Bir erkeği etkileme yolları için ipuçları

Bir erkeği etkileme yolları birçok ara yoldan oluşur. Yani eş zamanlı olarak pek çok şey yapmanız gerekir. Bu yazıda bunları derledik.

Anlık veya zamanla öğrenilebilecek davranışlarla erkekleri etkileyebilirsiniz. Sizin için anlamı olmayan davranışlar dahi bazı erkekleri derinden etkileyebilir. Bu tarz farkları karşınızdaki erkeğin hayatında yaşadıkları, yetişme çağı ve önceki ilişkileri gibi faktörler belirler.

Genel  olarak maddeler isek…

İpucu 1

Beden Duruşu… Bırakacağınız izlenimi yaratan baş etkenlerden biri beden duruşunuzdur. Sizi gören insanların kafasında, duruşunuza göre bir fikir oluştuğunu; duruşunuzu uzaktaki bir insanın dahi gördüğünü unutmayın. Her ortamda, her daim duruşunuza özen gösterin.

İpucu 2

Giyim ve Tarz.. Kişiliği yansıtan en önemli etkenlerden biridir kıyafetleriniz. Sesiniz gibi giyim tarzınızda özgün olmalıdır, sizi yansıtan özgün bir tarz. Giyiminize ne kadar özen gösterirseniz, standartlarınız da o kadar yükselecektir.

İpucu 3

Gülümsemek.. Gülümseyerek bakmak karşınızdakinin size pozitif yaklaşmasını sağlar. Gülümsemek; bir erkeği etkileme yolları üzerinde atılacak en önemli adımlardandır.

İpucu 4

Koku… Bilinçaltına derin etki bırakmayı sağlayan duyu organını kullanın. Yani; burun. Güzel bir kokuyla etkilemek istediğiniz erkeğin burnundan girin.

Sırasıyla uygula ve onu kendine aşık et


Onu Elde Et kitabı

“Bir erkeği etkileme yolları”  yukarıda saydıklarımızdan ibaret değil. Çok önemli ve aslen tılsım etkisi yaratan çok şey var. Yukarıda gördüğünüz bir e-kitap setinin resmi. Bu tılsımlı hareketleri öğreten bir kitap bu. Erkekleri etkileme konusunda bilmeniz gereken her şeyi ele almış geniş kapsamlı bir kitap.

O’nu Elde Et isimli bu kitapta; 25-40 yaş aralığında, T.C. Vatandaşı, farklı meslek guruplarında kariyer sahibi, 30 erkekle görüşmeler yapılmış. Onlardan alınan tüyolar ile daha doğru bilgiler verilmesi hedef alınmış. Bu erkeklerin kadınlarla ilişkileri üzerine samimi açıklamaları sayesinde kitapta sunulan metot ve tüyoların şekillendirilmesi sağlanmış. Verilen diğer tüm bilgilerin doğruluğu da bu yolla ispatlanmış.

Mutlaka okumalısınız. Bu kitapta yazanları okuyup, sırasıyla uygularsanız ilgi duyduğunuz o erkeği kendinize aşık edebilirsiniz. Kitaba buradan ulaşabilirsin.

Sevgiler,

Benzer Konular:

 

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir