Doğal Vajinal Mantar Tedavisi kitabı okuyan var mı evet var. Kitabı okuyanların yorumlarını aktardık. Yorumları inceleyerek kitap hakkında fikir edinebilirsiniz.

Vajinal mantar pek çok kadının yakalandığı bir hastalık. Acil tedbirler alınmazsa yaşam kalitesini oldukça düşürebilen bir hastalık. İleri safhalarında ağrılı kaşıntı, vajinanızdan etrafa kötü kokular yayılması gibi pek çok zorluğu var. Doğal Vajinal Mantar Tedavisi kitabı okuyan var mı konulu bu yazıyı çok gerekli bulduk. Çünkü bu hastalığa çözüm arayan hemcinslerimiz bu kitabın ne denli başarılı olduğunu merak ediyor.

Doğal Vajinal Mantar Tedavisi kitabı okuyan var mı? Evet var!

Pdf biçimli sağlık kitapları içerisinde en çok satan kitaplardan biri bu ve evet çok sayıda okuyan var. Peki ne diyorlar? Kitaptan memnunlar mı yoksa 77TL değerindeki bu kitap boş bir vaatten mi ibaret beraber bakalım. Aşağıda göreceğiniz yorumlar, kitap hakkındaki deneyimlerini bazı forumlara yazmış gerçek kullanıcılardır. Birbirine çok benzer yorumları eledik. Az olsun öz olsun. Böylece forum forum dolaşıp bilgi peşinde koşmak zorunda kalmayacaksınız.

Ayrıca, bu kitabın ödeme tahsilatını yapan çözüm ortağı Odaklı Pazar Ltd. Ş.ti.’den de kitap hakkında herhangi bir şikayet olup olmadığı hakkında da bazı önemli bilgiler aldık. Hepsini aşağıda göreceksiniz. Önce yorumlardan başlayalım.

Doğal Vajinal Mantar Tedavisi kitabı okuyan var mı? işte yorumlar

Füsun isimli bir kullanıcı şöyle demiş;

Arkadaşlar, ben bu kitabı aldığımda sadece vajinal mantarın yaygın olan sıkıntılarından şikayetçiydim. Kitabı okumanız maksimum 3 gününüzü alıyor. içerisinde anlatılan doğal tedavileri uygulamak kolay. Fakat şunu gördüm ki bu doğal tedavi sadece vajinadaki mantara çare değil. Meğer bu mantar sporu genel psikolojimizden tutun da halsizliğe, kilo problemlerine kadar kadar pek çok şeye sebep oluyormuş. Şahsen ben çok faydasını gördüm. Vajinamdaki sıkıntılar dışında başkaca sorunlardan da kurtuldum. Ki demin de dediğim gibi diğer sıkıntılarımın aslında sıkıntı olduğunun bile farkında değildim. Benim mizacım ve fiziksel durumumun genel hali bu sanıyordum. Bu mantar sporu biz farkında olmadan inanın her yerimizi ele geçiriyormuş. Kitabın umduğumdan daha çok faydasını gördüm. Herkeste işe yarar mı bilemem. Bana çok iyi geldi.

Derya isimli bir kullanıcı şunları söylemiş;

ilaç ismi vermeyeyim ama 3 yıl kadar kullandığım ilaçların hiç bir faydasını görmedim. Tam geçiyor derken yeniden yeşeren sorunlardan bıkmıştım. Koku nedeniyle özgüvenim yerle bir oldu. Erkek arkadaşımla cinsel münasebetin her halinden kaçındım. Evli bir kadın olsaydım ne yapardım bilmiyorum. Aynı dertten kuzenim de şikayetçiydi. İkimiz de faydalandık bu kitaptan. Kuzenimdeki iyileşme 2 ay gibi kısa bir sürede oldu. Bende daha uzun sürdü. Sanırım önceden kullanmış olduğum ilaçlar Candida denen bu mantarı yok edeceğine, dayanıklılığını artırmış. Dört buçuk ay sonra ben de kurtuldum bu beladan. Hemcinslerime çekinmeden tavsiye ederim bu kitabı. Bilemiyorum, belki bünyeden bünyeye değişir ama kesin çözüm olmayacaksa bile en azından denemeniz de fayda var.

Reyhan isimli bir kullanıcının yorumu;

arkadaşlar, ilaçlardan falan bahsedip durmuşsunuz forumun en başından beri. O ilaçların çoğunu kullandım. Hiç bir işe yaramadı. ilaç sektörünün ne halde olduğu malum. Ben bu hastalıktan öncede her sağlık sorunu için önce doğal tedavi taraftarıyım. Keşke bu konuda doğal tedavileri anlatan bir kitap olduğunu bilseydim o ilaçları hiç kullanmazdım. Hepsi faso fiso. Bu kitaptaki yöntemleri kesinlikle tavsiye ederim. alın okuyun kaybedeceğiniz bir şey olmayacağı gibi kazanacağınız da çok şey var.

Odaklı Pazar Ne Diyor?

Odaklı Pazar markası, Know-How yani bil yap türü kitapların dağıtımını yapan bir marka. Doğal Vajinal Mantar Tedavisi Kitabı Odaklı Pazar bünyesindeki kitaplardan sadece biri. Bu kitap hakkında kendileriyle mailleştik. Kitabın hem satış sayısının hem de okuyucusuna sağladığı fayda açısından pazardaki en başarılı kitaplardan biri olduğu söyleniyor. Odaklı Pazar markası olarak hakkında şikayette bulunulan kitaplarla ilgili hemen gereken işlemleri yaptıklarını ve kendileri için öncelikli olanın okuyucu memnuniyeti olduğunu belittiler. Zaten memnun kalmazsanız kitabın iade talebinde bulunarak paranızı geri alabiliyorsunuz. Kaybedecek bir şey yok!

“Doğal Vajinal Mantar Tedavisi kitabı okuyan var mı” konulu yazımızda durum böyle hanımlar. Karar sizin!
Kesin kararınızı vermek için kitabın resmi sayfasına tekrar göz atmak isterseniz buraya ya da aşağıdaki görsele tıklayarak kitabı tekrar inceleyebilir ve isterseniz satın alabilirsiniz.

doğal vajinal mantar tedavisi kitabı oku

ilgini çekebilecek diğer bazı yazılar;

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir