İnternetten Kadınları Etkilemek

internetten kadınları etkilemek için tavsiye vermek hemcinslerime ihanet olacak ama teknoloji çağında erkeklerin ihtiyacı olan bilgiler bunlar. 

Erkeklerin artık romantik usulleri keşfetmek yerine kolay yola başvurmaları, başkalarından kopyalama yöntemiyle kadınlar üzerinde etki yaratabileceklerini düşünmeleri beni rahatsız etmeye başladı. Babamın jenerasyonundaki erkeklerin anlattıklarına bakıyorum da; zamanın
olanakları kısıtlı olduğu halde akla gelmeyecek yaratıcı fikirler sayesinde mutluluğu yakalayabilmişler. Şimdiki erkekler ise bir şairin yazdıklarını, hatta şair bozuntularının dizelerini kullanarak internetten kadınları etkilemek konusunda hayli sığlar.

Babam ilkokul mezunuydu ve üniversite mezunu olan annemi tavlamayı başarabilmişti. Kadın ruhu okşanmak ister. Bunu nasıl yapacağınızın ipuçlarına geçelim.

İnternetten Kadınları etkilemek için Arkadaşlık Siteleri

Benimde üye olduğum bir kaç arkadaşlık sitesinde gördüğüm ve gerçekten %90 yalan dolan kişilerin cirit attığı ortamları bilirsin. Bu tür arkadaşlık sitelerine geçmeden önce Facebook’da antrenman yapabilirsin. Az sonra açıklayacağım yöntemleri eski bir erkek arkadaşım anlattı bana ve cidden hayran kalmıştım. Çok yakışıklı sayılmaz ama ben ve gerçek kadınlar, bir erkeğin yakışıklı olmasındansa zeki, akıllı ve güzel konuşabilmesini daha önemli buluruz. Aksi halde uzun uzun sohbet edebilmek mümkün olmazdı.

İnternetten Kadınları Etkilemek için 3 Yöntem

Profil Resmi

Facebook gibi sitelerden bana hemen hemen her gün göz kırpmalar ve mesajlar geliyor. Sence ilk neye bakıyorum? Elbette ki öncelikle resimlerine tıklıyorum. Elemeyi orada gerçekleştiriyorum. Tek fotoğrafı varsa yazdığı profil açıklamalarını okuyorum. %90 kriterlerine giriyorsa direkt blok. Sittinsene bana ulaşamaz. %10 kümeye girmesi ender oluyor ama oluyor. Bundan dolayı tek bir fotoğraf koymamalısın. Var olan fotoğraflarından en çok beğenilenleri profil resmi yap ve hepsini herkese açık hale getir ki seni incelemeye başlayacağımız zaman seni rahatlıkla görebilelim. Kaçınman gereken fotoğraflar ise şunlar;

 1. Güneş gözlüklü fotoğraflar
 2. Araba ile çekilmiş fotoğraflar
 3. Sigara ve alkol içerken çektirdiğin fotoğraflar
 4. Don atlet gibi hanzo tipi fotoğraflar
 5. Çizgili pijama fotoğrafları (kostüm balosunda çekilmiş olanlar hariç)

Resimlerinde bakımlı olmaya özen göster. Mümkün olduğunca doğal pozlar olsun. Gerçek kişiliğini yansıtacağı için biz kadınlar için çok önemlidir. Beğendiğimiz resimleri kız arkadaşlarımıza gösteririz ve tepkilerini ölçeriz. Çok karizmatik, çok komik… gibi tepkiler geldiğinde sana ilgi duymaya başlayabiliriz. Alttaki resim sana biraz fikir verebilir.

internetten kadınları etkilemek

Profil Yazısı

Resimleri inceledikten sonraki ilk adımımız; profilindeki kişisel bilgilerindir.  Çok uzun olmasın ama kısa da olmasın. Kimsin, nesin, ne yaparsın, nelerden hoşlanırsın? Bizim de ilgi duyduğumuz konular var mı irdeleriz. Yalandan uzak dur çünkü gün gelir, çıkmaya başlayabiliriz ve yalandan hiç hoşlanmayız. Güven vermelisin.

