Kadın erkek ilişkisi nasıl olur

Kadın erkek ilişkisi muammalı konu. Kendine has sırlar barındıran, püf noktaları ve gizemleri olan dehşet bir konu.

Kadın erkek ilişkisine dair sizin de herkes gibi aklınızda cevapsız kalmış sorularınız varsa okumaya devam edin çünkü sizi tanıştıracağımız şeyle beyninizdeki birçok kör nokta aydınlanacak.

Kadın erkek ilişkisi dünya tarihinde üzerine en çok çalışma yapılmış konuların üst sıralarında yer alıyor. Bilimsel, yarı bilimsel ya da yaşayıp deneyerek tecrübe edilmiş ve böylece kesin bilgisine ulaşılmış bir sürü mit var.

Mesela kadın erkek ilişkisinde aşkın ömrü üç yıldır miti böyle bir bilgidir. Bu bilgi bilimsel olarak insan beyninin incelenip, beyin dalgalarının ölçümlenmesi vs gibi tamamen bilimsel bir yöntemle elde edilmemiştir. Bu bilgi, araştırmaya gönüllü katılan katılımcıların kendi özel hayatlarıyla ilgili sorulara verdikleri cevaplarla edinilmiş tecrübesel bir bilgidir. Tecrübesel bilgi de elbette ki çok önemlidir.

Hatta lafı şuraya bağlayalım; Aşk, ilişki gibi bu tür duygusal konularda tecrübeyle edinilmiş bilgi çok daha kıymetlidir. Böylece; gerçek yaşamda kadın erkek ilişkisi nasıl olur, nasıl olmalıdır, sağlam bir ilişki için yapılması gerekenler ve yapılmaması gerekenlerin hepsi için sözde bir teori değil tecrübeyle sabitlenmiş bilgi edinmiş oluruz.

Kadın erkek ilişkisi üzerine kitaplar

“Kadın erkek ilişkisine” dair hazırlanmış kitapların çoğu sözde teorilerden ilerliyor fakat son zamanların bir bestseller’ı var ki okuyucusuna on numara tecrübeler sunuyor.

Onu Elde Et isimli bu kitapta otuz kişilik erkek ve otuz kişilik kadından oluşan bir guruba karşı cinsle olan münasebetleri hakkında sorular yöneltilmiş. Aldıkları bilgileri derleyip toparlayarak çıkarımlar yaparak okuyucularına bir yol haritası çizmişler.

Çok dikkat çekici hikayeler bulunuyor ve gerçekten yaşanmış bu anılar kadın erkek ilişkileri hakkında bizlere çok şey öğretiyor.

Kadın erkek ilişkisi nasıl olmalı?

Buna dair tüm sırları bu kitaptan öğrenebilirsiniz. Her iki cinse hitap ettiğini de belirtelim.

Kadınlara; erkekleri etkilemenin yollarını izah ediyor. İlgi duyulan erkeği kendine aşık etmenin yolları öğretiliyor.  Erkeğin bilinçaltını etkileyen hareketler, kadınlarda etkilendikleri yaklaşımlar, kadınların beden diliyle erkeklere verebilecekleri subluminal mesajlar gibi birçok konu işleniyor. Bu kitabın kadın versiyonunu okuyan kadın kişi işin sonunda erkeği mutlu etmenin yollarını bulmuş oluyor.

Erkeklere ise kadınları etkilemenin yolları izah ediliyor. İlgi duyulan kadını kendine aşık etmenin yolları öğretiliyor.  Kadının bilinçaltını etkileyen hareketler, erkeklerde etkileyici buldukları yaklaşımlar, kendi beden diliyle kadınlara verebilecekleri subluminal mesajlar gibi birçok konu işleniyor. Bu kitabı okuyan erkek kişi işin sonunda kadını mutlu etmenin yollarını bulmuş oluyor.

Kadın erkek ilişkilerine dair soru işaretleriniz varsa bu kitabı okuyun ve böylece internette onlarca saçma sapan makale okumaktan kurtulun.

O’nu Elde Et- Kadınları Etkileme Sanatı

O’nu Elde Et- Erkekleri Etkileme Sanatı

Kadın erkek ilişkisi
onu elde et kitabı
onu elde et formen kitabı
onu elde et formen kitabı

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir