Erken boşalmayı engellemek için egzersizler

Erken boşalma egzersizleri, erken boşalmayı engellemek için yapılan hareket dizisinin genel adıdır. Sivrisinekleri yok etmeye çalışmak yerine bataklığı kurutmak gerekir. Yani boşalmayı kontrol altına almak gerekir. İstediğin zaman boşalmayı hedeflemek uzmanlara göre en doğru yaklaşımdır.

Nasıl?

Her şeyden önce; erken boşalmaya bir problem gözüyle bakmaktan vazgeçmek gerekiyor. Eğer ortada fiziksel bir sorun yoksa bir problem olduğundan bahsetmek de son derece anlamsızdır. Eğer cinsel ilişkiye girmeden boşalma gerçekleşiyorsa ortada bir problem vardır ama düzeltilebilir. Diğer durumlarda vajina içinde kalma süresi az ise bu bir TERCİH olabilir ve bunu değiştirmek kolaydır. Bu sayede vücudun üzerinde tam bir kontrol sağlayabilir ve istediğin zaman boşalabilirsin. Yapman gereken tek şey egzersizleri uygulamaktır.

Erken boşalma egzersizleri nelerdir?

En çok bilinen egzersiz Kegel egzersizidir ama bundan çok daha fazlası da var elbette. Kegel egzersizleri, penisteki kasları tanımak için son derece etkili olabilir ama sevişme sırasında kontrol edilmesi gereken çok daha fazla kas bulunur. Dolayısıyla sadece Kegel egzersizleri ile kontrol sağlanamaz.

Erken boşalmanın tedavisi

Erken boşalma sorununa çözüm sunan kitap

Erken boşalma egzersizlerine başlamak için fiziksel bir sorun olup olmadığı iyi etüt edilmelidir. Bunun için muhakkak uzman bir hekime kontrol olunmalıdır. Fiziksel bir sorun yoksa egzersizlerle kesin sonuç elde edilebilir. ‘Erken Boşalmak Tercihtir’ kitabı bu konuda size bir hayli faydalı olacaktır. Boşalmanın nasıl tamamen kontrol altına alınabileceği detaylıca anlatılmış. Son derece etkili yöntemlerle, erken boşalmada etkili olan kas guruplarının nasıl kontrol edileceği gösteriliyor.

Vücutta iki tip kas gurubu var. İstemli kaslar ve istemsiz kaslar. İstemsiz kaslar kontrol edilemez. Örneğin; Kalp. Kalp kasları sürekli olarak çalışırlar ve isteğimiz dışında kasılıp gevşer ama boşalma sitemi içerisindeki kaslar istemli kaslardır. Yani kontrol altına alınabilir özelliktedirler.

Bu kasları şimdikinden daha iyi tanıyarak kontrolü ele alabilirsin. Detaylı görmek ve erken boşalmak tercihtir kitabını incelemek için buraya tıklayın.

Benzer Konular:

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir