Sevgililer günü hediyesi erkek için ne alınır?

Sevgililer günü hediyesi erkek için ne alınır diyen hanımlar, sizin için harika bir haberimiz var. Hediye telaşınızı yok ediyoruz, sizi harika bir seçenekle buluşturuyoruz.

Aralık ortalarında başlayıp 14 Şubat’a kadar devam eden sevgililer günü hediyesi arayışı kapitalist sistem için öyle bir pazar haline gelmiştir ki, her taraftan bir fikir, her taraftan bir spot cümle patlar. En romantik sevgililer günü hediyesi bu, hayır en iyi sevgililer günü hediyesi şu, yok bu da olmadı, sevgililer günü hediyesi erkek için en iyi seçim budur…. İnternette, radyolarda, avm’lerde, billboardlarda aylarca görür, okur, dinleriz tüm bunları.

Sonuç; hep birbirine benzeyen, çoğu zaman manasız, tutku barındırmayan alışıldık hediyeler. Siz geleneksel vazifenizi yapmış olursunuz, sevgiliniz hediyesiz kalmamış olur ama asıl kazanan ambalajını iyi seçmiş ve bu ambalajla sizi büyüleyebilmiş olan satıcıdır aslında.

Gelin, bu sene ilişkiniz ve duygularınız üzerinden prim yapmaya çalışan janjanlı ürün reklamlarını bir kenara bırakın ve sevgilinize gerçek bir hediye verin.

En iyi sevgililer günü hediyesi

Bir sevgililer günü hediyesi aşk, tutku, romantizm ve sevgi barındırmalıdır. Bir çikolata, kazak ya da bir parfüm tek başına bunu barındırabilir mi? Tv de dönen reklamlar bunu iddaa ediyor olsa da, cevap elbette ki hayır. Sevgiliniz için aşk, tutku, romantizm ve sevgi barındırabilecek tek şey; Sizsinizdir.

Ona bunu verecek şey; bakışlarınız, dokunuşlarınız, ses tonunuz gibi sizi siz yapan ve ona yansıyan hallerinizden başka bir şey değildir. İster kocanız ya da ister sevgiliniz olsun, erkekler için en güzel hediye; hayatındaki kadının ona aşk, tutku, romantizm ve sevgi vermesidir. Hele ki sevgililer günü gibi özel bir günde!

İşte şimdi çekilişimizin konusuna geliyoruz, sıkı durun kızlar..!

Kızlar soruyor sayfasını bilirsiniz, bizim gibi popülaritesi yüksek sayfalardan biridir. Orada bir hemcinsimiz şöyle bir soru sormuş; ‘Erkek için en iyi sevgililer günü hediyesi nedir?’ demiş ve devam etmiş.

Evli bir kız arkadaşım bu soruyu eşine sorduğunda şöyle bir cevap almış; “Kendine ‘Yataktaki Kraliçe’ kitabı alır ve 14 Şubat’a kadar bir kraliçe olursan, benim için en güzel hediye bu olur :)”

Çok mutlu bir çiftler ve kız arkadaşım hemen bu kitabı almış. YK olmaya çalışıyor

Bana da fena bir fikir gibi görünmedi… Sıra dışı bir hediye fikri olmuş!

Vallahi gördüğünüz gibi işte..! Erkekler artık burunlarına parfüm şişesi sokulmasından bıkmış haldeler ve o özel günde özel şeyler yaşamak istiyorlar. Açıkça söyleyeni var bir o kadar da dile getirmeye çekineni ama görülen o ki; sevgililer günü hediyesi erkek için bu derece özel olmalı.

Sevgililer günü hediyesi yataktaki kraliçe kitabı

Bu cümleler bize, Yataktaki Kraliçe kitabı okumak isteyen ama bir şekilde temin edememiş bayanlara bu kitabı hediye etmemiz fikrini doğurdu. Böylece 14 Şubat’a kadar kendinizi yatakta nasıl bir kraliçe yapabileceğinizi öğrenebilir ve o özel günün gecesinde eşiniz ya da sevgilinize unutulmaz bir sevgililer günü yaşatabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey; aşağıdaki yorumlar kısmına sevgilinizin en sevdiğiniz özelliğini yazmanız. Hepsi bu!

Kazanan kişi, 129TL değerindeki Yataktaki Kraliçe e-kitabına bedava sahip olacak.

Yorumunuza gerçek isminizi yazmak zorunda değilsiniz, uydurma bir isim kullanabilirsiniz. Kitabı 3-4 gün gibi bir sürede okuyabileceğinizi düşünürsek, 14 Şubat’a hazır olabilmeniz için en son 10 Şubat’ta kitabın mail adresinize gönderilmiş olması gerekiyor. Dolayısıyla 10 Şubat saat 20:00’ye kadar yapılacak tüm yorumlar bu hediyemizi kazanma hakkına sahip olur. Bilginize…

Haydi, Bol şans!

yataktaki kraliçe kitabı

Yataktaki Kraliçemisin testi

Benzer konular:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir