Kadınları Tavlamanın Yolları hakkında bilmediğin şey kalmasın. Bu yazıda, basitleşmeden onları tavlamanın pratik yollarını anlatıyoruz.

Bir kadına baktığında bazen farklı duygular hissedersin. Bir bakışı seni farklı dünyalara götürebilir. O an hayatındaki her şey değişebilir ve bu kadını tavlamak senin için her şeyden önemli hale gelebilir. Yapamayacağını düşündüğün her şeyi yapabilir hale gelirsin ya da bildiğin herşeyi unutursun. İkisi de mümkündür. Çevrendeki arkadaşlarının deneyimlerine başvurabilir ve karşındaki kadını etkilemek için olağan üstü çaba harcayabilirsin. Çünkü karşındaki kadını tavlamaktan başka düşündüğün bir şey yoktur. Belki de mevzu bu kadar önemli değildir. Kadınları tavlamanın yolları sana sadece herhangi bir kadını tavlamak ve eğlencene bakmak için lazım olabilir. Ne sebeple burada olursan ol, doğru yerdesin.

Kadınları Tavlamanın Yolları Nelerdir? 1 Kitap Tavsiyesi 1

Başıma gelen küçük bir yaşanmışlıkla konuyu ayrıntılandırmak istiyorum. Birkaç sene önce bir kız arkadaşımla Capitol Starbucks Coffee’de otururken, elinde 2 kitap olan bir çocuk yanımıza oturmak istedi. Başta tereddüt etsek de ricasını red etmedik. Kitaplar ters çevrilmiş halde duruyordu, kapaklarını eliyle kapattığı için konularını çözememiştik. Çocuk kısa bir süre sonra yanımdaki arkadaşıma odaklanıp onu etkilemek adına bir sürü takla atmaya başladı fakat ruhsuz ve yapmacık tavırları ile kızı kendinden uzaklaştırıyordu. İşler sarpa sarmaya başlamıştı ki itiraf gecikmeden geldi. Bize elindeki kitapları göstererek açıklamalar yapmaya başladı. Elindeki kitaplar kadınları tavlamak üzerine yazılmıştı.

Çocuk bu kitaplardaki tavsiyeleri ve deneyimleri hayatına adapte etmeye çalışıyordu. Arkadaşıma dönüp ‘Sizi etkileye bildim mi?’ diye sordu. Arkadaşım ise benimle aynı düşüncedeydi. ‘O kadar samimiyetsiz ve hissiz bir şekilde yaklaşıyor ve konuşuyorsun ki, değil etkilemek kendinden daha fazla uzaklaştırıyorsun’ dedi. Düşüncelerime tercüman olmuştu. Çocuk özür dileyerek ve ardından teşekkür ederek yanımızdan ayrıldı. Giderken de kitapları masamızın yakınındaki çöp kutusuna attı. Biz iki kız arkadaş birbirimize baktık ve o an aynı şeyi düşünüyorduk. Hemen hamle yapamadık tabi etraftan gören olur diye ama kitaplarda neler yazılmış olabileceğini de çok merak ediyorduk. Gülüştük ve ‘Neyse kahvelerimiz bitsin, kalkıp giderken çaktırmadan çöpten alıveririz’ dedik.

Kadınları Tavlamanın Yolları Kitabı

‘Kadınları tavlamak için yapılması gerekenlerde, her ortamda ve her kadın için aynı şeyler geçerli olmayabilir. Karşındaki kadının ne istediğini anlamak ve davranışlarını onların beklentilerine göre şekillendirerek kur yapmak sana istediğin kapıyı açabilir’ diyordu kitap. Evet, kitabı ele geçirmiştik ve başka bir yere oturarak kitabı incelemeye başlamıştık. O günümüzün eğlencesi bu olmuştu hiç beklenmedik şekilde. Kitapta yazılanları o çocuğun doğru uygulayamadığını hemen fark etmiştik. Çünkü bir kadın olarak şunu söyleyebilirim ki; Kitap gerçekten doğru bilgiler veriyordu. Kitaptaki bazı konu başlıkları şöyleydi;

 

Sosyal Medyada Kadınları Tavlamanın Yolları

İnternet ortamında kadınları etkilemek için kullanılabilir teknikleri sıralamışlar. Arkadaşlık siteleri ya da sosyal medya profillerinizdeki resmin nasıl olması gerektiğinden, kadınlarla keyifli bir sohbet ağı kurabilmek için neler yapabileceğinizi anlatmışlar. Bu bilgilere göz gezdirdiğimde gördüm ki; Bunlar gerçekten okuyan erkeği diğer erkeklerden kesinlikle farklı kılacak şeyler. Detaylar için e-kitap versiyonundan faydalanabilirsiniz. Buraya ya da aşağıdaki resme tıklayarak kitabı inceleyebilirsiniz.

onu elde et formen kitabı

Gece Kulübünde Kadınları Tavlamanın Yolları

Kadınlar gece kulübünü kafa dağıtmak, eğlenmek için tercih ediyor. Kadınların en rahat olduğu ortamlardan bir tanesidir. Bu kadar rahat ve eğlenceli bir ortamda köşene çekilip, kasılıp kalmış gibi oturuyorsan, şansının olmadığını söylemek doğru olacaktır. Bunun aksi davranışların ise birçok kadının ilgisini çekmene vesile olabilir. Bu nedenle rahat davranman, müziğe eşlik edip etrafındaki insanlarla sohbet edebilmen seni diğer erkeklerden ayrıcalıklı kılacaktır. Çünkü kadınların çoğu tek başına oturan bir erkekle ilgilenmek istemez. Erkeğin etrafında kadınların olması onlara daha çekici gelir. Çünkü kadınların genellikle rekabetçi olduğu yadsınamaz bir gerçektir.

Sosyal Ortamda Kadınları Tavlamanın Yolları

Sosyal ortamdan kasıt iş ortamı, spor salonu, dans kursu gibi sosyal çevrenin içine dahil olduğumuz her yerdir. Bu ortamlarda sıklıkla yeni insanlarla tanışır, konuşur dertleşiriz. Böyle bir ortamda tanıştığın bir kadınla konuşacak ortak bir nokta daha ilk andan bulmuşsun demektir. Aynı zamanda hoşlandığın kadınla sürekli aynı zamanda, aynı ortamda bulunmak sizi zaman geçtikçe daha çok yakınlaştıracak ve senin onu daha yakından tanımana vesile olacaktır. Bu noktadan hareketle bir kadını etkilemek için çaba sarf edebilir, yeni ortak ilgi alanları tespit edebilirsin.

Kadınları Tavlamanın Yolları Bu İki Kitapta

İki tür erkek vardır. Kendine yakışacak bir kadının Beyaz Atlı Prensi olmak isteyen tür ve bütün kadınlar için play boy olmayı isteyen tür. İkisi de birer tercihtir. Sen hangisi olmak istiyorsan okumak için vakit ayırman gereken kitap farklı olacak. Niyetin Beyaz Atlı Prens olmaksa Onu Elde Et kitabı setini seçmelisin. Niyetin play boy olmaksa seçimin Kadın Avcısı kitabı olmalı. Üzerlerine tıklayarak istediğin kitabı okumaya başlayabilirsin. İkisi de içerik kalitesi yüksek kitaplar. İstediğin neticeyi sana kazandıracak bilgiler içeriyor. Önemli olan sana uygun olanı seçmen.

onu elde et formen kitabı

“Kadınları Tavlamanın Yolları” konusuna benzer yazılar;

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir