Göğüs Büyütme Hareketleri

gb001

Göğüs büyütme hareketleri

Neden dolgun göğüslere sahip olmak isteriz

Her kadın doğal olarak dolgun ve şekilli göğüslere sahip olmak ister, göğüsler kadınların bir nevi gizli silahıdır. Dekolte konusunda kararsız kalmazsın, bikinini nasıl desteklersin diye düşünmezsin, çeşitli push up sütyenlere gerek duymazsın. Kadın için göğüsler karşı cinsi etkilemenin sembolüdür, doğru şekile sahip olursan beğendiğin bir erkeği etkilemek de daha kolay olacaktır. Bilinç altındaki acaba göğüslerimi çok mu küçük bulur sorusu yerini; Evet, beni beğenecektir ifadesine bırakır.

Toplumca kanıksanmış tek göğüs büyütme hareketi, ergenlik çağında fincan tutmak olsa gerek ki, kuzenler arasında yıllardır dönen bir muhabbettir. Babannem sana büyük, bana küçük fincan tutmuş, Ceren in babannesi kase tutmuş bak maaşallah. Bu geleneksel ritüel tabiki işin şaka kısmı.

Peki, ne yapmalı?

Göğüslerimizi büyütmenin değişik yolları vardır, kimi insan kolayca bıçak altına yatmaktan çekinmez ve silikon mucizesi olarak geri döner, eczanelerde satılan çeşitli haplar mevcut, pek doğal görünmeyen bu yöntemlere başvurmaya hiç gerek yok. Göğüs büyütme hareketleri ile göğsünü istediğin şekle sokman mümkün, aynaya bakınca moralin bozuluyor ve göğüslerini beğenmiyorsan hemen başlayalım.

gb001

Egzersizler

Bir kaç basit hareket ile göğüslerinde mucizeler yaratabilirsin, düzenli olarak bu hareketleri uyguladığında, değişimi kendin fark edeceksin ve bunu rutin bir hale getireceksin. Kaslarını çalıştırarak göğüslerini daha sıkı ve diri hale getirmen, daha dolgun görünüm sağlaman mümkün.

Mesela dikey şınav hareketi, evinde ve ofisinde bile kolaylık ile yapabileceğin bir hareket, başlangıç seviyesinde iken normal şınav yerine dikey şınav çekmek kol ve göğüs kaslarını çalıştırarak etkili bir göğüs büyütme hareketidir.

Kol ve bilek hareketleri, kan dolaşımını hızlandırdığından dolayı, kuvvetli kol ve bileklere sahip olman göğüs büyütme hareketlerini kolayca yapabilmenin temelini oluşturmakta. Ağırlık çalışmanız kol ve bilek kaslarını güçlendirmek için yeterli olabilir.

Göğüs dokusundaki kan akışı gözle görülmese de göğsü büyütmektedir ve göğsünü istediğin şekle sokmana yardımcı olur. Tabiki spor kısmı göğsünü bir miktar büyütmenin ve istediğin şekile sokmanın yardımcı unsuru. Göğüslerini beden olarak büyütmeyi hedefliyorsan, Ebru Yılmaz’ın Doğal Göğüs Büyütme Formülü E-kitabındaki doğal göğüs büyütmenin teknikleri detaylı olarak paylaşılmaktadır.

Kitapta sadece göğüs büyütme hareketleri değil, aynı zamanda göğsünüzün yapısını, fonksyonlarını, çeşitli göğüs masajı teknikleri, egzersizler, doğru duruş vb. Konulara da ayrıntılı olarak değinilmiştir.

Ağrısız mucize!

Doğal yollardan ağrısız, acısız göğüslerini büyütmeyi amaçlıyorsan, ameliyat ve çeşitli hapların yan etkilerinden endişeli isen, narkoz, dikiş izi ve doktordan emin olamıyorsan. Fiyat olarak makul bir göğüs büyütme yöntemi arıyorsan, mutlaka bu kitabı okumalısın. Biraz sabır ile vücudundaki değişikliği fark edecek ve kitaptaki tavsiyeleri bir güzellik ritüeli haline dönüştüreceksin.

Karar zamanı

Göğsünü gidip aynada inceleme fikri şu an ağır basıyorsa, zaman kaybetme bak ve kararını vererek harekete geç. Göğüs büyütme hareketleri ile doğal yoldan istediğin göğüslere sahip olman senin elinde.

 

 

Benzer Konular :

 

Bir Şeyler Söyle!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir