Eski sevgiliyi geri kazanma derdiyle yanıp tutuşurken eğer bu yanlışları yapıyorsanız onu kazanma şansınız sıfırdır. Siz siz olun bu hataları asla yapmayın…

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak İsterken Yapılan Hatalar

Romantik Mesajlar Yollamak

Ona romantik mesajlar yollamak, damar sözler içeren içli mektuplar yazmak çoğu zaman işinize yaramaz. İki-üç cümleyle onu geri döndürebileceğinize dair öğüt veren sayfaları boşverin. Bu tür mesajlar size dönme çabası olmayan eski sevgilinizi bunaltmaktan başka birşeye hizmet etmez. Bu hatayı yapmayın.

Sitem Dolu Sözler Söylemek

Kim ayrıldığı sevgilisinden zırt pırt sitem duymak ister ki..! Sitem insanı fena bunaltır. Eski sevgili sitemi ise çok fena bunaltır. Arabesk bir haliniz var gibi görünür ve onun gözünde azıcık kalmış cazibenizi iyice yerlerde süründürürsünüz. Bu hatayı da yapmayın.

Sürekli Olarak Onu Çok Sevdiğini Söylemek

Afedersiniz de o bunu zaten bilmiyor mu..! Yani sürekli bunu söylediğinizde neden size geri dönsün ki? Unutmayın, onun size geri dönmesini sağlayacak şey; sizin ona olan sevginiz değil, onun size olan sevgisidir. Kendinizi iyice küçültüp size olan sevgisini tamamen yok etmeyin. Bırakın da kalbinde az da olsa size karşı bir sevgi kalsın. Böylece bu sevgiyi bir çığ gibi büyütebilme şansınızı yok etmemiş olursunuz.

Araya Tanıdık/Arkadaş Sokmak

En sık yapılan hatalardan biridir. İkiniz arasında olanları başkalarına anlatmanızdan ya da onun kalbini kazanmak için başkalarından medet ummanızdan hiç bir sevgili hoşlanmaz. Yenisi de eskisi de. Ayrıca; arada laf taşıyan kişiler çoğu zaman yanlış anlamalara sebep olur ve istemeden de olsa aranızda gerginlik oluşmasına sebep olabilirler. Siz siz olun kendi işinizi kendiniz görün. Onla aranıza kimseyi sokmayın.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak İçin Ne Yapmalı?

Eski sevgiliyi geri kazanma konusunda ‘ESEE Modeli’ yöntemi bilimsel olarak kanıtlanmış en iyi yöntemdir. Bu yöntem eski sevgilinizi bunaltmadan, sizin itibarınızı iki paralık etmeden onu geri kazanmanızı sağlar. Hani yukarıda dedik ya; ‘Onun size geri dönmesini sağlayacak şey; sizin ona olan sevginiz değil, onun size olan sevgisidir.’ Bu mantıktan hareketle ESEE modeli, önce sizde bazı değişimler yaratır sonra da bu değişimi eski sevgilinize nasıl göstereceğinizi anlatır. Sunduğu yol haritası budur. Bu modelin detaylarını öğrenebileceğiniz adresi vereceğiz ama öncesinde şunu da söyleyelim;

Şimdi söyleyeceklerimizi lütfen gözünüzde canlandırmaya çalışın…

Siz bir ilişki yaşadınız, birbirinizi tanıdınız ve artık ayrısınız. Yani o çok sevdiğiniz eski sevgiliniz sizi bir kez denedi. Aldığı lezzeti sevmiş olsaydı sizden vazgeçmeyecekti değil mi? İşte bu yüzden ona, zevk alacağı lezzeti nasıl sunacağınızı bilmelisiniz ki onu geri döndürebilesiniz. İşte ESEE modeli bunu yapmanızı sağlayacak.

“Eski sevgiliyi geri kazanma” yolunda uygulayabileceğiniz bu eşsiz model ESEE’nin tüm detaylarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kadın Okuyucular için

eski sevgiliyi geri kazanma

Erkek Okuyucular için

Eski sevgilyi geri kazanmanın yolları

İlgini çekebilecek diğer yazılar;

Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir