Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları hakkında herşeyi bu yazıda bulabilirsin. Özel yöntemleri, kitabı, kitap özetini ve kitabı buradan indirebilirsin.

Hala daha unutamadığın eski sevgilin… O, belki senin için hayata açılan tek kapı, belki yaşam kaynağın, belki sadece hırs yaptığın ve intikam almak istediğin biri… Hangi duydularla buradasın o kadarını bilemiyoruz ama eski sevgilini nasıl geri kazanacağını çok iyi biliyoruz.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Pdf

Pdf biçimli e-kitaplar, internet dünyasının insanlara sağladığı en büyük nimetlerden biri. İnsanlara ilgilendikleri konularda metotlar, yollar öğreten, pdf biçimli bu tür kitaplara ‘Know-How Kitaplar’ deniyor. Yani ‘Bil-Yap’ ya da ‘Nasıl Yapıldığını Bil’ türü kitaplar. Pek çok farklı konular barındıran bu kitaplardan biri de; eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları konusunda piyasaya çıktı ve uzun zamandır da best seller olma özelliği taşıyor. Bilgisayarınıza ya da telefonunuza indiriyor ve istediğiniz yer ve saatte rahatlıkla okuyabiliyorsunuz. Bu cihazlarınızda pdf açabilen programınız olması yeterli. Zaten hemen hemen hepsinde adobe reader programı mevcut. Yani hiç bir sorun yaşamıyorsunuz. Kitabı indirebileceğiniz linki yazı sonunda paylaşacağız ama öncesinde kitabın özetinden de bahsedelim.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabı Özeti

Kitap, eski sevgilinizi yeniden elde etmek için yapmanız gereken yaklaşımların tamamını size sırasıyla aktarıyor. Bu aşamaların tamamında, eski sevgilinizin gözünde itibarınızı zedeleyecek şeyler asla yaptırmıyor. Yani; cool havanızı bozmadan neler yapabileceğinizin metotlarını veriyor. İmajınızı koruyan metotlara ağırlık verdikleri kitabın anlatım dilinden de zaten açıkça anlaşılıyor. En beğendiğimiz taraflarından biri; hurafe ya da saçma sapan bilgiler barındırmıyor olması. Zaten bu kitabın başarısını da buradan yakaladığını düşünüyoruz.

Psikoloji biliminin insanlar üzerinde yaptığı sayısız çalışmalar var. Bir insanı olumlu şekilde etki altına almanın metotları psikoloji bilimi tarafından keşfedileli çok oldu ve bu kitap da size şunları şunları yapın derken işte bu psikolojik dayanakları temel alarak sizi yönlendiriyor. Bunu yaparken sizi sıkacak şekilde psikoloji bilimini anlatmıyor, teorik bilgiye girmiyor. Sadece işinize yarayacak metotları nasıl yapacağınızı gösteriyor.

  • Eski sevgilinizin sizi yeniden çekici bulması için kendinizde ne gibi güncellemeler yapmanız gerektiğini anlatıyor,
  • Onla sözlü ya da yazılı şekilde diyaloğunuzu nasıl geliştireceğinizin metotlarını gösteriyor,
  • Seçeceğiniz sözcük ve kuracağınız cümlelerin nasıl olması gerektiğini anlatıyor,
  • Özetle; kısa sürede onu yeniden kazanmanın ve eski mutlu günlerinize döndürmenin sırlarını sıralı şekilde anlatıyor.

Önemli bir detay daha; Kitabın hem erkek okuyucular için hem de kadın okuyucular için iki versiyonu bulunuyor. Aşağıda vereceğimiz indirme linkine tıkladığınızda, açılacak olan sayfada size uygun versiyonu seçebilir ve hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabı İndir

“Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları” kitabı yani diğer adıyla ‘Eski Sevgiliyi Elde Et’ kitabını indirmek ve okumak için tek yapmanız gereken sadece birkaç tık… Tıkladığınızda kitabın tanıtım sayfasına yönlendirileceksiniz. Oradayken cinsiyetinize göre seçim yapmayı unutmayın. İncelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

eski sevgiliyi elde et kitabı

eski sevgilim ben hala seviyor mu testi

Eski sevgilim beni unuttumu testi

 

Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları ile ilgini çekebilecek diğer yazılar: