Kadın Avcısı Kitap

Kadın Avcısı Kitap seti hakkında merak edebileceğiniz herşey ve kitabı indirip, hemen okumaya başlayabileceğiniz link burada. 

Kadınları anlamak denildiğinde genellikle Mel Gibson’un başrol oynadığı ‘What Women Want’ yani Kadınlar Ne İster isimli film akla gelir. İzleyenler bilirler; Mel Gibson fırtınalı bir günde elektrik akımı altında kalır ve o an ne olduysa sonrasında kadınların zihnini okuyabilme yeteneği kazanır. Keşke öyle bir özelliğimiz olsaydı dedirtecek kadar güzel bir senaryo ve maalesef sadece bir senaryodan ibaret.

Gerçek yaşamda ise başınıza yıldırım düşmeden ya da elektrik akımına maruz kalmadan bu yeteneği elde etmenin yolları var. Örneğin; Kadın Avcısı kitap bu seçenekelerden biri.

Kadın Avcısı Kitap

Bu ve benzer kitaplar; İletişim ve aşka dair belli kuralları temel alarak hoşlandığın ya da belki de delicesine yürek kabarttığın kadını elde etmenin yollarını öğretirler ve gerçekten de işe yaramaktadırlar. Türkçe dilinde ve pdf biçimli e-kitap formunda yazılmış iki kitap mevcuttur. Biri kadın Avcısı diğeri ise O’nu Elde Et isimli kitaptır. Bu kitaplar sonrasında kadınlar hakkında düşündüğün ya da duyduğun her ne var ise hepsini unutmana sebep olabilecek bilgiler içeren kitaplardır bunlar. Yazımız sonunda her ikisini de indirebileceğin linki göreceksin, burada önemli olan hangi kitabın sana daha uygun olduğunu belirlemek. Bu yüzden ikisinden de kısaca bahsedelim.

Kadın Avcısı Kitap Seti ve Onu Elde Et Kitap Seti Ne Anlatıyor?

Genel olarak her iki kitap;

 • Kadınları anlamanı,
 • Onların iç dünyalarını tanımanı,
 • Heveslerini, beklentilerini, hoşlandıkları şeyleri, hoşlanmadıkları şeyleri,

anlatıyor fakat detaylıca ele aldıkları konularda ve kitabın işleyişinde okuyucu olacak kişinin niyetine göre hayli farklılıklar var. Bu yüzden seçim aşamasında dikkatli olmalısın. Okumaya başladıktan sonra ‘Ya, benim istediğim bu değildi’ dememek ve vaktini boşa harcamamak için aşağıdaki satırlarımızı dikkatli okumanı tavsiye ederiz.

Kadın Avcısı yüksek oranda PlayBoy yetiştiriyor. Yani; tek bir kadınla düzenli bir ilişki yerine birçok kadınla sadece cinsel ilişki peşindeyseniz Kadın Avcısı kitap setini seçmelisiniz.

‘Hayır. Ben şu an ilgilendiğim ya da ileriki yıllarda ilgi duyacağım kadının Beyaz Atlı Prensi olmak istiyorum, öncelikli amacım kadınları yatağa atmak değil.’ diyorsanız Onu Elde Et kitap setini seçmelisiniz.

Özetle; Kadın Avcısı kitap seti sizi Playboy yapar, Onu Elde Et kitap seti sizi centilmen ve etkileyici bir erkek yapar.

Kitapların işe yarayıp yaramayacağı ile ilgili şüpheniz olmasın, ikisi de içerik kalitesi yüksek kitaplardır. Önemli olan; Niyetinize uygun olacak kitabı seçebilmenizdir. Biz de bu bilgileri sizlere vermiş olduk.

Kadın Avcısı Kitap Seti ve Onu Elde Et Kitap Seti İndir

Seçim yaptıysanız ve kitapları indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

 1. Kadın Avcısı Kitap Seti için buraya ya da aşağıdaki resme tıklayın

2. Onu Elde Et Kitap Seti için buraya ya da aşağıdaki resme tıklayın

onu elde et formen kitabı indirmek için tıkla
Kadın Avcısı Kitap Seti Hakkında 2 Tavsiye 1

“Kadın Avcısı Kitap” konusuna benzer bazı yazılar;

Comments

 • h
  Reply

  benim bir sorunum var.Yazdığın makaleleri okuyorum gayet hitab edici.Benim de sorunum şu : sınıftan bir kız kardaşımla konuşuyorum.Okul zamanındayken çok samimi değildik arada sırada konuşurduk.Yaz tatili olunca bana göre biri olduğunu düşündüm ve konuşmaya başladım.Ve tam 10 gündür konuşuyoruz facebooktan.Vardığım nokta amacımı anlamış gbi, çünkü ara sıra iltifatlar ediyordum ve hoşuna gidiyordu.Takıldığım nokta böyle sürekli konuşmakla doğrumu yapıyorum.Biraz ara mı vermeli veya onun mesajlarını geçmi cevap vermem doğru olur ? takıldığım ikinci nokta konşma bitmesin diye uzatıyorum sizin yazdığınız makaledeki gibi kelimeden cümleler kurmaya çalışıyorum ve bir süre sonra sıkıcı oluyor.Arada sırada oda yeni konular açıyor ama benm kadar değil.Bu konuda nasıl hareket etmem lazım yardımcı olursanız sevinirim… ?

  • zuhal
   Reply

   Merhaba H
   Öncelikle sayfamıza gösterdiğin ilgiden dolayı teşekkür ederim. Heyecan verici şeyler olmuş hayatında. Kız erkek ilişkilerde ilk başlarda tedirginlik olur. Şunu mu yapsam bunu mu yapsam düşünerek kolaylıkla odaklandığın konumdan farklı boyutlara varırsın. İçinden gelerek hareket etmen, kendin olman daha verimli olacaktır. Bu konuda sana yardımcı olacak Kadın Avcısı kitap setini incelemeni tavsiye ediyorum. Bir kızla nasıl konuşulur ve sohbeti uzun uzun sürmen için ince ayrıntılı olarak anlatılmıştır. Sana kılavuz olacaktır.
   Sağlıklı kal.
   Zuhal

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir