Göğüslerimi büyütmek için ne yapmalıyım sorusunu bana o kadar çok kadın soruyor ki artık bu yazıyı yazmaya karar verdim. Çünkü bu gerçekten de ciddi bir sorun.

Bana bu soruyu soran kadınlar o kadar çok dert yanıyor ki;

  • Kimisi doğru düzgün güzel kıyafetler giyinemediğini,
  • Kimisi ise sevdiği erkeğe bir türlü yaklaşamadığını,
  • Kimisi ise evlenmekten bile vazgeçtiğini söylüyor…

Evet bu türden hikayeleri duyunca ben de çok şaşırıyorum…

Peki ben kimim ki bu kadınlar bana göğüslerini göğüslerimi büyütmek için ne yapmalıyım diye soruyorlar… Yani şimdi sizler benim uzman bir doktor olduğumu ya da 15 yıllık bir ezgersiz hocası olduğumu da düşünebilirsiniz ama hiç birisi değil. Ben sadece bir ev kadınıyım:)

Çevremde bazı kadınlar ve facebook, instagramda belirli bir konu hakkında fikir paylaşırken tanıştığım kadınlar da bana göğüslerimi büyütmek için ne yapmalıyım diye sordular çünkü benim fotoğraflarımda göğüslerim oldukça dolgun görünüyor ama bir arkadaş benim eski fotoğrafımı fark etmiş ve çok şaşırmış… Bana özel mesaj göndererek diyor ki “kız, sen de eskiden göğüs yokmuş ki şimdi nasıl şişirdin onları?” ben de tabii ki uzun bir gülümseme ve büyük bir öz güven ile ona bunu nasıl başardığımdan bahsetmeye başladım ki bu yazıda sizlere de bahsedeceğim çünkü artık bu öz güven sıfırlayıcı sorundan tüm kadınların kurtulmasını istiyorum…

Eskiden “Sıska” Olan Göğüslerim Şimdi ise “Fora” Peki Bunu Nasıl Başardım?

Böylesi bir başlık yazdığım için şimdi size bir ürün reklamı yapacağımı zannetmiş olabilirsiniz ama merak etmeyin sizlere ürün satışı yapmak için bu yazıyı yazmıyorum. Hele ki doğal olmayan ve göğüslerinizi büyüteceğini vaat eden gıda takviyeleri varya, o gıda takviyelerinden kesinlikle uzak durmanızı öneriyorum! Çünkü her şeyin çaresi doğada olduğu gibi bir kadının en önemli kısımlarından birisi olan göğüsleri büyütmenin de çaresi yine doğada… Yani tamamen doğal yöntemleri kullandım…

Ne mi yaptım?

  • Göğüsleri büyütmeyi sağlayan bitkileri keşfettim ve bu bitkileri doğru bir şekilde kullandım
  • Düzenli bir şekilde göğüslerime masaj yaptım. Çünkü masajın da çok etkisi var ama bu normal bilinen masajlardan değil sadece göğüsün gelişimini teşvik eden bir masaj türü ve yemin ediyorum ki gerçekten de işe yarıyor!
  • Bir diğer önemli şey ise egzersizleri uyguladım. Bu egzersizler de tıpkı masaj gibi göğüsün daha dolgun görünmesini için yapılan özel göğüs geliştirici ezgersizler. Üstelik bazı özel günlerimde bu egzersizleri uygulayamadım ve bazı günlerde ise açıkçası üşendim ama buna rağmen yine de işe yaradı! ama tabii ki şimdi devam ediyorum. Bu egzersizlerin en önemli faydası ise göğüslerimin gelişiminde “uzun vadede” etki etmesi. Yani yıllar boyunca belirgin göğüsleriniz oluyor. Bunun için sadece gerekli ezgersizleri yapmanız yeterli oluyor.

Sonuç; eskiden mayo giymek ya da mesela göğüsleri belli edecek türden kıyafetleri giymek benim için tam anlamıyla imkansızdı yani bunu düşünemezdim bile çünkü göğüslerim yoktu ki! Ya dolgun sütyenlerden alacaktım ya da benzer türden geliştirilen ürünleri satın alacaktım… ama şimdi rahat rahat mayo giyebiliyorum.

Sizlere Bu Kitabı İndirmenizi Tavsiye Ediyorum…

Göğüslerimi büyütmek için ne yapmalıyım diye soran her kadının göğüs büyütme programı kitabını buraya tıklayarak indirmesini öneriyorum. Çünkü sizlere bu yazıda bahsettiğim tüm o doğal yöntemler, egzersizler, masaj teknikleri, bitkiler ve çok daha fazla bu kitapta derlenmiş durumda.

Ben size bu kitabın reklamını yapmıyorum sadece piyasada bulduğum bu kitap içerisindeki yöntemlerden bir kaçını denemiş bir kadın olarak sizlere bu kitabı öneriyorum. Artık bana göğüslerimi büyütmek için ne yapmalıyım diye soran tüm kadınlara bu kitabı öneriyorum çünkü aradıkları sorunun cevabı o kitapta var. Üstelik çok ilginçtir ki o kitabı yazan yazar da tıpkı benim eski halim gibi bir zamanlar göğüslerinin gelişmemiş olduğundan yakınıyor ama şimdi o da benim gibi göğüslerini muazzam ölçülerde geliştirmiş.

Hiç Göğsüm Yok Ne Yapmalıyım?

Sonunda bu soruya cevap verebildiğim için mutluyum. Yazımızın sonuna doğru gelirken sizlere bu bahsettiğim kitaptaki yöntemleri uygulayarak sadece aylar içerisinde sonuç alacağınızı söyleyebilirim. Ben mesela 3. aydan sonra göğüs ölçülerimin büyümeye başladığını gördüm.

Kitabın tanıtım sayfasında göğüslerin düzenli olarak ölçülerek gelişimin görüleceği yazıyordu ve ben de öyle yaptım. Tabii ki her gün değil ama sabırsız bir kişilik olduğum için haftada 1 ve bazen de 2-3 günde bir kere göğüslerimi ölçüp duruyordum. Bu süreç hem heyecan verici hem de öz güveniniz yerine geliyor. Mesela ben şu an toplum içerisinde rahat rahat istediğimi yapıyorum ve kıyafet alışverişine gitmek ise benim için bir hobi aktivitesi haline geldi… Şimdi sıra sizde… hiç o doğal olmayan yöntemler ile zaman, para ve hatta sağlığınızı kaybetmeyin çünkü tamamen doğal yöntemlerin hiç bir riski, yan etkisi olmadan göğüslerinizi büyütebiliyorsunuz.

göğüs büyütme formülü oku

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir