Boy uzatma yolları

Boy uzatma yolları için yapılan metotlardan en işe yarayanı birazdan anlatacağımız egzersizler ve beslenme yöntemleridir. Siz de bu yolları takip ederek boyunuzu uzatabilirsiniz.

Neden daha uzun olmak istiyoruz ve neden uzun boylu birini gördüğümüzde hayranlık duyarcasına ona bakıyoruz? Çünkü; harika görünüyorlar..! Ve de seksi… Kızlar kulübü sayfası bir yazısında, uzun boylu insanlar için uzmanların ‘Daha mutlu, daha öz güvenli ve daha başarılı’ olduklarını tespit ettiklerini yazmış ve belki de hayran bakışlarımız mutluluğa olan bu özlemimizden olabilir demiş. Kahrolsun bazı şeyler : ) Uzun boylu insanların daha estetik ve daha güzel göründükleri kesin ve ne giyseler yakışıyor. 

Boy uzatma yolları e-kitabı

Kızlar Kulübü sayfası, bu yazısında ‘Boy uzatmak için ne yapmalı, boy uzatma yolları nelerdir?’ bu konuları irdelemiş. Boy uzatma ameliyatı ya da ilaçlarını tavsiye etmediğini belirterek doğal boy uzatma yollarından bahsetmiş. En doğal, en faydalı boy uzatma yönteminin ‘Boy Uzatma Formülü’ isimli e-kitap olduğunu vurgulamış ve bu e-kitabı anlatmış.

Tabi, Kızlar Kulübü daha genç bayanlara hitap ettiği için boy uzatma egzersizleri yaparak takipçilerinin uzamasını sağlayabilir. Bizim sayfa takipçilerimiz ergenlik çağını geçeli çok oldu. Ancak şöyle önemli bir detay var; Boy uzatma formülü ile ergenlik çağını geçmiş kişiler omurga kısalması ve duruş bozukluğu sebebiyle kaybedilen santimleri geri alabiliyor. Bu durum birkaç santim kazandırabiliyor. Birkaç santim küçümsenecek bir ölçü değil, insan boyunda birkaç santim bile görünümde oldukça fark yaratır.

Velhasıl, her şeyin kolay bir çözümü var. Önemli olan kurcalayıp, çözümleri bulmak. Siz de boyunuzu biraz daha uzatma niyetindeyseniz, bu özel gezersizleri ve neler yemeniz gerektiğini tek tek anlatan e-kitaba buradan ulaşabilir ve hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Erkekler uzun boylu kadınlara bayılıyor

Uzun boylu kadınlar erkekler nazarında diğer kadınlara karşılık 2-0 öndeler. Kimileri ‘bodur tavuk her daim çıtır’ yalanına devam ede dursun erkekler uzun boylu kadınlara bayılıyor. İşin garibi; kısa boylu erkekler bile sevgililerinin uzun boylu olmasını tercih ediyorlar. Demek ki bu onlar için öyle keyifli bir durum ki yanında kısa kalırım kompleksi umurlarında bile değil.

Bacak boyu uzatma yolları

Boy uzatma yolları kitabında anlatılanlar içerisinde hem genel uzamaya yönelik çalışmalar var hem de bacak boyu uzatmaya yönelik çalışmalar. Bilirsiniz bazı insanların gövdesi bacaklarından uzun olur ve bir orantısızlık söz konusudur. Bu tipte olan kişiler için sadece bacak boyu uzatma çalışmaları yapmak en akıllıca olanı.

Bacak ya da genel siz de “boy uzatma yolları” hakkındaki bu e-kitabı okumak ve tüm metotları öğrenmek istiyorsanız tıklayın

Boy Uzatma Taktikleri Fitness Paketi

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir