Eski sevgiliye atılabilecek mesaj arayışındaysanız bu listeye mutlaka göz atın. Bu mesaj taktikleri onun size geri dönmesini ve yeniden beraber olmanızı sağlayabilir.

Örneklere geçmeden önce bazı teferruatlara dikkat etmelisiniz. Paldır küldür mesaj olayına girmeden önce aklınızı toparlayın. Ne istediğinize karar verin ve ondan sonra harekete geçin.

Ne istiyorsunuz?

Onla 2 dakika dahi olsa lak lak yapmak mı? yoksa bu mesajla onun kalbine yeniden girmek mi? Unutmayın, bu mesaj belki sizi yeniden bir araya getiren bir mesaj olacak, belki de aranızdaki uzaklığı iyice büyüten bir mesaj olacak. Asla hafife almayın ve eski sevgilinize göndereceğiniz mesajın her zerresini iyi düşünün.

Eski Sevgiliye Mesaj Atmak Doğru Mu?

Doğru zamanlama ve doğru cümlelerin seçimi sonrasında evet, doğru. Fakat bu ince ayarları iyi yapamazsanız tek bir mesajla onun gözünde iyice düşebilirsiniz!

Merak etmeyin, onla irtibat kurmanın özel taktiklerini bu yazıda öğreneceksiniz. Yapmanız gereken ilk şey; acele etmemek.

Eski Sevgiliye Uzun Mesaj

Uzun mesajlara fazla bulaşmayın. Ne kadar çok laf ederseniz aklının karışma ihtimali o kadar çok olur. Mesajda dallandırıp budaklandıracağı detaylar bulabilir ve böylece eski kızgınlıklarını hatırlayarak size bir ton laf sayabilir. Uzun mesajlarda, kaş yapayım derken göz çıkarma ihtimaliniz yüksek olur. Durumunuzu riske etmeyin.

Eski Sevgiliye Nasıl Mesaj Atılır?

Eski sevgiliye atılabilecek mesaj olabildiğince kısa ve net olmalı. Sitem, kızgınlık, üzüntü, hüzün barındırmamalı. Onsuz mahvolduğunuzu düşündürecek hiç birşey yazmayın. En ufak imada bulunmayın. Sizi aciz gösterecek hiç bir teferruata girmeyin. Unutmayın; kimse aciz birine hayranlık duymaz. sizin yapmanız gereken şey ise onun hayranlığını yeniden kazanmak. Tıpkı ilişkinizin ilk zamanlarında olduğu gibi. sizin için heyecanlanmalı, iştahı kabarmalı, sizi o günlerdeki gibi çekici bulmalı. Bu olumlu intibaları ‘Sensiz yapamıyorum/oof çok özledim sensiz hayatın hiç bir anlamı yok…’ gibi sözler ona verebilir mi? Hayır, asla… Bu yüzden bu tür mesajlardan mutlaka kaçının.

Eski Sevgiliye Atılabilecek Mesaj Listesi

‘Eski Sevgiliyi Elde Et’ kitabı bu konuda tam bir fenomen. Sevgilisiyle ayrı düşmüş ve onu yeniden elde etmek isteyenlere bu işin taktiklerini sırasıyla öğretiyor. Ayrı düştüğünüz sevgilinizi bu kitapta yazan özel taktiklerle siz de kısa sürede elde edebilirsiniz. Kitap içeriğinde “eski sevgiliye atılabilecek mesaj” listesinden tutunda

  • Onla yeniden görüşmeye başlamadan önce yapmanız gereken tüm hazırlıkların neler olduğu,
  • Neler yaparak ona yeniden çekici gelebileceğinizin tüyoları,
  • Görüşmeniz yüz yüze olacaksa kullanmanız gereken beden dili detaylarının neler olduğu,
  • Yazılı ya da sözlü şekilde ona söyleyeceğiniz herşeyde kullanmanız gereken sözcük ve cümlelerin neler olduğu… gibi herşey bu kitapta detaylıca anlatılıyor. Kitabın hem erkek okuyucular hem de kadın okuyucular için 2 ayrı versiyonu bulunuyor.

e-Kitabı incelemek ve isterseniz okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Eski sevgiliye atılabilecek mesaj

Bu yazılar da sana fayda sağlayabilir;

Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *