Kocanın Kalbine Gir kitabı

Kocanın Kalbine Gir kitabını okuyan var mı? Evet, var.  Kitabı buradan indirip okuyabilir ve müthiş sonuçlar elde edebilirsin. Bu kitabı okuyan binlerce kadın var. Çoğu kocasının sevgisizliğinin ileri safhada olduğu, bir kısmı orta seviyede sevgisizliğe maruz kalan bir kısmı da kocasıyla her şeyin güllük gülistanlık olduğu ama ilerisi için tedbir almak isteyen kadınlar. Hepsinden fikir alarak aşağıda bunları okumanı sağlayacağız ama şimdiden söyleyelim hangi sebeple olursa olsun bu kitabı okuyan ve memnun kalmadım diyeni duymadık.

Kocanın Kalbine Gir kitabı gerçekten de okuyan kişilere başarılı sonuçlar aldıran bir kitap. E-kitap piyasasında fenomen kitaplardan biri olmasının en büyük sebebi elbette ki bu. Yeri gelmişken söyleyelim bu kitap kitapçıların raflarında bulamayacağınız bir kitap çünkü az önce de söylediğimiz gibi bu pdf formatında bir e-kitap. Bu çok daha büyük bir avantaj çünkü

 • İki dakikada bilgisayarınıza indirip okumaya başlayabilirsiniz,
 • Elde tutulan bir kitap olmadığı için de etrafınızdaki kimse ne okuduğunuzu bilmez.

Kocanın Kalbine Gir kitabı okuyan bir bayanın yorumu

Kocanın Kalbine Gir kitabını okuyan var mı

Kocanın Kalbine Gir kitabını okuyan kadınların belli bir titri var. Bu kadınlar her şeyden önce bilgiye ve kitaplara önem veren kadınlar. Diğer bir tarafta büyülere başvuran kadınları düşünürsek ne demek istediğimizi anlamışsınızdır.

Kocanın Kalbine Gir kitabı okuyanların yorumlarından bir tanesini sizin için seçtik.

‘Kocamla aramda ciddi sorunlar vardı, boşanmanın eşiğine gelmiştik. Bunu yaşayanlar bilir; bir an boşanmaya karar verirsiniz ama beş dakika sonra evliliğinize bir şans daha vermek isterseniz. Gün boyunca düşünce ve duygularınız bir öyle bir böyle değişiverir. En sonunda kendinizden, düşüncelerinizden sıkılırsınız ve başka şeylere odaklanmaya çalışırsınız. Tabi ki bunu beceremez halde bulursunuz kendinizi. Bu acıları yaşadığımı bilen yakın arkadaşlarım evlilik terapistlerine gitmemin iyi olacağını düşünüp, iyiliğimi düşündüklerinden baskı bile yapmışlardı ama ben hiç tanımadığım birine terapist bile olsa özelimi açmak istemiyordum.

İnatla ret ettim. Fakat diğer bir taraftan da bir şeyler yapmalıydım. Ya boşanacaktım ya da durumumuzu iyiye götürecektim ama sonuç ne olursa olsun durumumu netleşmem lazımdı. Bir gün internette dolanırken Kocanın Kalbine Gir kitabı karşıma çıktı. Kitabın ismi zaten çok şey anlatıyordu. Acaba mı, bizi kurtaracak şey bu olabilir mi? diye düşündüm. Ne kaybedebilirdim ki, denemeye karar verdim. Kitabı alıp indirdim ve okumaya başladım. Okuma sürecimdeki detaylara girmeyeyim, yani okurken neler düşündüğüm, ikilemlerim gibi detaylar işinize yaramayacaktır bu yüzden hemen sonuçtan bahsedeceğim.

Kocanın Kalbine Gir kitabını okuyan var mı elbette var

Kısaca; Çok faydasını gördüm. Zamanında ne çok hata yapmış olduğumu bir bir gördüm. Gidişatı düzeltmem için neler yapmam gerektiğini,  erkeklerin nazarında harika kadın olmanın yollarının neler olduğunu, kocamla ne tür iletişim modeli içerisinde olmam gerektiği gibi bir sürü şey öğrendim. Evliliğimiz kötüleşmeye başlamadan önce bu kitabı okumaya başlamış olsaydım bu tatsız anılar yerine hep neşeli ve mutlu günlerin anılarını taşıyor olacağımızı anladım. Şimdi keyfim çok yerinde. Hayat ne tuhaf! Boşanmama ramak kalmışken karşıma çıkan bir e-kitap hayatımı bambaşka yerlere taşıdı. Kısmet işte…’

Kocanın Kalbine Gir kitabını okuyan var mı? arayışınızda daha fazla okuyucu yorumuna ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki linkleri tıklayabilirsiniz.

kocam beni seviyormu testi

Diğer Konular

Yorumlar

 • Bade
  Cevapla

  Merhaba ben eşimle çok sorun yaşıyorum her defasında aldatılan bir kadın bir oluyorum eşimı de seviyorum oda seviyor ama neden böyle bir şeye gerek duyuyor bu kitabi alırsam bir fayda bulacakmıyım

  • Irmak
   Cevapla

   Merhaba Bade, evet özellikle de aldatılan kadınlar için çare kesinlikle bu kitap. Kocanın Kalbine Gir & Yataktaki Kraliçe ikili setini okumanı tavsiye ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir