43

Hızlı ve güvenli

Danışmana Sor sitesinin sunduğu hizmetlerin arasında sadece hızlı ve güvenli de kalmıyor. Ayrıca %100 gizli olduğunu da belirtmekte. Günümüzde kişisel bilgilerin şeker bayramında dağıtalan şekerler gibi olduğunu düşünürsek, bu hizmetin gerçek anlamda %100 gizli olduğunu söylemek güçlü bir alt yapıya sahip olduğunu gösterir.

Evlilik Danışmanı

Danışmana Sor sitesi yöneticilerine sorduğumuzda biz kişisel bilgilere saygılıyız. Ne google a ne de facebooka satma eylemimiz yoktur. Bu günlerde gizlilik içinde sorular sormak güçtür. Örnek vermek gerekirse. Danışanlarımızın ismi haricinde e posta bilgileri danışmanlarımıza paylaşılmıyor. Sisteme kayıt olurken telefon numara gibi hassas bilgileri de istemiyoruz. Anlayacağınız gibi danışmak isteyen herkes gönül rahatıyla Danışmana Sor sitemizde üye olur ve danışmanlarımıza sorusunu sorabilir.

Sorulan sorular da dilerse danışan silebilir ya da arşiv oluşturmak isterse arşivleyebilir.

Sevgiler,

Evlilik Terapisti Makalesi

Evlilik Danışmanı konusu hakkında diğer yazılarımız. 

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir