Evlilik Danışmanı isimli bir siteye denk geldim geçenlerde. İncelemeye başladım. Konuları pek yabancı gelmedi bana. Evlilikteki sorunlardan bahseden ve bunların üstesinden gelmek için yol gösteren bir site. Yalnız bu sitenin benzer diğer konuları işleyen pek çok siteden çok büyük bir farkı var. 

Evlilik Danışmanı nokta co (www.evlilikdanismani.co)

Sitenin sade bir yapısı ve rahatlıkla okuyabileceğiniz yazıları var. Dilin sadeliği ile öne çıkan sayfanın resimleri de çok abartılı değil. Elbetteki bunlar işin yüzeysel teknik kısımları.

Bahsetmek istediğimiz, asıl önemli şey; Bu sayfa diğerleri gibi sizi daha doğrusu evliliği kötü giden ve evlilik danışmanı arayan kişileri terapist kliniklerine postalamıyor. Hatta terapistlere binlerce lira harcamanız gerekmediğini söylüyor. Dedikleri aynen şu;

Evlilik danışmanı olmadan evliliğini nasıl düzelteceğinin çok özel metotlarını burada paylaşıyoruz. Sen de bu metotları öğren ve kısa sürede mutluluğu yakala.

  • Özelini üçüncü bir şahısla paylaşmaktan çekinmek,
  • Seans ücretlerinin yüksek olması,
  • Zaman sıkıntısı, trafik gibi engelleyici unsurlar,
  • Tüm bunlar halledilecek olsa dahi seansların olumlu netice verip vermeyeceğine dair kuşkular,
  • Danışman kişinin işinde başarılı olup olmadığının önceden bilinememesi,

gibi sebeplerle çoğu kişi evlilik danışmanı deneyimi yaşayamaz ve bu sebeplerin hepsi gerçekten de çok haklı sebeplerdir.

Evlilik Danışmanı’na Ücretsiz Danışabilirsiniz

Evlilik Danışmanı sitesine evliliğinizle ilgili herşeyi ücretsiz danışabilirsiniz. Kliniklere ya da terapistlere yüksek danışmanlık ücretleri ödemenize gerek yok. İsterseniz e-mail yoluyla, isterseniz herhangi bir makalesinin altına bırakacağınız yorumla aklınıza takılan herşeyi onlara sorabilir ve kısa sürede cevap alabilirsiniz.

“Evlilik danışmanı” arayışında olan kişiler ya da çiftler için bu gerçekten bulunmaz bir nimet. Bir danışmanın ya da tek seans bir terapinin akıl almaz ücretlerini düşününce minnet duymadan edemiyor insan..! Sağ olsunlar, hep var olsunlar.

Siz de birşeyler danışmak isterseniz, tıklayın sorun deriz>> Evlilik Danışmanı

Sevgiler,