 1. Yaptığın hobileri yaz (Abartmadan ve gerçekten yaptığın hobileri yaz)
 2. Sporla ilgileniyorsan bundan detaylıca bahsedebilirsin ama profesyonel futbolcu değilsen lütfen futbol muhabbetini fazla uzatma
 3. Sanatsal yönlerini yaz (Olmadığını düşünüyorsan kendini araştır. Mutlaka ilgi duyabileceğin bir sanat dalı vardır)
 4. Gezmeyi ve insan tanımayı seviyorsan bunları da yazabilirsin. Böylece hem insancıl biri olduğunu hem de dört duvar arasında takılmadığını anlarız

İlk İletişim

Senin kankan ya da asker arkadaşın değiliz. Bunu sakın aklından çıkarma. İnternetten kadınları etkilemek istiyorsan bir kadın gibi düşünmelisin. ‘Naber kız?, Çok güzelsin, Buluşalım mı?’ ya da gerçekten iğrendiğim tiplerin yazdıklarını yazarsan kendini Mecnun’un yanında bulursun. Aklıma geldikçe içim kalkıyor. Bu gibi cümleler para karşılığında 3 dakika geçireceğin kişiler için uygun olabilir ama bizim için değil.  Yaratıcı ve klas olmalısın. Güzel bir kadın zaten dakikada 20 defa ‘Çok güzelsin’ lafını duyuyor. 21 incisi sen olursan ne kazanabilirsin ki..!

Yaratıcılığın seni terk ettiyse biraz nefes al. Aklına farklı şeyler getir. Daha önceleri seninle irtibata geçen kızları düşün. Ne söylediler sana da ilgini çekebildiler. Belki de böyle bir geçmişin yoktur. Öyleyse durumun iyice fena demektir. Aklına bir şey gelmiyorsa şu e-kitabı mutlaka incelemeni tavsiye ediyorum. Onu Elde Et isimli e-kitapta hem internette hem de gündelik yaşamda çevrendeki kadınları pratik yollardan nasıl etkileyebileceğin tek tek anlatılıyor. Aşağıdaki resme dikkat edecek olursan O’nla Chat isimli ek bir kitap yaptıklarını görebilirsin. Kitap setinin tamamını buraya ya da aşağıdaki resme tıklayarak indirebilir ve okuyabilirsin.

onu elde et formen pdf kitabını indirmek için tıkla

Gani tavsiyeler var. Daha önceleri yazılmış sözler yerine senin yaratıcılığını ortaya çıkaran tavsiyeler. Öyle ucuz kopyala yapıştır olaylar değil yani. Özellikle senden yaşça büyük olan kadınlara sökmüyor kopyala yapıştır yöntemi haberin ola.

Sevgilerimle,
Zuhal

“İnternetten Kadınları Etkilemek” konusuna benzer yazılar;

Comments

 • gökhan
  Reply

  Yazınızı beğendim , güzel tavsiyeleriniz var bunlar üzerinde düşünücem , bende bir seks objesi olarak değilde , gerçekten düzgün bir adam olma yolunda ilerlemek için olgun bir bayanla görüşmek istiyorum , arkadaşlık sitelerini burdan gönderebilirmsiin ?

  şimdiden teşekkür ederim

  • zuhal
   Reply

   Teşekkür ederim, Kadın Avcısı PDF setin içeriğinde İnternetten Kızlarla Tanışma ve Mesajlaşma Eğitimi setini tavsiye ederim. İçeriğinde mutlaka aradığını bulacaksın. Kitaba ulaşmak için buraya tıklaman yeterli olacak. sağlıcakla kal. Zuhal

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir