İlişkide erkeklerin hoşuna giden hareketler-Bazı hareketler vardır erkekler bayılır. Erkeklerin hoşuna giden hareket ve davranışları keşfetmek için sen de tıkla.

***

Bu yazı, istediği erkek üzerinde olumlu etkiler bırakmak isteyen kadınlar için hazırlandı. Sergileyeceği hareketler ve davranışlarla hedefindeki erkeğe daha çekici görünmek, onun aklını başından almak isteyenlere tavsiyelerde bulunduk. İlişkide erkeklerin hoşuna giden hareketler nelerdir aşağıdaki satırlarda çok şey öğreneceksiniz!

İlişkide Erkeklerin Hoşuna Giden Hareketler Nelerdir?

Öncelikle, ilişkiden kast edilenin ne olduğunu netleşelim. Kast edilen,

  • Cinsel ilişki olabilir,
  • Evlilik ilişkisi olabilir,
  • Sevgiliniz olan erkeğin hoşuna giden hareketler arıyor olabilirsiniz,
  • Hoşlandığınız ama henüz adı konmamış bir ilişkide erkeklerin hoşuna giden hareketler arayışında olabilirsiniz.

Hangi kategoride olursanız olun aradığınız bilgilere bu yazıda ulaşmış olacaksınız. Çünkü erkeklerin psikolojik eğilimleri ile zihinsel ve duygusal zaafları her durumda birbirine çok benzerdir. Kilit hareketleri kapacak olursanız her türlü ilişkide yapmanız gerekenleri öğrenmiş olacaksınız.

İlişkide erkeklerin hoşuna giden hareketler 1

Erkekler ilişkide oldukları kadının tam bir dengeye sahip olmasından çok hoşlanırlar. Mesela cilveli ama diğer taraftan ağırbaşlı, etken ama bir o kadar da edilgen, eğlenceli ama yeri geldiğinde ciddi ve sair bir dengeden bahsediyoruz.

Bir nevi ying yang gibi! Birlikte oldukları kadının iki yönlü olmasını ve bu iki yönü sanki bir terazi ile ince ölçüm yaparak dengede tutması ilişkide erkeklerin hoşuna giden hareketlerin en başında gelir.

Bu nedenle, her daim dengeli olmanızı önemle tavsiye ederiz.

İlişkide erkeklerin hoşuna giden hareketler 2

Asalet her türlü ilişkide erkeklerin hoşuna giden hareketlerdendir. Asalet barındıran her hareketiniz ister yatakta olsun ister bir restoranda ya da arkadaşlarla sohbet ortamında bir erkek için son derece önemlidir. Çünkü kadını kadın yapan en önemli faktörlerden biri asalettir. Dişil gücünüzü artırır. Kadın sıfatının içerisini doldurmanıza olanak verir. Davranışlarınızda asalet varsa, vücut diliniz, olaylara yaklaşımınız asalet içeriyorsa bir sıfır öndesiniz demektir. Sizi çekici bulmasını sağlayacak çok önemli bir adımı başarıyla yürütüyorsunuz demektir.

İlişkide erkeklerin hoşuna giden hareketler 3

Onu tamamlayıcı bir tutum sergileyen hareketleriniz de size oldukça fayda sağlayacaktır. Denge bölümünde lafını ettiğimiz ying yangın tamamlayıcı bir anlam taşıdığını da hatırlatmış olalım. Erkeğin eksiklerini kapatmaya çalışan anne kılıklı bir kadın olmak değil! O eksikleri, boşlukları dolduran dişil bir kadın olmaktır doğru olan. İlişkide erkeklerin hoşuna giden hareketler ve davranışlar aslında tamamen erkek zihnini ele geçirmek ve onun zihnini hapsetmeyle alakalıdır. Bir düşünün, hedefinizdeki erkeğin boşluk hissettiği, doldurulmasını beklediği şeyler nelerdir? Gözlem yapın ve tespitleriniz üzerine düşünün. Yanında olmasından gurur ve memnuniyet duyacağı kadının neyi tamamlamasını istiyor olabilir?

Bir örnekle daha iyi anlamanızı sağlayalım. Örneğin kimi erkek, dışarıya verilen imajı çok önemser ve kadından isteyeceği şey bu imajı artırmaya katkı sağlaması yönünde olacaktır. Eğer sizin hedefinizdeki erkek bunu istiyorsa size düşen görev kılığınız kıyafetiniz, kişisel bakımınızla, insanların yanında ona yönelik sergileyeceğiniz davranışlarla ilişkinizin imajını yükseltmek olmalıdır. Diğer insanların gıpta ile bakacağı çift olmak konusunda ona destek olup bu konudaki boşlukları tamamladığınızda doğru yolda ilerliyor olacaksınız. Elbette bu sadece detaylardan biriydi. Dahası da var!

İlişkide erkeklerin hoşuna giden hareketler 4

Denklik! Kültür denkliği, hayata bakıştaki denklik, cinsel tatmindeki denklik, her hangi bir şeye gösterilen özendeki denklik ve sair gibi her türlü detayda denkliğe çok önem verirler. Hatta bunu ilişkinin yürüyüp yürümeyeceğine dair kıstas olarak da kullanırlar. İster evli olsunlar ister bekar. Münasebette oldukları kadının kendilerine olan denkliğini ölçerler ve ilişkinin gidişatına karar verirler. Bu nedenle denklik, ilişkide erkeklerin hoşuna giden hareketlerden biri olduğu gibi onlar için ciddi bir işarettir aynı zamanda.

İlişkide erkeklerin hoşuna giden hareketler 5

Şu ana kadar anlattıklarımız erkeklerin hoşuna giden davranışların barındırdığı genel ambiansı sizlere aktarmış oldu. Daha spesifik şeyler arıyorsanız yani derseniz ki ‘Bana tek tek izahla şunu yap deyin yapayım ve önerdiğiniz bu şey hedefimdeki erkeğin çok hoşuna gitsin’ diyorsanız bu konuda sırtınızı yaslayabileceğiniz kaynaklar şunlar;

Onu Elde Tut Kitabı: Sevgiliniz olan erkeğe nasıl davranmanız gerektiğini adım adım anlatan, örnek senaryolar ile izah ederek bu hareketler ve davranışların anlatımını açıkça yapan eşsiz bir kaynak. Yazının en altındaki linke tıklayarak kitabı okuyabilirsiniz.

Kocanın Kalbine Gir Kitabı: Kocanıza nasıl davranırsanız onun aşkını ve bağlılığını artırabileceğinizi anlatan, birçok evli kadının adından olumlu söz ettiği harika bir kitap. Yazının en altındaki linke tıklayarak kitabı okuyabilirsiniz.

Yataktaki Kraliçe Kitabı: Erkekleri sekste etkilemenin ve erkeğinizi tam anlamıyla tatmin etmenin püf noktalarını anlatan kılavuz niteliğinde bir çalışma. Yazının en altındaki linke tıklayarak kitabı okuyabilirsiniz.

Onu Elde Et Kitabı: Hoşlandığınız ama henüz elde edememiş olduğunuz erkeğin hoşuna gidecek, size aşkı kazandıracak hareketlerin neler olduğunu anlatan muhteşem bir kitap. Yazının en altındaki linke tıklayarak kitabı okuyabilirsiniz.

“İlişkide erkeklerin hoşuna giden hareketler” konusunda her biri ayrı birer şaheser olan bu kitaplar pdf biçimli kitaplardır. Bilgisayar ya da telefonunuzda rahatlıkla okuyabilirsiniz. Okumak için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir