Kızla Nasıl Tanışılır?

Kızla nasıl tanışılır-Kızla tanışma taktikleri, cümleleri ve bahaneleri nelerdir? Nasıl konuşulur? Cevapları ve yapman gerekenleri bu yazıda derledik.

Kızla Tanışma – Kızla Nasıl Tanışılır 1. Adım

Arkadaşlarınla eğlenmeye gidiyorsun. Heyecanlısın. Kim olmaz ki? Buluşma noktasına vardığında mekanın kapısından içeriye geçerken camdan kendine bakıyorsun. Her şey normal gibi görünüyor. Burnuna gelen tatlı nargile kokusunu aldıktan sonra salondaki arkadaşlarını bulmak için kapı girişinde, gözünle etrafı süzdükten sonra bir el fark ediyorsun ve arkadaşlarına doğru yöneliyorsun. İçeri girerken hiç fark ettin mi? İnsanlar sana bakıyor. Doğal olarak bakacak tabi ama bir daha bak. Kimlerin sana baktığını fark et. Çünkü kızla nasıl tanışılır taktiklerine geçmeden önce sana bakan kızlardan birini mimlemen gerekiyor ve ona birkaç saniye göz ayırmadan bakman gerekiyor. Ondan etkilendiğini ona hissettirmek ilk adımdır. Tavlamak istediğin kız zaten bir süredir uzaktan uzağa bakıştığın bir kızsa ondan etkilendiğini ona gösterme adımını zaten geçmişsin demektir.

Kızla Tanışma
“Kızla Nasıl Tanışılır”

Kızla Tanışma – Kızla Nasıl Tanışılır 2. Adım

Sonra, arkadaşlarına doğru yönelirsin, hal hatır selamlama seremonisi başlar. Eski günler yad edilir, espiriler havada uçuşur, falan filan… ama bu anlarda kızla göz temasını kaybetmezsin çünkü 2. adımda işine yarayacak bir yöntemdir bu. Ara sıra ona bakarak, onun da ara sıra sana bakmasını sağlarsın.

Masadaki içecekler ve yiyeceklerden tadarsın ama karnını bunlarla doyurmaz ve garsondan bir menü istersin. Menüden seçim yapmaya çalışırken birkaç kez yine kıza bakarsın ve o da sana baktığı anda duymayacak olsa bile ‘Sen olsan hangisini seçerdin?’ dersin.

  1. Ya sana ‘Anlamadım?’ der gibi mimik yapacaktır
  2. Ya da utanıp gözlerini kaçıracak ve bunu hiç görmemiş gibi yapacaktır

Her ikisi de işine yarar. İlk seçenek olacaksa; Elinde menüyle onun yanına doğru gidip, hafif gülümsemeyle ‘Ne yiyeceğime karar veremedim, sana sormak istedim. Sen olsan hangisini seçerdin?’ dersin. Muhabbeti başlatırsın. Yalnız burada ağır ilerlemen gerekiyor. Ona hemen adını falan söyleyip bir de tokalaşmak için elini uzatma. Sadece menüdeki yemekler üzerine konuşmaya odaklan. Baktın ki o da gülümsüyor ve senden rahatsız olmuyor öyleyse konuşmayı olabildiğince uzatmaya çalış. Zamanın geldiğini hissettiğinde adını söyle ama tokalaşmak için elini uzatma. O yapmadıkça ona dokunmaya çalışma.

İkinci seçenekle karşılaşırsan; Gülümseyerek bir önceki şekilde yanına git ve ‘Sen olsan hangisini seçerdin? dedim. Ne yiyeceğime karar veremedim, sana sormak istedim ama beni görmedin. Ben de yanına gelip sorayım dedim’ demelisin. Ya da buna benzer bir cümle… Bu kıza daha ağır davranman gerektiğini unutma, çünkü diğerinden daha çekingen ve ürkek bir kız olduğu kesin.

Bu gibi örneklerden yüzlercesi yazılabilir ama en önemlisi şudur beyler; Hangi taktikle ne yapacak olursanız olun sahip olduğunuz eda ve tarz kesinlikle kadın dilinden anlayan bir tarz olmalıdır. Bu işin en önemli ve kilit noktasıdır. Ancak tek bir makaleye sığdırmak imkansızdır. Bu yüzden önemli bir tavsiyemiz olacak;

Onu Elde Et isimli pdf biçimli e-kitabı mutlaka okumalısınız. Bu kitaptan öğreneceğiniz bilgiler size kadınların iç dünyasını tamamıyla öğretecek ve onlara nasıl yaklaşmanız gerektiğini adım adım gösterecek. Kitabı incelemek için buraya ya da aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz.

onu elde et formen kitabı
Onu Elde Et Formen Kitabı

Kızla Nasıl Tanışılır konusuna benzer yazılar;

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir