Erkekleri tahrik eden sözler ve hareketler nelerdir bu yazımızda en etkili olanları sıraladık. Erkekleri tahrik eden söz ve hareketleri keşfedin.

Yazar kızlar olarak toplandık ve çevremizden hatırımızın geçtiği, her konuyu gönül rahatlığıyla konuşabildiğimiz erkek arkadaşlarımıza sorduk. Erkekleri tahrik eden azdıran hareketler sizce nelerdir dedik çok ilginç cevaplar aldık.

Erkekleri Tahrik Eden Sözler ve Hareketler Örnekler

Erkekleri tahrik eden azdıran hareketler ve sözler birbirinden ayrı düşünülemez. Çünkü bu sözleri söylerken put gibi duracak olursanız o sözler hiçbir işe yaramayacaktır. Beden diliniz ve yüz ifadenizle sözlerinizi destekleyici hareketler de yapmalısınız.

1. Arzu Barındıran Bakışlar

Tıpkı sözlerde olduğu gibi bakışlarınız da arzu ve istek barındırmalıdır. Aksi halde çabalarınız boşa gidecektir. Erkekleri tahrik eden hareketler illa porno yıldızları havasında olmak zorunda değil. Önemli olan aşk duygunuzu da yansıtabileceğiniz seksi hareketler sergileyebilmeniz.

2. Özenli Tavırlar

Peki erkeği tahrik eden hareketler sadece beden diliyle mi olur? Hayır. Bakın size önemli bir tüyo daha verelim. Ona asla unutamayacağı özel anlar yaşatmak için çaba sarf ettiğinizi, özendiğinizi görmesi de onun üzerinde tahrik edici bir etki bırakır. Bu aşamada Yataktaki Kraliçe’nin tekrar lafını edeceğiz.

Yataktaki Kraliçe kitabı yazarı Sibel Savaş diyor ki;

‘Sıradan bir sevişme yerine ona muhteşem ve farklı şeyler yaşatmanız evet o an onu son derece memnun eder ama asıl önemli olan, bu çabanızın size sonradan nasıl geri döneceğidir. Bu son sevişmenizden sonra partneriniz bilir ki siz ilişkinizin cinsel boyutuna dahiyane bir emek veriyorsunuz. İşte onun bu düşüncesi size yatağının kraliçesi olma ünvanı ile geri döner. Bu da, o gece sonrasında yapacağınız sıradan bir hareketin bile onun üzerinde tahrik edici, baştan çıkarıcı bir etki yaratmasını sağlar.’

Erkekleri tahrik eden hareketler hakkında çok daha fazlası için tavsiyemizdir kızlar tıklayın ve Yataktaki Kraliçe e-kitabını indirin. Erkeğinizin sizden başkasını düşlemesine imkan vermeyin.

Erkekleri tahrik eden sözler

Erkekleri Tahrik Eden Sözlere Örnekler

Seçtiğimiz erkeklerin belli bir titri olan, kadın erkek ilişkilerinde deneyimli erkekler olmasına dikkat ettik. Neden diyecek olursanız ideal erkek sınıfına girebilecek erkeklerin vereceği bilgiler daha çok işimize yarar diye düşündük.

1. Arzu Barındıran Sözler Erkekleri Tahrik Ediyor

Danıştığımız erkeklerin neredeyse tümü, içerisinde arzu barındıran sözlerin bir erkeği tahrik etmek için yeterli olduğunu belirtti. Çünkü erkekler arzulanmaya karşı kayıtsız kalamıyor! Kulaklarına fısıldanan ya da telefonla mesaj olarak yollanan arzu barındıran tahrik edici sözler onları deliye çevirmek için iyi bir adımmış.

2. O Gecenin Planını Anlatan Sözler Erkekleri Tahrik Ediyor

Erkeğinize o gece onla neler yapmak istediğinizi anlatan, çok uzunolmayan sözler de erkeklerin içini gıdıklayan türdenmiş. Gece henüz başlamadan, yapacağınız şeylerin planını hayal ettirecek sözlerinize bayılacaktır.

Sizi Yataktaki Kraliçe e-kitabından da haberdar edelim. Erkeğinizin yatağının ve de kalbinin kraliçesi olabilmeniz için ihtiyacınız olan tüm bilgiler bu e-kitapta toplandı. Kitabı bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirebilir, erkeğinizi her yönüyle çıldırtmanın yollarını tek tek öğrenebilirsiniz. Kitabı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

3. Adrenalin Barındıran Sözler Erkekleri Tahrik Ediyor

Erkekleri tahrik eden sözler ve hareketler erkekleri tahrik eden güce sahip sözler heyecan da barındırmalıdır diyor danıştığımız beyler. Bilirsiniz erkekler hareketli ve aksiyonlu hayatı severler. Çünkü onlar her şeyden önce heyecanı severler. Seksin barındırdığı heyecanla aksiyonun barındırdığı heyecan da birbirine eşdeğer olduğuna göre ne duruyorsunuz, haydi onda biraz adrenalin yaratın.

Erkekleri tahrik eden sözler
Erkekleri tahrik eden sözler

Erkekleri tahrik eden sözler bir kitapta toplanmış

Erkekleri tahrik eden sözler nelerdir ve okumak isterseniz size bir güzel haberim var. Heyecan Dorukta kitabı mutlaka okunmalı ve Erkekleri tahrik eden sözler neler olduğunu bilmeli. Ayrıntılı bilgi için buraya ya da alttaki resme tıklamanız yeterlidir. 

Geç kalmadan bu kitabı mutlaka açıp erkeğinizle güzel vakit geçirebileceğinizi garanti ediyor. Denemekte fayda var. 

Sevgiler

Erkekleri Tahrik Eden Sözler

erkekleri tahrik eden sözler ve hareketler ile ilginizi çekebilecek diğer bazı yazılar:

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir